Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Dzięki kształtowi ząbków, wykonanych ze elastycznego tworzywa, działa delikatnie i skutecznie. Zalecana do rozczesywania każdego rodzaju włosów, peruk, afro oraz włosów przedłużanych. Dostosowuje się do kształtu głowy, radzi sobie z najbardziej splątanymi kosmykami nie naruszając struktury włosów. Oprócz tego masuje skórę głowy co wpływa na cebulki włosów. Szczotkę Tangle Teezer można stosować do rozczesywania włosów suchych i mokrych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

niestety..

Niestety u mnie się nie sprawdziła. Mam bardzo długie, wysokoporowate i puszące się włosy. Nie rozczesuje, tylko jeździ po włosach, ząbki bardzo szybko się wyginają i szczotka traci swoje właściwości, więc trzeba kupować kolejną-która trochę kosztuje.

cudo!

Do moich poplątanych i cienkich włosów to wybawienie: nie wyrywa, łatwo rozczesuje włosy i jest kompaktowy, więc mam go zawsze przy sobie :) Jest bardzo dobrze wykonany, bo inne torebki wrzucone do torebki szybko się niszczyły - ten pozostaje nienzaruszony od ponad roku. Dobrze że jest zamykany, bo szczotka się nie wygina i jest niemal w nienaruszonym stanie.

Dobra

Moje włosy są cienkie i kręcone z natury. Posiadam oryginalny TangleTeezer i jestem z niego bardzo zadowolona. Skusiłam się rowniez na mniejszą wersje.

DuŻy plus za design opakowań minimalistyczny i nowoczesny. Ozdobny gadżet każdej torebki. Szczotka jest poręczna ale czasem lubi wypaść z rąk. Moje włosy ją lubia bo dobrze je rozczesuje, nie puszy i nie elektryzuje. Odkąd posiadam je obie rozczesywanie mokrych włosów lub splatanych jest dużo przyjemniejsze i nie kojarzy się z wyrywaniem i łamaniem włosów.

Idealna

Ta szczotka jest cudowna, najlepsza jaką miałam. Jej wymiary bez problemu mieszczą się do każdej torebki, a przy tymjest na tyle duża, ze bez problemu trzyma się w dłoni. Włosie szczotki jest miękkie, bardzo dobrze rozczesuje wszystkie splątania, nie wyrywa włosów, nadaje połysk, nie elektryzuje. Idealnie sprawdza się do masażu głowy. Tę szczotkę mam zawsze przy sobie, dobrze się ją czyści, jest pożądanie wykonana, pomimo wieloletniego użytkowania, upadków i mycia nic się z nią nie dzieje! Najlepszy prezent dla każdej wlosomaniaczki jak i dla samej siebie.

Śliczna i poręczna

Kupiłam ja z myślą o wyjazdach na wakacje, ferie i cotygodniowej wyprawie na weekend do domu rodziców. Potrzebowałam małej i poręcznej szczotki która zmieści się do kosmetyczki i nie zajmie dużo miejsca. Wybrałam szczotkę czarno różowa w pieski. Jest to śliczny gadżet, jest mała i zawsze ja zabieram ze sobą. Używa się jej bardzo przyjemnie. Mam długie proste włosy jest dla nich Ok. Wydaje mi się ze wychodzą tak samo jak przy innych szczotkach ale ogólnie jestem zadowolona i uważam ze jest bardzo fajna. Gdyby mi się zniszczyła to kupiłabym druga.

Złotko

Swoje "złotko" mam już bardzo długo i trochę już się wysłużyło. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie już używania innej szczotki. Jest mały, można go wrzucić z łatwością do torebki, zamknięcie sprawia, że igiełki nie wyginają się tak szybko. Łatwo rozczesuje włosy. Must have dla każdej dziewczyny. Duży atut: szeroka gama kolorystyczna.

zawsze w torebce

Szczotkę zawsze noszę ze sobą w torebce! Nie wyobrażam sobie już bez niej życia. Szczotka nie niszczy się, prezentuje się elegancko, jednym pociągnięciem rozczesuje włosy, nie wyrywając ich, co tu więcej chcieć? Spełnia wszystkie swoje zadania.

Gadżecik do torebki

wersja mini do torebki oczywiście w kolorze różu to przyjemny i pomocny gadżecik. Mam cienkie włosy i nie mam problemów z puszeniem się czy rozczesywaniem ale idę zgodnie z trendem i musiałam to mieć. Szczotka przydaję się poza domem nie szarpie i nie elektryzuje włosów. Polecam

Mogłoby być lepiej

Świetnie się sprawdza do torebki dla szybkiego odświeżenia postrączkowanych włosów. Moje włosy są krótkie, więc jestem na tak. Wcześniej - gdy były dłuższe - szczotka się nie sprawdzała. Tak, jak u poprzedniczek - głaskała włosy, nie rozczesywała.

Super

Tangle Teezer ma najlepsze szczotki do wlosow. Compact Styler jest idealna do torebki. Nie szarpie wlosow. Swietna nawet do dlugich, kreconych wlosow. Zbawienie dla moich wlosow!

zbawienie dla moich włosów

Uwielbiam! Ta szczotka to absolutny hit! Mam długie włosy, niestety też bardzo suche przez co okropnie się plączą a rozczesywanie ich zwykła szczotką to była męczarnia, milion wyrwanych, połamanych włosów jednym słowem porażka. Tangle teezer to moje wybawienie, włosy świetnie się rozczesują, lekko bez szarpania, bez wyrywania włosów po prostu bajka.

idealna do torebki

posiadam tez większą wersje tej szczotki, ale ze względu na czeste zbieranie jej ze sobą, bałam się o uszkodzenie "igiełek". zakupiłam więc kompakt.
jestem z niej bardzo zadowolona! jest mała, miesci się w każdej kosmetyczce, torebce, zawsze mam ja przy sobie, używam codziennie.
nie wyrywa włosów, łatwo się myje. dzięki nakladce nie ma zadnych uszkodzeń