Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Compact Styler (Szczotka do włosów)

Pojemność 1 szt

Dzięki kształtowi ząbków, wykonanych ze elastycznego tworzywa, działa delikatnie i skutecznie. Zalecana do rozczesywania każdego rodzaju włosów, peruk, afro oraz włosów przedłużanych. Dostosowuje się do kształtu głowy, radzi sobie z najbardziej splątanymi kosmykami nie naruszając struktury włosów. Oprócz tego masuje skórę głowy co wpływa na cebulki włosów. Szczotkę Tangle Teezer można stosować do rozczesywania włosów suchych i mokrych.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Do głaskania, a nie do czesania

U mnie ta szczotka kompletnie się nie sprawdziła, jeździ po powierzchni włosów głaszcząc je i za nic nie chce się wbić głębiej, muszę ją wręcz wciskać we włosy, żeby zaczęła czesać. Jak już uda mi się wcisnąć ją we włosy, też nic specjalnego nie robi, ząbki są krótkie, jeżdżą tylko po powierzchni. Ponadto plastikowe ząbki powodują elektryzowanie się włosów.
Dawałam jej wiele szans: czesałam nią same końcówki, czesałam włosy pasmami, rozdzielając na naprawdę cienkie pasma, żeby szczotka nie tylko je głaskała, ale spróbowała uczesać. Było to czasochłonne i męczące, wróciłam do grzebienia (lub drewnianej szczotki) z szeroko rozstawionymi zębami, kilka pociągnięć i mam uczesane włosy bez zbędnego głaskania i uporczywego wciskania ząbków we włosy.
Cena szczotki jest za wysoka w stosunku do jej działania. Kształt szczotki jest dla mnie niewygodny, jest za duża, za gruba, nieporęczna. Obecnie leży gdzieś zapomniana, nie używam jej od dawna.

Nie rozstaję się z nią od lat

Odkąd ją odkryłam, zawsze mi towarzyszy :) Nie zawsze w torebce, bo jednak mam kręcone/falowane, suche włosy, które czesane między myciami szczotką tego typu wywołują puszenie. Jeśli jednak je prostuję, Tangle Teezer jest niezastąpiona. Używam jej też przed każdym myciem włosów, czeszę nią też włosy na mokro.

Polecam czesać nią włosy stopniowo, zaczynając od małego fragmentu pasma w dół, potem czesząc fragmenty znajdujące się coraz wyżej. Wtedy można osiągnąć o wiele ładniejszy efekt, niż czesząc je od razu od nasady w dół.

Zanim kupiłam pierwszą TT kompaktową, miałam klasyczną wersję. Po pół roku zdecydowałam się jednak na kompakt, bo bardzo szybko się odkształciła.

Obowiązkowo w mojej torebce!

Posiadam klasyczną wersję Tangle Teezer oraz wersję Compact Shaun the Sheep - otrzymałam ją w prezencie, a więc nie miałam wpływu na design, ale co tam, mnie się podoba, a owieczki są urocze.

ZALETY:
-Wygląd i wykonanie: moja wersja szczotki jest z owieczkami. Wykonanie jest porządne, nic się nie rysuje się i nie ściera, szczotka cały czas wygląda jak nowa, ząbki nie są powyginane, a to dzięki plastikowej nakładce zabezpieczającej. Mimo niewielkich rozmiarów dobrze leży w dłoni.
-Cena i trwałość produktu: szczotka jest droga, powiedzmy to sobie szczerze-70 zł za kawałek kolorowego plastiku może przyprawiać o zawał serca, ale jeśli zdołamy to przeżyć, to przekonamy się, iż jest to produkt długowieczny - moją szczotkę posiadam od maja 2016, używam jej regularnie i nic się z nią nie dzieje.
-Działanie: cóż, tutaj nie mamy zbyt dużego pola do popisu: ma rozczesywać włosy bez uszkadzania ich oraz szarpania i dokładnie to właśnie robi.
Spokojnie rozczeszemy nią nawet najbardziej splątane włosy, bez wyrywania, szarpania i łamania pukli. Nie powoduje elektryzowania się włosów, bardzo ładnie je wygładza, w efekcie pięknie się układają i błyszczą. Nawet moje wymagające, gęste, grube i długie włosy bardzo ją polubiły, ich kondycja jest bez zarzutu, a więc szczotka się sprawdza - nie niszczy.
Niewielki rozmiar szczotki sprawia, że możemy zawsze mieć ją pod ręką i w razie potrzeby szybko poprawić fryzurę.
Dla mnie nie ma żadnych wad, czesze włosy nieinwazyjnie i to mnie w niej urzeka. Jeśli mój egzemplarz się zniszczy/zużyje, kupię ponownie, bez zastanowienia.

Polecam !!

Alcatel

nie, nie, nie

Szczotkę kupiłam partnerowi, gdyż podbierał mi moją, oryginalną, większą i ... różową. Wybrałam wersję kompaktową, elegancką, fioletową i wg mnie bardziej męską. Niestety nie sprawdziła się, gdyż nie dociera do skalpu i nie da się nią ułożyć krótkich włosów jak starszą koleżanką. Ja również mam gęste włosy i szczotka pozostawia niedosyt, wrażenie niedokładnego rozczesania. Niestety dostałam ją w spadku a mnie podebrano pierwowzór;/

Tak!

Uwielbiam tę szczotkę. Radzi sobie nawet z mokrymi włosami bez nakładania odżywki. Nie szarpie, nie wyrywa włosów. Kupiłam też po jednej dla siostrzenic, i skończyły się płacze przy czesaniu. Szczotka jest mała, łatwo utrzymać ją w czystości. Mam kilka wersji tangle teezera, ale tę lubię najbardziej ze względu na poręczność i "wieczko", dzięki któremu ząbki nie niszczą się podczas noszenia w torebce.

Świetna na suche końcówki

Ta szczotka wiele razy uratowała moje włosy przed wyrwaniem.
Świetnie radzi sobie z przesuszonymi końcówkami, kołtunami, mokrymi włosami. Delikatnie je rozdziela, masuje skórę głowy.
Suchym włosom dodaje objętości i połysku. Bardzo lubię ten efekt :)

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to utrzymanie jej w higienie - pomimo regularnego mycia szybko się brudzi, trudno doczyścić ją pomiędzy "igiełkami".

tak samo dobra jak starsza siostra :)

Niestety zgubiłam już moją kompaktowa wersję, ale może jeszcze się skuszę. Na razie zakupiłam jeszcze mniejsza wersję-podróbkę w New Yorkerze.
Szczotka rozczesuje tak samo przyjemnie jak jej większy odpowiednik. Wersja z e srebrnym grzbietem niestety szybko mi się porysowała, więc potem kupiłam czarną i było ok (też się porysowała, ale nie zszedł kolor). Pod tym względem duża wersja jest lepsza, mam już 5 lat i nic mi się nie pościerało. No ale też co innego leżenie na półce w łazience a co innego noszenie w torebce czy w walizce podczas podróży.
Lubię i być może wrócę, ale póki co szkoda mi kasy plus potrzebowałam czegoś jeszcze mniejszego. Moim zdaniem zajmuje za dużo miejsca jak na wersję kompaktową .

Tak do włosów cienkich nie do włosów grubych i gęstych

Plusy:
:) szczotka świetnie sprawdza się do włosów cienkich, delikatnych
:) bardzo ułatwia rozczesywanie, robi to w sposób delikatny
:) różne wersje sprawdza się na wiele okazji np. Kompaktowa do torebki, z uchwytem aby było wygodniej trzymac( w taka muszę się zaopatrzyć:))
:) wiele odcieni do wyboru można wybrać swoj własny indywidualny
:) łatwo dostępna zarówno przez internet jak i w wielu drogeriach
:) można myć pod woda bez obawy popsucia się
:) niewielka co jest plusem szczególnie w podróży

Minusy:
:( nie sprawdzi się do włosów gęstych, grubych, poleciałam szczotkę koleżance, która ma takie włosy i nie jest zadowolona, po rozmowie z fryzjerem dowiedziałam się, ze szczotka ta nie nadaje się do takich włosów ponieważ znacznie lepiej do takich włosów sprawdza się standardowe szczotki natomiast ta będzie lepsza dla włosów cienkich
:( przez brak uchwytu często wypada z ręki
:( czasem elektryzuje włosy
:( obecnie mam już trzecia szczotkę tej marki, pierwsza moja szczotka po jakichś 3latach była do wyrzucenia-jej końce się starły i odpadły nie wiem jaka jest przyczyna ponieważ w podobnym okresie kupiłam taka sama kompaktowa również oryginalna i w tym samym sklepie i jej „włosy” nie starły się

Podsumowując, bardzo polecam do włosów cienkich, ja mam włosy bardzo cienkie ale gęste i u mnie się sprawdza, dobrze rozczesuje odżywkę nałożona na włosy, jedna szczotkę mam zawsze pod prysznicem ponieważ świetnie się do tego nadaje, wiec do włosów cienkich jak najbardziej polecam ponieważ w wypadku grubych i gęstych nie sprawdzi się.

Mój ideał

Gdy szczotki Tangle Teezer zaczęły się pojawiać w drogeriach, byłam przekonana, że to jest najgłupszy gadżet wszech czasów. Jak można zapłacić 60 zł za zwykłą, głupią szczotkę? Już wolałam idiotyczną modę na paskudną "kawę" ze Starbucksa. Mimo, ze w internecie pojawiało się coraz więcej bardzo pochlebnych opinii, dalej uważałam to za wariactwo. W końcu jednak ciekawość wzięła górę, więc gdy brat nie miał pomysłu na prezent, powiedziałam właśnie o pełnowymiarowej wersji tej szczotki. Zakochałam się od pierwszego użycia i dwa tygodnie później byłam już szczęśliwą posiadaczką także kompaktowego modelu. Żadne odżywki, maski, dosłownie nic nie sprawiło, że moje włosy dały się tak lekko i przyjemnie rozczesać. Używanie tej szczotki jest tak przyjemne, że nie ma dla mnie lepszego relaksu, niż delikatne masowanie nią skóry głowy. Włókna są elastyczne i delikatne dla włosów, ale bezlitosne dla wszystkich kołtunów (a po umyciu głowy moje kłaki to jeden, wielki kołtun). Nie wyrywa mi włosów, a to jest dla mnie bardzo ważne - i tak mam ich mało. Szczotka ma ciekawy kształt i ładny, oryginalny design - a przy tym jest wygodna w użyciu.

Cudo

Już nigdy nie wrócę do normalnych szczotek. Tangle Teezer jest rewelacyjna, nie ciągnie i nie wyrywa włosów, łatwo sie nią rozczesuje nawet poplątane włosy. Czesanie nią jest przyjemne. Jest malutka i dobrze leży w dłoni, wersja kompaktowa idealna do torebki. Jest łatwa w czyszczeniu. Warta swojej ceny

Najlepsza szczotka do tprebki EVER!!!

Szczotka rewelacyjna. Nie szarpie i nie ciagnie wlosów, nawet najbardziej splatane włosy daje rade rozczesać bzboleśnie. Do tego fajnie masuje głowę i relaksuje. Poza tym dostępna jest w tak wspaniałych kolorach że chciałoby sie mieć je wszystkie. Dodatkowo wyposażona jest w zatyczkę , która zapobiega wygnaniu i łamaniu się włosków szczotki kiedy nosimy ja na przykład w torebce. Ja nie mam się do czego przyczepić. Dla mnie to jest szczotka numer 1.

Sztosik

Najlepsza szczotka do włosów ever. Żadna inna w tak delikatny sposób nie obchodziła się z moimi suchymi i plączącymi się włosami. Do tego idealna szczotka do torebki, nie zajmuje wiele miejsca a zamknięcie sprawia, że tak szybko się nie brudzi.