Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Dzięki kształtowi ząbków, wykonanych ze elastycznego tworzywa, działa delikatnie i skutecznie. Zalecana do rozczesywania każdego rodzaju włosów, peruk, afro oraz włosów przedłużanych. Dostosowuje się do kształtu głowy, radzi sobie z najbardziej splątanymi kosmykami nie naruszając struktury włosów. Oprócz tego masuje skórę głowy co wpływa na cebulki włosów. Szczotkę Tangle Teezer można stosować do rozczesywania włosów suchych i mokrych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna szczota!

Długo przymierzałam się do zakupu tej szczotki - kiedyś przez przypadek znalazłam ją na promocji, więc wyniosła mnie 38zł już z wysyłką! Wybrałam wzór w owieczki. Wzór nie ściera się, po roku użytkowania wygląda jak nowa. Parę ząbków się delikatnie wygięło, ale to do zniesienia.
Dziewczyny, na prawdę warto zainwestować 40 zł w szczotkę, która nie wyrywa włosów, niż leczyć włosy odżywkami!
Moje włosy bardzo odżyły. Szczotka delikatnie rozczesuje włosy i rozplątuje kołtuny bezboleśnie! Można ją zabrać wszędzie, dzięki przykrywce. Szczotka wzbudza zainteresowanie.
Absolutny hit.

dopiero niedawno ją doceniłam

Kupiłam ją już dawno, ale leżała sobie w szafce. Ostatnio ją znalazłam i zaczęłam używać do rozczesywania włosów po myciu. Fajnie się sprawdza na moich długich cienkich i bardzo plączących się włosach. Lubię też używać do suchych włosów. Zamknięcie pozwala też nosić szczotkę w torebce. Nie potrzebuję większej.

Fajna na początku

Kupiłam ją bodajże 2 lata temu. Na początku bardzo ją lubiłam, Dobrze rozczesywała włosy, miała twarde "igiełki", mimo to nie ciągnęła włosów. Z czasem zamknięcie tej szczotki zaczęło mi wypadać przez co cała szczotka nieco się powyginała. Na pewno na plus zasługuje fakt, że pomimo upadku szczotki z dużej wysokości nic się z nią nie dzieje - prócz tego zamknięcia. Wydaje mi się, że te super opinie o tej szczotce są przesadzone. Ja po 2 latach zaczęłam powoli wracać do zwykłego grzebienia za 5 zł. Chociaż faktycznie łatwo jest nią rozczesać kołtuny.

sposoby na włosy z gumką

Będę oryginalna - spokojnie mogę się bez niej obyć :-)

Zerknęłam na kilka ostatnich recenzji - aby się zorientować, czy tylko ja nie będę podzielała zachwytów - i zgadzam się z jedną z poprzedniczek. Szczotka jest nieporęczna, ciężko płynnie uczesać nią włosy, gdy cały czas trzeba poprawiać jej ułożenie w ręce albo pilnować, aby nam z niej nie wypadła. Nie zgodzę się również w kwestii "bezinwazyjnego" czesania włosów ;-) Wyrywa i ciągnie włosy. Mam wrażenie, że igiełki są po prostu za twarde i przez to szczotka nie dopasowuje się do włosów. Przynajmniej moich :-) Mam gęste włosy i gdy czeszę je tą szczotką, zajmuje to zdecydowanie więcej czasu. Wierzę jednak, że dla kogoś innego może spełniać swoje zadanie - mam koleżanki, które są z niej zadowolone. Szczotka ma jednak - nawet dla mnie:-) - jeden, bardzo duży plus. Praktyczność. Idealna na wyjazdy, zmieści się nawet w małej torebce, dlatego często zdarza jej się ze mną podróżować.

kupie !

Moja jeszcze działa ale jak tylko przestanie - kupuje nastepna. Mam bardzo problematyczne włosy ... Miałam. 1 zwykła tania odzywka (kalos ) i tangle teezer = 0 problemów :) Polecam jak najbardziej

Yay!

Szczotka idealna do torebki. Podoba mi się jej design. Oczywiście łatwo się nią rozczesuje włosy a mam gęste i cienkie co było nie lada wyczynem. Szczotkę zabieram wszędzie, upchnę ją nawet do listonoszki na większe wyjścia. Jestem z produktu bardzo zadowolona :)

Zakupiłam z myślą, że będzie trochę łatwiej zachować higienę szczotki z tą "podkładką" w torebce. Jest w porządku, wersja z barankami.
Nie jestem nią zachwycona ale sprawdza się nieźle.

Szczotka idealna

Pokochałam szczotki Tangle Teezer już prawie 2 lata temu. Jednak niedawno skusiłam się też na wersję kompaktową.

Jest idealna do torebki, mała i poręczna. Do tego zamknięcie sprawia, że gumowe igiełki szczotki się nie wyginają.

+ ładny design
+ mała
+ poręczna
+ idealna do torebki
+ zamknięcie zapobiega wyginaniu się igiełek

Wad brak.

Konieczność

Nie wyobrażam już sobie żyć bez tej szczotki. Rozczesywanie trwa dosłownie dwie sekundy, a osłonka na "ząbki" pozwala bezpiecznie nosić ją w torebce. Dodatkowo wielki atut to fakt, że jest bardzo dużo wzorów.

Swietna do rozczesywania włosów

Dla mnie to najlepsza szczotka do rozczesywania włosów po umyciu. Szczotkę trochę trudno wyczyścić na środku z włosów ale jakoś daję radę. Rozczesując włosy nie elektryzują się. Kompaktowa szczotka zajmuje mało miejsca.

Przydatna do torebki

Mam zarówno wersję Elite, jak i Compact. Obydwie mam już ok. 2 lat. Compact ma tę przewagę, że nie niszczy się podczas noszenia w torebce, jednak gorzej się sprawdza w rozczesywaniu włosów. Jest i tak lepsza niż zwykła szczotka, ale gdy mam rozczesać bardzo splątane włosy lub mokre po myciu, to zdecydowanie Elite jest bezkonkurencyjna. Ta ma krótsze i sztywniejsze igiełki, przy moich długich, bardzo gęstych i jednocześnie bardzo cienkich włosach trochę nie ogarnia ;) Jest bardzo trwała.

Fajnie czesze, ale jest nieporęczna

Po zwykłym TT, którego mam od 3 lat, zakupiłam sobie tę wersję. I co? No czesze świetnie, nie plącze i nie ciągnie włosów, ale ta szczotka jest mała i naprawdę nieporęczna! Wciąż mam wrażenie, że wypadnie mi z ręki i się roztrzaska na kafelkach w łazience... Jestem trochę rozczarowana, bo naprawdę lubię TT i jestem im wierna, ale ta wersja nie spełnia moich oczekiwań. Poza tym jest ona trochę cięższa od zwykłego TT i przez to nie leży dobrze w ręce.
Polecam, ale zachwytów z mojej strony nie ma.