Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Tezeer Compact Styler to mniejsza wersja oryginalniej szczotki zaprojektowanej przez fryzjera gwiazd Shauna P. Szczotka umożliwia rozczesywanie włosów od nasady aż po końce, nawet przy mokrych włosach. Tajemnica jej skuteczności tkwi w ząbkach zrobionych z niezwykle elastycznego tworzywa flex i ustawionych na szczotce w wyjątkowy sposób. Dzięki temu włosy nie elektryzują się i są zdrowsze. Jej wyjątkowy kształt sprawia, że pasuje idealnie do ręki jak i kształtu głowy. Wersja kompaktowa posiada również nakładkę zabezpieczającą przed zanieczyszczeniami! A te różne wzory i kolory! Różowe, metaliczne, brokatowe, z Myszką Miki, brzoskwiniami. Dla dużych i dla małych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajna do torebki.

Ta wersja jest świetna do torebki.

Dzieki zatyczce zabezpieczone są igielki i nie wyginają się niepotrzenie.

Jej ksztalt jest nietypowy, a wielkosc moze zastanawiać. Jednak całość spisuje się swietnie w uzyciu. Dobrze leży w rece, nie wypada z niej.

Rozczesuje idealnie, jak kazda inna wersja TT.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 1

Przereklamowana

Szczotkę mam od 5–10 lat. Obecnie nie używam. Musiałam kupić nową, ponieważ się zużyła.
Jest przereklamowana i droga.

Zalety:
– trwała (porządny plastik na lata)
– wersja kompaktowa jest bardzo wygodna

Minusy:
– mocno drapie skórę
– szarpie włosy
– urywa je
– trudno czyści się z kurzu
– cena
– niszczy włosy

Ogólna ocena: bardzo słaba, nigdy więcej.

Włosy: zadbane, proste, średniej długości i gęstości.

• Design produktu: 5

Oj nie nie i nie dla cienkich włosów!

Moje włosy są szczęśliwe że pozbyłam się szczotki.
Dla mnie nie było żadnej przyjemności z jej używania.
Szarpała moje włosy tak że gdy je czesałam po umyciu w łazience , mój mąż siedzący w salonie pytał się co ja tam robie ?
Wręcz wyrywała moje słabe włosy które i tak mam cienkie .
Kołtuny zamiast je rozczesywać w jakiś sposób to tak samo wyrywała.
To było okropne. Nie polecam

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Kiedyś to był mój HIT teraz wróg

Szczotki używałam przez długie lata, dzięki osłonce przed igiełkami, miałam pewność, że nic mi się nie będzie wyginać ani łamać.
Zraziłam się do niej kiedy zmieniłam pielęgnację skóry głowy i włosów. Miałam wrażenie, że czesanie nią włosów od samej góry powoduje podrażnienia i uszkodzenia naskórka a włosy są wyszarpywane.
Podobały mi się kolory szczotek które były nie wszędzie dostępne, jedna mam do tej pory ale wątpię, że kiedyś do niej powrócę. Raczej zostanę przy czymś delikatniejszym.

Ta szczotka to mój hit

Szczotkę otrzymałam w prezencie, i to był chyba najbardziej udany podarunek. Bez niej nigdzie się nie ruszam. Jak kiedyś wyjechałam nad nasz piękny Bałtyk i zobaczyłam, że w kosmetyczce nie ma mojej szczotki Tangle Tezer, bo jej zapomniałam zabrać, to prawie wpadłam w panikę.
Ta szczotka to mój absolutny must have. Inne szczotki i grzebienie nie dają sobie rady z moimi długimi, niesfornymi do uczesania włosami.
A Tangle Tezer rozczesuje je szybko i bezproblemowo. Co do atutów tego narzędzia do czesania kosmyków to:
- bardzo dobrze rozczesuje,
- nie plącze włosów,
- ma ergonomiczny kształt,
- jest wygodna w użytkowaniu.
I co najważniejsze działa tak, jak szczotka działać powinna czyli bardzo dobrze rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. To ratunek dla poplątanych kosmyków. Ciesze się, że ją mam.

• Design produktu: 5

Nie wierzyłam w jej moc do czasu, gdy jej nie wypróbowałam

Nie wierzyłam w fenomen tej szczotki, dopóki sama jej nie wypróbowałam. Jestem posiadaczką włosów suchych z tendencją do przetłuszczenia gdy za często czeszę włosy albo niedokładnie spłukam odżywkę. No i przede wszystkim- moje włosy lubią się plątać, często tworzą mi się prawdziwe kołtuny.
Ta szczotka robi robotę! Dokładnie rozczesuje włosy, nie powoduje szarpania, jest bardzo delikatna dla skóry głowy. Co ważne- nawet przy kilkukrotnym używaniu w ciągu dnia, nie potęguje u mnie efektu przetłuszczonych włosów. Włosy są gładkie, dobrze rozczesane.
Jest bardzo poręczna, dobrze trzyma się ją w dłoni i jest idealna do torebki! :)
Polecam!

lekarstwo na poplątane włosy

Niestety zmagam się z włosami, których rozczesanie po myciu graniczy z cudem i jest bardzo bolesne, bez użycia odżywki do włosów lub maski jest praktycznie niemożliwe. Moje włosy są grube i rozjaśniane więc to dodatkowo wzmaga to, że są poplątane. Na ratunek ruszyła mi ta szczotka, która zamieniła ten koszmar w całkiem szybką i przyjemną czynność. Szczotka nie ciągnie włosów, rozczesuje je delikatnie. W przypadku moich grubych włosów muszę kilka razy powtórzyć czynność, żeby rozczesać każde pasmo. Jest poręczna i mieści się w każdej kosmetyczce.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

jestem na nie

Ta "podróżna" wersja szczotki Tangle Teezer u mnie zupełnie się nie sprawdziła. Jest nieporęczna i niewygodna, a w torebce wcale nie zajmuje dużo miejsca niż szczotka w oryginalnym rozmiarze. Włosy też rozczesuje dużo gorzej niż "oryginał". Nawet umyć ją jest ciężej, bo woda wpływa do środka szczotki przez ten otwór, w którym chowa się "pokrywka", a potem wylewa się po trochu przez kilka dni w torebce albo podczas czesania włosów. Dla mnie bubel :(

• Design produktu: 5

Dobra szczotka, świetnie rozczesuje włosy

Moje włosy są długie, cienkie i delikatne. Szczotek Tangle Teezer używam od lat, a tej konkretnie wersji mniej więcej rok. Używam jej głównie do rozczesywania włosów, również po myciu gdy są jeszcze wilgotne.
Jest to jedyna szczotka, która radzi sobie z rozczesaniem moich niesfornych włosów. Wreszcie nie ciągnę włosów i ich nie wyrywam dziesiątkami. Zaczynam od końców, potem lecę po całej długości. Szczotka jest delikatna dla skóry głowy, troszkę włosów po czesaniu na niej jest, ale to nic w porównaniu z innymi szczotkami.
Włoski szczotki są elastyczne, wytrzymałe i odpowiedniej długości. Zabezpieczenie dobrze się trzyma i nie spada. Szczotki używam i w domu i w podróży. Wygodnie leży w dłoni.
Jest łatwo dostępna w sklepach, czasem można ją upolować na promocji. Jest w wielu wzorach i kolorach, ja uwielbiam moją wersję.

Jedyna w swoim rodzaju

Moje włosy nie lubią się z większością szczotek do włosów. Ale tą pokochały! Wcześniej strasznie się plątały, a czesanie włosów było torturą. Teraz po kilku latach używania tej szczotki, jestem bardzo zadowolona, że wtedy ją kupiłam. Szczotki można używać na sucho i na mokro. Jej "włosie" jest delikatne dla skóry głowy, więc nawet gdy mam podrażnioną skórę, czesanie jest przyjemnością. Bardzo łatwo się ją czyści, wersja Compact spokojnie mieści się w torebce. Szczotka jest dla mnie idealna.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 5

Przepiękna porażka - zniszczone 30% włosów.

Zacznę od tego, że mam gęste, grube i długie włosy. Rozczesywanie ich zawsze było dla mnie koszmarem. Wersja compact Smashed Holo Blue jest trzecią szczotką Tangle Teezer którą kupiłam w przeciągu ostatnich 10 lat. Można by wyciągnąć wniosek, że produkt jest trwały. Ale mam co do tego zastrzeżenia.

Po pierwsze: producent zachwala, że szczotka ma poręczny kształt i dopasowuje się do dłoni. Chyba jakieś niewymiarowe łapy mam, bo przy suszeniu włosów szczotka wyskakuje mi z dłoni i ląduje z hukiem na kafelkach, a ja mam stan przedzawałowy. Raz prawie wskoczyła do kibla...

Po drugie: 'elastyczne, miękkie ząbki' są problemem przy moich włosach, bo praktycznie po pierwszym użyciu część z ząbków przy samym środku szczotki odkształca się i trzeba je prostować przy wkładaniu nakładki. Przy każdej z trzech szczotek był ten sam problem z powyginanymi ząbkami, więc to nie jest kwestia jednego egzemplarza.

Po trzecie: do ząbków przykleja się... no właśnie, co to jest? Nie stosuję pianek, odżywek i tym podobnych wynalazków, a ząbki zbierają na sobie jakieś fluffki. Przy czyszczeniu na mokro woda wpada do dziurki i nie da się jej wytrząchnąć, co jest mega niehigieniczne i denerwujące, bo trzeba czekać aż wyschnie.

A teraz przejdę do meritum. Szczotka Tangle Teezer nie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów! Mam wrażenie, że w ciągu tych 10 lat straciłam 1/3 objętości włosów. W końcu poszperałam w internecie i doszłam do tego, dlaczego tak się dzieje. Szczotka TT nadaje się do rozczesywania włosów gładkich, śliskich, o niskiej porowatości, czyli dokładne przeciwieństwo moich. Przy włosach porowatych szczotka zahacza o nierówną powierzchnię i wtedy włos się rwie i łamie... Gdyby ktoś mi o tym powiedział dekadę temu, nadal nosiłabym warkocz długi do pasa. A tak zostały wspomnienia i długa droga odbudowy moich zniszczonych włosów. Nigdy więcej Tangle Teezer...

Przydatny przenośny gadżet

Przez swój kształt jest mało poręczna i raczej nie zastąpi tradycyjnej szczotki do włosów. Niewiele można nią zdziałać, poza samym ich rozczesaniem.
Na co dzień preferuję wersję TT z rączką, ale ta sprawdza się doskonale jako szczotka przenośna - do noszenia w torebce, czy na kilkudniowy wypad.
Co do samego działania, szczotka ta efektywnie rozczesuje włosy nawet na mokro, bez wyrywania i niszczenia ich.