Wohlfuhl Maske Erbeer & Vanille (Maseczka na dobre samopoczucie `Truskawka i wanilia`)

Maseczka na dobre samopoczucie z ekstraktem z truskawki działa ożywczo na skórę i dodaje jej blasku. Masło shea, olej migdałowy i olej z nasion kukurydzy dostarczają jej pielęgnacji, która czyni skórę miękką i sprężystą i chroni ją przed wysuszeniem. Naturalne czynniki zatrzymujące wodę w skórze wspomagają funkcję bariery skórnej. Zawarty w maseczce pantenol koi i wspomaga proces zdrowienia. Ekstrakt z wanilii rozpieszcza zmysły dzięki dobroczynnemu, harmonizującemu zapachowi.

totalny relaks dla skóry

uzależniłam się od tej maseczki, jest b. tania, ma piękny truskawkowy zapach, delikatnie nawilża skórę, sprawia że jest miękka i zrelaksowana;

nie ma może poza tym większych plusów, ale przy regularnym stosowaniu są efekty, myślę że dla cer tłustych będzie trochę za ciężka

nakładam ją na 10 minut na oczyszczoną skórę a potem zmywam letnią wodą, wklepuję tonik i krem

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

średniak

+piękny zapach
+cena
+nawilżenie

- zaczerwieniona twarz

zawsze wracam do tej maseczki ze względu na zapach. Według mnie nawilża bardzo dobrze i w tej kwestii nie mam zastrzeżeń.

???

Maseczka ma podstawową wadę. Nie nadaje się do twarzy. Co prawda mam dość wrażliwą skórę, ale bez przesady, ja nawet nie używam kosmetyków do wrażliwej skóry, bo nie widzę takiej potrzeby, a kremów, masek itd używam do skóry tłustej i jest ok...
Po nałożeniu czułam tylko pieczenie, więc po ok. 10 sekundach szybko zaczęłam ją zmywać. Pieczenie utrzymywało się nawet po zmyciu. Twarz miałam czerwoną i zaognioną. Nie obyło się bez nakładania kremu z pantenolem (cud, że w ogóle taki posiadałam w domu). Dla mnie produkt kompletnie nie nadaje się do użytku.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

nie bardzo.

Oprócz ładnego, truskawkowego zapachu, nie mogę nic powiedzieć pozytywnego o tej maseczce.
Plusy, jakie mogę znaleźć (na wyrost) :
+zapach,
+cena,
+wydajność
Minusy:
-cięzko się zmywa,
-mam wrazenie ze lekko zapchała skórę,
-po zmyciu maseczki miałam zaczerwienioną i podrażnioną twarz,
-skóra była ściągnięta, a liczyłam na to, że ukoi moją suchą skórę.

Moim zdaniem ta maseczka nie robi nic dobrego z twarzą, samopoczucia też nie poprawiła jak zobaczyłam czerwoną twarz :D

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół saszetki

Względna

Kupiłam ją ze względu na opis.
+ładny zapach
+ciekawa konsystencja
+nie uczula
-ciężko się zmywa (zaczyna się ślizgać jak dostanie odrobinę wody)

Nie liczyłam na jakieś spektakularne skutki, ale mimo wszystko można powiedzieć że maska ani nie zaszkodziła ani też za wiele nie pomogła mojej skórze. Jest neutralna.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej saszetki

krem do twarzy o męczącym zapachu

Na chwilę obecną wiem, że do tej maseczki nigdy już nie wrócę.
Poczatkowo byłam zachwycona zapachem. Trochę przypominał truskawkowo-jogurtowe cukierki. Po kilku minutach zmęczona zapachem zamiast pola truskawkowego czułam tylko... zapach lekarstwa.
Nie odżywia i nie nawilża. Zachowuje sie jak typowy krem i to niekoniecznie z najwyzszej półki.
Została mi 2 połowa..zmeczę, ale nigdy nie wrócę do tematu!

Używam tego produktu od: Luty 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Na lato w sam raz

# przepiękny zapach, choć może być ciut chemiczny dla mocno wyczulonych nosów,
# efekt chłodzący, fajnie się może sprawdzić latem
# nawilżenie minimalne, czuję się jakbym użyła grubą warstwę kremu nawilżającego - nic więcej, więc maską bym tego cuda nie nazwała :)

Używam tego produktu od: jednorazowo

spoko

Za tak śmieszną cenę - bardzo przyjemna maseczka. Ładnie pachnie trochę jogurtowo, ma fajną konsystencję, więc łatwo się rozprowadza. Nie miałam odwagi zostawić jej na twarzy, bo chociaż zdecydowana większość produktu się wchłonęła, to pozostał tłusty film i bardzo ciężko było mi zetrzeć nawilżaną chusteczką pozostałości. Za to odejmuję trochę punktów. Kolejne trochę za wciskanie kitu o poprawianiu nastroju i promiennej skórze. Owszem, do następnego dnia moja twarz była bardzo gładka i miła w dotyku, ale poprawa samopoczucia może zdecydowanie wynikać jedynie z tego, że zrobiło się coś dla siebie :). Dodam, że jestem alergikiem, a maseczka mnie nie podrażniła ani nie uczuliła, nie zapchała, więc generalnie polecam :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Jogurt truskawkowy, nic więcej.

Maseczka pachnie całkiem przyjemnie, choć mocno chemicznie. Jest jej dużo, 1 całe opakowanie może wystarczyć na 4 aplikacje. Ale ja się z nią tyle nie męczylam.

Zdecydowanym minusem jest fakt, że kosmetyk jest strasznie oporny w zmywaniu. Niby fajnie się wchłania, wszystko super, a jak tylko dotkniemy zwilżonymi rękoma twarzy to "odwchłania" się. Maski robi się nagle dużo, jest lepka.

Poza tym po jej usunięciu twarz jest czerwona, podrażniona. Maska dość mocno ściąga moją skórę.

Porównanie do jogurtu zaś tyczy się - neutralnego jak dla mie - efektu delikatnego chłodzenia. Może i dla zmęczonej cery będze to oddech, ale nie za cenę zmywania. ;|

Zapach

Kupiłam raz, bo tania i jeszcze w promocji była. Zapach mnie zachwycił, ale działanie niestety żadne... Plusy za:
+cenę
+ dostępność
+ 2 aplikacje
No ale cóż z tego ;)

tylko zapach i nawilżenie

Zapach piękny, faktycznie relaksuje. Maseczka na twarzy dawała mi uczucie takiego delikatnego chłodu co również dało odpoczynek mojej zmęczonej skórze. Jeśli chodzi o działanie dobrze nawilżyła moją twarz ale mam cerę tłustą więc wiele nie trzeba żeby ją nawilżyć . Niestety mam czerwoną twarz po niej więc dobrze, że użyłam ją na wieczór.

Używam tego produktu od: Jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

oprócz zapachu polepszającego dobre samopoczucie nie robi nic więcej

Żadnego działania maseczki nie zauważyłam, jedynie ładnie pachnie. ponadto zostawia jakby warstwę gliceryny na skórze, którą ciężko zmyć, a nałożony na nią ( po zmyciu!) podkład się roluje...