Lovely, Moulin Rouge (Lakier do paznokci)

Lovely, Moulin Rouge (Lakier do paznokci)

Lovely Moulin Rouge - kolekcja czerwonych lakierów. Wiele odcieni tego klasycznego koloru do paznokci.

Cena: ok. 5zł / 9ml
/m/

Taki sobie

Lakier z tej dawno wycofanej limitki nadal mam w swojej kosmetyczce.
Niespecjalnie go polubiłam.
Lakier sam w sobie nie jest zły.
Nie mam większych zastrzeżeń do jakości czy trwałości, są one przeciętne, takie, jak u większości lakierów z tej półki cenowej.
Natomiast odcienie są całkowicie przekłamane.
Lakier, który w buteleczce wygląda na malinową czerwień na paznokciach wygląda bardziej jak fuksja.
Bardzo się zawiodłam, bo myślałam, że znalazłam w końcu idealną malinę, a okazało się, że raczej zostałam wpuszczona w maliny przez producenta.

Używam tego produktu od: kilku lat?

kiepski

Mały pędzelek, który umożliwia precyzyjną aplikację. Lakier nie tworzy smug, pokrywa płytkę równomiernie. Dużym minusem jest słaba pigmentacja, mimo dwóch warstw przebija spod niego biała końcówka paznokcia, zużywam go więc tylko do malowania całkowicie obciętych paznokci. Trwałość kiepska, potrafi odpryskiwać już na drugi dzień.

swietny!

kupilam dwa odcienie czerwieni, ktore juz wykonczylam.

zalety:
+cena,
+trwalosc(ponad tydzien bez odpryskow), swietne krycie nawet przy jednej warstwie, dwie daja po prostu jeszcze intensywniejszy odcien,
+ogolna trwalosc lakieru, oba mialam prawie dwa lata i ani sie nei zwazyly, ani nie zgluciały

Używam tego produktu od: uzywalam, poki co nie dokupilam kolejnych, ale chetnie kupie ejsli ta seria jeszcze jest w sprzedazy
Ilość zużytych opakowań: 2 wykonczone

bubel

Z plusów można wymienić tylko i wyłącznie kolor, nawet niska cena przy tak fatalnej jakości nie rekompesuje niczego.

- krycie bardzo kiepskie, po trzech warstwach jeszcze były prześwity
- sechł z 1, 5 godziny
- barwił paznokcie i skórki
- konsystencja zbyt lejąca
- trwałość zerowa praktycznie, po trzech godzinach były odpryski i lakier zaczynał schodzić płatami

Ogólnie zawiodłam się bardzo mocno, bo Loveley ma dość porządne lakiery za niską cenę, do tego kolory w buteleczkach prezentowały się cudnie. Chyba największy bubel lakierowy na jaki trafiłam do tej pory.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

świetny

jedyne co mogę napisać to to, że jest to jeden z najlepszych lakierów w odcieniach czerwieni jakie miałam (a testowałam niemało :)). łatwa aplikacja, świetny, intensywny kolor i długo trzyma. POLECAM!

kto zabrał pigment?

Mam dwa odcienie - krwistą czerwień o gładkim wykończeniu i pomarańczowo-czerwony brokat. Na czerwień polowałam od dawna, od momentu kiedy zawiodłam się na Real Red z Avonu. Zaś drugi odcień wydał mi się ciekawym dodatkiem do letnich wersji manicure.

Niestety i w tym przypadku czerwień uważam za niewypał. Białe końcówki paznokci przebijają okrutnie. Bez top coat\'u Insta-Dry nie chciał wyschnąć. W ciągu 24h pościerały się końcówki. Wytrzymał 3 dni i śmiem twierdzić, że jego trwałość na paznokciach przedłużyły wygładzająca baza z YR i wspomniany Insta-Dry.

Zachwycić może jedynie nastolatki, których jeszcze nie stać na prawdziwe, dobre lakiery. Bo nawet w ramach "zachciewajki" szkoda go do koszyka wkładać. Nie wyrzuciłam ich, ani nie oddałam tylko z tego względu, że ta przebijająca czerwień ładnie komponuje się z innymi kolorami w ombre, zaś brokatowy pomarańcz urozmaica odcienie granatu, zieleni i żółci.

Ilość zużytych opakowań: dwa zaczęte

Jak na razie jestem zadowolona

Uwielbiam lakiery do paznokci. Przy prawie kazdych zakupach w drogerii kupuje cos nowego. Ostatnio moj wybor padl na lakier Lovely z srii Moulin Rouge (odcien nr 2).

Plusy:
+ szybko wysycha
+ wystarcza 2 warstwy do uzyskania zadowalajacego efektu kolorystycznego
+ mala pojemnosc zmniejsza ryzyko wyschniecia i zmarnowania sie lakieru
+ dobra konsystencja
+ dobrze sie rozprowadza
+ utrzymuje sie okolo 4 dni
+ dostepnosc
+ niska cena

Minusy:
- zbyt malo odcieni

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Całkiem niezły jak za takie grosze

Kupiłam odcień czerwony- bez brokatów. Byłam nim na początku zachwycona. Kolor był intensywny, lakier szybko wysychał i trzymał się około 3-4 dni. Obecnie jestem na etapie wykańczania kosmetyku. Konsystencja trochę jakby "popsuła się". Po nałożeniu 2 warstwy prześwituje:(

Ilość zużytych opakowań: 1/3 lakieru do wykończenia

jestem w pełni zadowolona

kupiłam odcień jasnoczerwony z brokatem (nie mogę znaleźc numerka na opakowaniu). Sam położony na poznokieć ma kiepską pigmentację, ale kupiłam go w celu nałożenia jako wierzchnia warstwa na inne czerwone lakiery i jako taki sprawuje się znakomicie. Nadaje piękny subtelny, nie tandetny połysk. Drobinki mienią się w świetle bardzo ładnie. Jest trwały, nie odpryskuje. Otworzyłam go już jakiś miesiąc temu i wciąż nie zasechł, konsystencję ma bardzo dobrą. I pojemność nie za duża co dla mnie też jest na lus, bo istnieje szansa, ze zużyję go do końca;) Jedyny mały minusik - wg mnie ma trochę za wąski pędzelek, Trzeba się nim parę razy namachać, żeby pokryć cały paznokieć. Poza tym jest OK :) Polecam.

fajnie wyglada na pazurkach, ale ma wady

Mam odcien nr 8, takie pomieszanie rudosci z czerwienia. Producent moglby jednak wprowadzic wiecej kolorow, a nie tylko same czerwienie i malinowe roze. Lakier posiada mnostwo zlotego brokatu ( brokatu, bo napewno nie nazwalabym tego delikatnymi drobinkami), ktory jest mocno widoczny i ladnie blyszczy. Mnie akurat taki troche przerysowany efekt sie podoba, choc oczywiscie nie zawsze. Niemniej lakier naklada sie dobrze, juz jedna warstwa daje pozadany efekt, choc ja zawsze nakladam dwie. Schnie tak jak inne lakiery. Niestety nie jest zbyt trwaly- po 3 dniach juz mocno odpryskiwal, a zmywania go nie nalezy do przyjemnosci, bowiem sam lakier schodzi szybciutko, ale ten brokat przylepia sie do wacika i trzeba trzec dosc mocno, zeby zszedl , a w efekcie jeszcze na drugi dzien mialam gdzieniegdzie zloty brokat na paznokciach. Podoba mi sie jednak jak ten lakier wyglada na paznokciach i stosuje go od czasu do czasu, ale ze wzgledu na slaby wybor kolorow jak i nie za fajne zmywanie wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: mam go od 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, na zmiane z innymi

jestem zadowolona

Kupuje raczej tanie lakiery, max 10zł, na moich paznokciach i przy mojej pracy lakiery nie wytrzymują i tak dłużej niż 2 dni, więc po co przepłacać.

Ten lakier mnie bardzo pozytywnie zaskoczył:
-ładne opakowanie
- miły dla oka kolor
- łatwa aplikacja
- 2 warstwy dają optymalne krycie
- szybko schnie
- nie szkodzi paznokciom
- łatwo się zmywa
- nie odbarwia płytki
- pojemność w sam raz dla osób, które nie malują paznokci cały czas
- tani i łatwo dostępny

minusy:
- nie nadaje dużego połysku

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Niewypał

Kupiłam lakier z numerem 8 - czerwono-pomarańczowy brokat. Lakier fenomenalnie wygląda, ale co z tego, jak kryje po trzech warstwach i schnie nieskończenie długo. W sumie to nie schnie. Nakładając jedną warstwę tego lakieru na dowolny czerwony lakier wygląda nieźle i nawet sprawnie schnie, ale to już nie to samo. Dobrze, że kosztował tylko 6zł - choć nie był warty tych pieniędzy.