Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Dzięki kształtowi ząbków, wykonanych ze elastycznego tworzywa, działa delikatnie i skutecznie. Zalecana do rozczesywania każdego rodzaju włosów, peruk, afro oraz włosów przedłużanych. Dostosowuje się do kształtu głowy, radzi sobie z najbardziej splątanymi kosmykami nie naruszając struktury włosów. Oprócz tego masuje skórę głowy co wpływa na cebulki włosów. Szczotkę Tangle Teezer można stosować do rozczesywania włosów suchych i mokrych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

mam i ja

Jakie było moje zaskoczenie ,przy pierwszym czesaniu ,że taki niewinny gadżet może sprawić tyle radości. Do tej pory czesałam się klasycznym grzebieniem ,z szeroko rozstawionymi zębami. szczotkę kupiłam z myślą o podróży aby nie zapomnieć grzebienia.Pomyślałam ,że wlożę ją od razu do kosmetyczki.....Oj nie ,nie poszła w ruch raz i nie mogę się z nią rozstać .Jest niezwykle poręczna ,jak czeszę włosy ,to odnoszę wrażenie ,że robię sobie bardzo przyjemny masaż głowy. Włosy się rozczesują bez żadnego problemu .Pięknie wyglądają .Poza tym to zamknięcie powoduje ,że szotka niewala się bez zabezpieczenia i wygląda estetycznie. Oczywiście przyfilowałam okazję cenową wiec nie szarpnęło mnie tak znowu po kieszeni.Nie żałuję zakupu.Jest trwała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611966].usefull || 0 }}% pomocna.

super.

Oczywiście szczotka świetna, nie ma co do tego wątpliwości. Aczkolwiek nie odróżnia się w działaniu niczym innym od zwykłych szczotek takiego kształtu. Jak widać cena nie odzwierciedla jakości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611916].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Mam gęste i długie włosy prze co czesanie ich zwykłą szczotką było koszmarem. Kompaktowej wersji Tangle Teezera używam od 3 lat i nie wyobrażam sobie powrotu do jakiejkolwiek innej szczotki. Szybko i bezboleśnie rozszesuje. Wygląd bardzo ładny (mam złotą). Plus za to że łatwo ją się myję. Po ok 2 latach kilka "włosków" się wygięło na środkowej części szczotki, ale to w niczym nie przeszkadza. Kupiłam ją na mintishop.pl za 47 zł. Na pewno kupię inne wersje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562646].usefull || 0 }}% pomocna.
Alcatel

Niezbędna w mojej torebce

Przygodę z Tangle Teezerami zaczęłam kilka lat temu od zakupu klasycznej wersji, a że ta sprawdziła się doskonale, zdecydowałam się zakupić również wersję compact. To była dobra decyzja, bo dziś nie wyobrażam sobie wyjść czy wyjazdów bez niej.
Szczotka jest kompaktowa, mieści się w większości moich torebek, może poza cieniutkimi kopertówkami, Posiada nakładkę zabezpieczającą wypustki przed złamaniem/ odkształceniem. Tak jak klasyczna wersja, świetnie rozczesuje moje grube włosy. Nie szarpie ich i radzi sobie z poplątanymi włosami. Jest dobrze wyprofilowana, wygodna w użyciu mimo swych niewielkich rozmiarów.
Czeszę nią zarówno suche jak i mokre włosy. Z mokrymi radzi sobie lepiej niż grzebień o szerokich ząbkach.
Dodatkowym plusem jest design. Mam połyskującą, fioletową wersję, która bardzo przypadła mi do gustu.
Używam jej 1,5 roku i nadal spisuje się bez zarzutu. Zużycie jest widoczne w postaci nielicznych odkształconych wypustek i niewielkich zarysowań, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559636].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie rozczesuje i jest poręczna

Zakupiłam ją, bo byłam bardzo zadowolona z większej wersji. Kompaktowa, dobrze rozczesuje, ideał :) łatwo się ją czyści, mieści się do torebki, wygodnie się czesze, włosy się nie puszą. Odkąd jej używam, mniej włosów mi wypada bo jest ona bardzo łagodna dla włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmieści się wszędzie

Wolę większą wersję, ale mniejsza też całkiem okej! Kompaktową mam w baranki, długo się trzyma, w internecie cena już tak nie odstrasza, jak w hipermarkecie czy drogerii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555691].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał.

Szczotka nie dość, że kompaktowa i zajmująca mało miejsca, to jeszcze tak mało inwazyjna dla włosów. Warta każdych pieniędzy, ze względu na to, że nie szarpie włosów i idealnie je rozczesuje. Lubi łapać kurz niestety, a jej umycie jest dość trudne. Ząbki są tak gęste, że trudno między nimi wymanewrować.
Pomimo tej jednej małej wady pozostaje ona moim nr 1 wśród szczotek do włosów, którą zawszę mogę mieć przy sobie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553901].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatna, ale gorsza od klasycznej wersji

Jako że mam szczotkę również w tradycyjnym wydaniu, recenzję mogę oprzeć na ich porównaniu, może będzie to pomocne dla kogoś, kto zastanawia się, czy kupić jeszcze wersję kompaktową oprócz tej klasycznej.

Compact mamy z zabezpieczającą nakładką - niby wygodne rozwiązanie i rzeczywiście chroni wypustki szczotki przed straszliwymi niebezpieczeństwami czyhającymi w damskiej torebce :) Jednak, trzeba wziąć pod uwagę, że z założoną nakładką szczotka staje się dużo grubsza, zdecydowanie mniej wygodna do upchnięcia np. w wąskiej torebce mini, gdzie bez trudu zmieścimy może dłuższą, ale cieńszą, bardziej "elastyczną" wersję klasyczną. Zazwyczaj kończyło się to tak, że owszem, na nocne tańce i szaleństwa po klubach brałam ze sobą Teezera Compact, ale... bez nakładki.

Porównując materiał, z jakiego są wykonane obie szczotki, klasyczna jest bardziej miękka, igiełki są bardziej elastyczne. Osobiście przy czesaniu bez porównania bardziej wolę efekt tradycyjnej wersji, wydaje mi się bardziej przyjazna dla włosów.

Kształt: wersja Compact jest owszem, mniejsza w dłoni, ale jednak (pomimo że mam raczej drobne dłonie) nie trzyma mi się jej wygodnie. Dużo lepszy, bardziej ergonomiczny jest opływowy kształt - tak, tak, znowu! - wersji klasycznej.

Wyniki: 3:0 dla tradycyjnego Tangle Teezera. Cóż poradzić... takie moje preferencje ;) Na pocieszenie dodam, że odporność na uszkodzenia, trwałość jest według mnie podobna w przypadku obu szczotek.
Jeśli więc ktoś z Was ma wersję klasyczną i waha się, czy kupić tą rzekomo wygodniejszą w przenoszeniu - to osobiście odradzam. Nie jest to dużo wygodniejsze, a mając zwykłą wersję możemy zaufać jej trwałości i tak czy siak nosić od czasu do czasu w torebce. Ja tak robię i nawet mimo kilku wygiętych włosków nie straciła swoich właściwości.

Na zdjęciu miedzy innymi porównanie gabarytów obu TT.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553166].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Idealna na podróż czy do torebki, jest maleńka i bardzo poręczna, dzięki zamknięciu nie musimy się martwić o wyginanie sie włosków. Jest bardziej płaska niż klasyczna wersja, ale również bardzo dobrze rozczesuje. Super gadżet za niewielkie porównując do jakości szczotki pieniądze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551176].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest dobra, jednak...

...Jednak szczotka 'Ikoo' lepiej radziła sobie z rozczesywaniem splątanych włosów.
Mimo wszystko byłam z początku zadowolona z zakupu TT.
Osobom z plączącymi się, kręconymi włosami zdecydowanie bardziej polecam 'Ikoo'.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540011].usefull || 0 }}% pomocna.