Lipsicles, Juicy lip gloss

Lipsicles, Juicy lip gloss

To lekki, odżywczy błyszczyk z zatopionymi wewnątrz drobinkami brokatu. Ma za zadanie nabłyszczać usta i zapewnić im trwałą migotliwość; występuje w kilku kolorach, ale na ustach jest transparentny.

Cena: 11 zł / 10 ml

nie jest źle

Błyszczyk ma gęstą konsystencję , dość długo utrzymuje się na ustach i dobrze nawilża. Używam odcienia "Kiss" (taki pomarańczowy) i jestem zadowolona z koloru (ma delikatny, pomarańczowy połysk).
Minusy to tubka, która przecieka i niewygodna aplikacja. Ale za taką cenę (ja kupiłam w promocji za jakieś 7 zł) może być.

Używam tego produktu od: pół roku (z przerwami)

Za duże drobiny

Kuoiłam ten błyszczyk w kolorze "Adore".Na ustach daje bezbarwny połysk z olbrzymimi drobinami brokatu.Nie ma ich co prawda bardzo dużo ale gdy błyszczyk zniknie są mimo wszystko widoczne na ustach co nie wyglada zbyt ładnie.Błyszczyk jest gęsty przez co dobrze chroni usta i dość długo się trzyma,ale również z tego powodu działa na włosy jak lep.Zapach jest taki owocowo chemiczny,niezbyt ładny.Wydajność przeciętna.Opakowanie nie podoba mi się,wygląda jak błyszczyk- zabawka,poza tym tubka trochę przecieka.Jak na kosmetyk za 15 złotych(tyle za niego płaciłam)nie jest godny polecenia,są dużo tańsze i lepsze błyszczyki w tubkach.

Używam tego produktu od:Używałam go zimą
Ilość zużytych opakowań:Zużyłam jedną tubkę

bardzo przyjemny w uzyciu

Ja mam taki w odcieniu pink dazzle, daje na ustach delikatna bladorózowa poswiatę. Bardzo ładnie nabłyszcza, a przy okazji doskonale nawilza i odzywia wargi. Chroni przed wiatrem i mrozem. Bardzo go lubie i uzywam namietnie :)