Aromatherapy, Energy - Szampon do włosów tłustych

Aromatherapy, Energy - Szampon do włosów tłustych

Nawilżająca formuła szamponu Palmolive Aromatherapy Energy została wzbogacona naturalnymi olejkami eterycznymi z mandarynki i imbiru oraz ekstraktami z zielonej herbaty i miodu, dzięki czemu pomaga głęboko oczyszczać i odświeżać przetłuszczające się włosy. Szampon delikatnie pielęgnuje włosy sprawiając, że są świeże i pełne blasku.

Dobry

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, po umyciu długo zachowują świeżość. Zapach taki sobie, konsystencja ok. Używam go wymiennie z innymi szamponami.

Używam tego produktu od:

Niezły

Nie jest oceniany dobrze...No cóż..to chyba zalezy od osoby,bo mi akurat palmolive pomógł.Po umyciu włosy były świeższe niz po wielu innych szamponach,na pewno doń wróce.Polecam,bo warto spróbować.

Używam tego produktu od:przez3 mies.

nie tego szukam

Myję włosy codziennie i nie przewiduję znalezienia/powstania szamponu, który by to zmienił :/ Dlatego patrzę przede wszystkim na to,czy preparat typowo działa na niekorzyść np.włosy koszmarnie się układają, są "strąkowate" i tłuste zaraz po czy dopiero po 5 h :) (na więcej nie mogę liczyć i nie przesadzam :/) Od jakiegoś czasu zwracam też uwagę na zapach i jego trwałość (facet mi ogłupiał na punkcie Garniera :) i nie ma przepuść, ale ile mozna uzywać tego samego, zwłaszcza jesli prócz zapachu nie ma czego zaoferować :/ ). Ten szampon zawiódł podwójnie. Po pierwsze-nie poradził sobie z moimi milusińskimi na głowie nawet w programi minimum (patrz wyzej). Po drugie-zapowiadał się fajny, zapaszysty szamponik(mhmh mandarynka, imbir, zielona herbata, miód - brzmi ekscytująco ;) ), naturalny, aromaterapia, kolorek ktory już z półki krzyczy jak bardzo będzie ENERGY a tu guzik. Z pętelką. Można ścierpieć niejeden zapach. Ale nie to coś chemicznego :/ co sprawia,że muszę sobie przypominać że nie myję włosów ludwikiem czy innym środkiem do czyszczenia. I wiecie? Gdyby działał-to na pewno bym przeżyła,mimo że to nie to czego szuka mój facet ;) Na szczęscie nie mam takich dylematów, bo i tak nie działa jak powinien.

depilacja brwi

Dziwna ta chemiczna aromaterapia - fakt nie wąchałam w sklepie pretensje moge miec tylko do siebie. Zapach szamponu, bardzo chemiczny, sztuczny do n - tej potęgi. Szampon bardzo wysusza skórę głowy, która zaraz po umyciu bardzo swędzi. Zalety : wydajny, opakowanie ładne, estetyczne, szkoda że zawartość kiepska.

Straszny.....brrrr

Okropny, straszny, włosy sa po nim szorstkie,a skóra swędzi. Jest tani (to plus,ale i tak nie zasluguje na gwiazdkę) i ładnie pachnie, ale przecież nie tylko o zapach tu chodzi!

Nigdy więcej go nie kupię

Najgorszy szampon do włosów jakiego używałam.
Wady: włosy zaczęły się bardzo elektryzować, wyglądają na zniszczone i jakby połamane, są szorstkie w dotyku. Niestety dopiero po zużyciu 2/3 opakowania odkryłam, że mam teraz łupież:( Dziękuję ci Colgate-Palmolive za ekstra bonus.
Wada lub zaleta: zapach. Mnie skusił właśnie zapach. Jest jednak bardzo intensywny i może się nie spodobać. Co więcej nieco inaczej pachnie na włosach niż w butelce; szybko się ulatnia.
Zaleta: nie musiałam myć włosów częściej niż zwykle ;)

OK

Całkiem dobry szampon, ma bardzo ładny zapach i dużą wydajnośc. Nie mogę nic powiedzieć czy działa na przetłuszczające się włosy bo sama takich nie mam, a że ten szapmon dostałam w zestawie to używam :P i nic mu nie zarzuce, ot taki sobie szampon.

Ok po prostu