Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Dzięki kształtowi ząbków, wykonanych ze elastycznego tworzywa, działa delikatnie i skutecznie. Zalecana do rozczesywania każdego rodzaju włosów, peruk, afro oraz włosów przedłużanych. Dostosowuje się do kształtu głowy, radzi sobie z najbardziej splątanymi kosmykami nie naruszając struktury włosów. Oprócz tego masuje skórę głowy co wpływa na cebulki włosów. Szczotkę Tangle Teezer można stosować do rozczesywania włosów suchych i mokrych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Spoko

Posiadam wersję ze słodkimi owieczkami. Podobnie jak oryginał świetnie daje sobie radę z rozczesywaniem włosów. Szczotka nie ciągnie włosów, nie wyrywa ich. Mnie ciągle zastanawia jaki jest sens tej "klapki". Nie podoba mi się ta dzira w szczotce, irytuje mnie podświadomie. Przecież posiadam oryginał bez zamknięcia, woziłam go na rozmaite sposoby i nigdy się nic nie połamało ani nie wygięło. Ale rozumiem, to takie "dla ostrożności"...

Świetna!

Kupiłam tą szczotkę w takim małym podróżnym zestawie w Douglas, nie ukrywam że skusiła mnie cena. Zestaw zawierał kompaktową szczotkę, suchy szampon. A to wszystko było zapakowane w przeźroczystą kosmetyczkę. Całość robiło mega wrażenie. Szczotka (tak mi się wydaję) ma mocniejsze ząbki niż pełnowymiarowa szczotka tego samego producenta. Wygląd jest dopracowany na medal. Szczotkę z czystym sumieniem mogę wrzucić do torby i nie martwić się nią, że coś się jej stanie. W dodatku tak jak jej siostra( pełnowymiarowa) sprawia cuda. Nie ciągnie za włosy, idealnie nadaję się do rozczesywania na mokro, pomocna przy rozprowadzaniu produktów i przede wszystkim - nie wyrywa włosów

Dobrze rozczesuje, ale nie jest ergonomiczna

Szczotka nie zachwyciła mnie zbytnio, ale trzeba przyznać, że bardzo dobrze rozczesuje włosy. Żeby zrobić to bezboleśnie i przy najmniejszej utracie włosów i tak muszę je porozdzielać na pasma. W ten sposób tańsze szczotki także sobie poradzą. Na szczęście nie plącze mocno włosów.
Ten fenomentalny kształt zupełnie do mnie nie przemawia. Owszem jest kompaktowy i nadaje się do torebki, ale nie wejdzie np do puzderka.
Jest specjalnie wyprofilowana pod dłoń, ale trzymając są kiedy cała dłoń do niej przylega, rozczesuje włosy także palcami. Natomiast trzymając ją samymi koniuszkami palców w momencie kiedy czeszę mokre włosy, szczotka może łatwo wypaść z ręki. Także dla mnie jest to beznadziejne rozwiązanie.
Plus, że do produktu dołączona jest ochronna nakładka, która w skuteczny sposób chroni szczotkę.
Mam ten gadżet już od jakiś 3-4lat i nadal jest w świetnej formie. Ząbki nie wygięły się.
Szczotka jest łatwa w czyszczeniu i ogólnie utrzymaniu.
Podsumowując, wykonuje swoją robotę, ale nie jest do końca przemyślana.

Manicure - klasyczny

Spełnia swoje funkcje jako wersja przenośna

Używałam jak do tej pory czterech modeli TT, ten zakupiłam jako ostatni. Uważam, że gdy wybierze się go na pierwszy, można się zarazić do całej marki- jest to wersja najprostsza, kompaktowa, wg mnie przystosowana do używania okazjonalnego, kiedy nie ma się pod ręką którejś z klasycznych, a nie do użytku stricte codziennego. Ma małą, płaską powierzchnię czeszącą, przez co włoski nie są zbyt mocno profilowane, ale i tak spełnienia swoje zadanie (tyle, że trochę mniej komfortowo, niż w przypadku większych modeli), a przede wszystkim posiada ogromną zaletę w postaci zamknięcia, co jest niezastąpione w podróży czy dla osób noszących szczotkę w torebce. Sama używam jej gdy gdzieś wyjeżdżam, wolę się trochę przemęczyć z tą mniej funkcjonalną wersją niż targać dodatkowe pudełka (jak wiadomo plastikowe szczotki nie powinny być zgniatane ani leżeć na ząbkach, dlatego zawsze pakowałam TT w solidniejszy karton, przeważnie po butach córeczki, zawsze wywoływało to dezaprobatę męża, który nie mógł pojąć po co się tak cackać i marnować miejsce). Nie wyobrażam sobie używania jej na co dzień, byłoby to bardzo niewygodne i na pewno jeszcze bardziej irytujące, niż wiecznie wypadajacy z ręki model Salon Elite, który po latach wreszcie przyszło mi wymienić na rewelacyjny Ultimate z rączką. Podsumowując- wersja Compact jest naprawdę dobra i funkcjonalna pod warunkiem, że docenia się jej zaletę (zamknięcie) i nie oczekuje tego, czego mieć nie może z racji rozmiaru.

Przereklamowana

To mój pierwszy model tangle, na początku byłam zachwycona, szybko rozczesywał, rozplątywał a kompaktowa forma była dość poręczna.

Po jakimś czasie mój zachwyt osłabł, włosy na mokro bardzo ciężko nią rozczesać, mam średnio grube i średnioporowate włosy, także nie są aż tak problematyczne.

Nie radzi sobie też z rozczesaniem kołtunów, puszy włosy kiedy rozczeszemy je intensywniej, czasem nawet plącze.

Kompaktowe opakowanie nie ochroniło ją przed wyginananiem się ząbków i złamaniem kilku.

Dziura pośrodku jest po prostu upierdliwa, przy czyszczeniu jej ciepłą wodą, jak nie przechyle zawsze się coś wleje i ciężko to potem wylać z powrotem.

Aktualnie używam modelu do grubych i kręconych mimo, że jest mniej poręczny.

Nie dla moich włosów..

Szczotka ma dla moich gęstych i długich włosów zbyt małą powierzchnię czesania, więc wydłuża się czas, który muszę poświęcić na ten zabieg. Rzadko zatem po nią sięgam - tylko wtedy, gdy nie mam innej szczotki pod ręką.

Świetna szczota!

Długo przymierzałam się do zakupu tej szczotki - kiedyś przez przypadek znalazłam ją na promocji, więc wyniosła mnie 38zł już z wysyłką! Wybrałam wzór w owieczki. Wzór nie ściera się, po roku użytkowania wygląda jak nowa. Parę ząbków się delikatnie wygięło, ale to do zniesienia.
Dziewczyny, na prawdę warto zainwestować 40 zł w szczotkę, która nie wyrywa włosów, niż leczyć włosy odżywkami!
Moje włosy bardzo odżyły. Szczotka delikatnie rozczesuje włosy i rozplątuje kołtuny bezboleśnie! Można ją zabrać wszędzie, dzięki przykrywce. Szczotka wzbudza zainteresowanie.
Absolutny hit.

dopiero niedawno ją doceniłam

Kupiłam ją już dawno, ale leżała sobie w szafce. Ostatnio ją znalazłam i zaczęłam używać do rozczesywania włosów po myciu. Fajnie się sprawdza na moich długich cienkich i bardzo plączących się włosach. Lubię też używać do suchych włosów. Zamknięcie pozwala też nosić szczotkę w torebce. Nie potrzebuję większej.

Fajna na początku

Kupiłam ją bodajże 2 lata temu. Na początku bardzo ją lubiłam, Dobrze rozczesywała włosy, miała twarde "igiełki", mimo to nie ciągnęła włosów. Z czasem zamknięcie tej szczotki zaczęło mi wypadać przez co cała szczotka nieco się powyginała. Na pewno na plus zasługuje fakt, że pomimo upadku szczotki z dużej wysokości nic się z nią nie dzieje - prócz tego zamknięcia. Wydaje mi się, że te super opinie o tej szczotce są przesadzone. Ja po 2 latach zaczęłam powoli wracać do zwykłego grzebienia za 5 zł. Chociaż faktycznie łatwo jest nią rozczesać kołtuny.

Będę oryginalna - spokojnie mogę się bez niej obyć :-)

Zerknęłam na kilka ostatnich recenzji - aby się zorientować, czy tylko ja nie będę podzielała zachwytów - i zgadzam się z jedną z poprzedniczek. Szczotka jest nieporęczna, ciężko płynnie uczesać nią włosy, gdy cały czas trzeba poprawiać jej ułożenie w ręce albo pilnować, aby nam z niej nie wypadła. Nie zgodzę się również w kwestii "bezinwazyjnego" czesania włosów ;-) Wyrywa i ciągnie włosy. Mam wrażenie, że igiełki są po prostu za twarde i przez to szczotka nie dopasowuje się do włosów. Przynajmniej moich :-) Mam gęste włosy i gdy czeszę je tą szczotką, zajmuje to zdecydowanie więcej czasu. Wierzę jednak, że dla kogoś innego może spełniać swoje zadanie - mam koleżanki, które są z niej zadowolone. Szczotka ma jednak - nawet dla mnie:-) - jeden, bardzo duży plus. Praktyczność. Idealna na wyjazdy, zmieści się nawet w małej torebce, dlatego często zdarza jej się ze mną podróżować.

kupie !

Moja jeszcze działa ale jak tylko przestanie - kupuje nastepna. Mam bardzo problematyczne włosy ... Miałam. 1 zwykła tania odzywka (kalos ) i tangle teezer = 0 problemów :) Polecam jak najbardziej

Yay!

Szczotka idealna do torebki. Podoba mi się jej design. Oczywiście łatwo się nią rozczesuje włosy a mam gęste i cienkie co było nie lada wyczynem. Szczotkę zabieram wszędzie, upchnę ją nawet do listonoszki na większe wyjścia. Jestem z produktu bardzo zadowolona :)