Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fitomed, Mój krem nr 6

Fitomed, Mój krem nr 6

Lekki, delikatny krem nr 6 działa nawilżająco i wygładzająco. Masło kakaowe, olej z awokado oraz witamina E chronią skórę przed promieniami UV. Krem nakładany cienką warstwą może być stosowany pod makijaż. Krem polecany do cery mieszanej ze skłonnością do przesuszenia. Można go stosować do pielęgnacji całej twarzy, w tym okolic oczu, szyi, dekoltu zarówno na dzień jak i na noc.

Skład: Aqua, Rosa Centifolia Flower Water, Theobrema Cacao Seed Butter, Wheat Germ Oil, Persea Gratissima (Avocado Oil), Lecithin, Aralia Nudicaulis Ecstract, Glycyrrhiza Glabra Ecstract, Tropaeolum Majus Ecstract, Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, D-Panthenol, Propylene Glycol, Trilaureth-4-Phosphate Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Magnesium Pca, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Linseed Acid, Ubiquinone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.

Super!

Bardzo dobry krem dla skóry mieszanej:
+ skutecznie nawilża i odżywia, pozostawia skórę miękką i zadbaną
+ nie zapycha, nie powoduje nowych niedoskonałości
+ ma przyjemną, dość lekką konsystencję i neutralny zapach (ziołowy, chociaż czuję w nim też dodatek wody różanej)
+ jest delikatny, nie podrażnia nawet skóry wokół oczu
+ wydajny, w przystępnej cenie

Jedynym minusem może być to, że krem pozostawia delikatny lepki i dość świecący film. Dlatego nie używam go pod makijaż, ale na noc sprawdza się idealnie. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533211].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem idealny!

+ dobrze się rozciera
+ bardzo wydajny
+ bardzo dobrze nawilża
+ szybko się wchłania
+ nie zapycha
+ nie wzmaga łojotoku

- powoduje świecenie się skóry
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516076].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, naturalny krem

Krem zużyłam cały, ale bez fajerwerków. Myślałam, że z moją mieszaną cerą zrobi cuda ale tak się nie stało, nadal mam wypryski ale chyba skóra jest bardziej odżywiona. Krem się trochę lepi na skórze więc na dzień jest średni, ale zimą sprawdza się nawet pod makijażem. W sam raz na noc żeby nawilżyć i odżywić cerę po całym dniu. Zapach jest neutralny, nie przeszkadza mi. Cena świetna, zapłaciłam około 25 zł więc za to ogromny plus. Ja polecam spróbować, sama szukam jednak dalej świętego Graala :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379296].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Bardzo dobry krem

Mieszana cera, tak samo, jak każda inna potrzebuje nawilżenia i odżywienia. Krem przyspiesza gojenie się zmian trądzikowych i niweluje wszelkie zaczerwienienia. Poza tym, świetnie nawilża i regeneruje skórę, i co ważne - nie zatyka porów. Sprawia, że już po kilku dniach regularnego stosowania, cera staje się wygładzona i poprawia się jej koloryt. Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Z powodzeniem można go stosować także pod makijaż, chociaż jeśli o mnie chodzi ten krem wolę stosować na noc, a rano chętniej sięgam po Krem nr 12 ;). Podsumowując, jest to bardzo skuteczny, naturalny kosmetyk za niewielkie pieniądze. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235476].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój krem nr 6

Moja cera zalicza sie do mieszanych choć ma tez czasem się zdarza ze jest mega wysuszona.
Kosmetyki tej firmy są z naturalnych składników . Co jest już dużym plusem .
Serum oraz kremu używam zazwyczaj wieczorem . Chyba ,że czas mi pozwala to i rano .
Najpierw nakładam serum które jest o przezroczystej barwie i delikatnym zapachu.
Wchłania się ono bardzo szybko :) .Czasem używam go pod makijaż . Po nałożeniu
serum odczekuje kilka minut i nakładam krem .Trzeba pamiętać podczas nakładania aby nałożyć niewiele. Krem zarówno jak serum wchłania się bardzo szybko..
Konsystencja kremu jest średnio gęsta ,kolorystycznie jest barwy lekko żółtej.
Jeśli chodzi o działanie tych kosmetyków nie zawiodłam się .
Bardzo dobrze zaopiekowały się moją skórą na twarzy. Idealnie ją odżywiły i nawilżyły.
Skóra stała się delikatna i jakby gładsza.Świetnie sobie poradziły z niektórymi podrażnieniami powstałymi po trądziku..

Krem jak i serum są bardzo wydajne . Wystarczy naprawę niewiele aby pokryć nimi twarz.
Od jakiegoś czasu stosuje je moja siostra i też uważa ,że kosmetyki są godne polecenia gdyż nie zapychają porów pomimo swojego bogatego składu jak i odpowiedni troszczą się o nawilżenie naszej skóry na twarzy.
Kochane pamiętajcie te kosmetyki są z naturalnych składników i ich żywotność po otwarciu to 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225448].usefull || 0 }}% pomocna.

zasługuje na uwagę

Obecnie skłaniam się coraz częściej ku kosmetykom naturalnym. Skład kremów marki Fitomed faktycznie zachęca i nie jestem rozczarowana ich stosowaniem.

:-) delikatna konsystencja kremu na plus, mimo to na twarzy czuć , że jest dość treściwy ale jak na krem nawilżający wchłania się bardzo szybko, pozostawia delikatny film ale po tym jak on znika skóra jest sprężysta i miękka
:-) nie powoduje zapychania porów, ale tez go w żaden sposób nie niweluje
:-) dobrze nawilża cerę mieszaną, ja stosuję na noc, bo niestety rano roluje mi się na nim makijaż, budze się z zadbana i delikatną buzią
:-) ma deliktany ziołowy zapach, mi osobiście nie przeszkadza w użytkowaniu
:-) krem jest wydajny, stosuję go już miesiąc a ubyło mi może 1\\\\2 słoiczka, ale powiem szczerze, że go sobie nie żałuję :-)
:-) cena jest śmieszna, za 50 ml naturalnego kremu płacimy ok 25-30 zł
:-) pielęgnuje buzie, zauważyłam znaczącą porpawę nawilżenia, i wyrównanie koloru skóry
:-) słoiczek jest może mało higieniczny ale ma pokrywkę, więc wiemy, że nikt nam w nim nie gmerał paluchami

:-/ niestety dostępność, w moich okolicznych aptekach go nie ma zamawiam przez internet
:-/ trzeba uważać na masło kakaowe,które jest wysoko w składzie, bo może zapychać pory
:-/ słoiczek jest mało estetyczny i nie najlepszej jakości, lubię ładne opakowania kosmetyków, ale w tym przypadku liczy się zdecydowanie zawartośc i przeboleję nawet kiepski plastik opakowania

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129991].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały produkt o przyjaznym składzie

Po sezonie letnim zwykle potrzebuję około 2 miesięcy, aby doprowadzić skórę twarzy do zadowalającego stanu.
Od lat próbuję wielu sposobów na podratowanie skóry, która jest miejscami bardzo przesuszona, ale w strefie T pozostaje mieszana i skłonna do przetłuszczania.
Zaczęłam używać kremu nawilżającego Fitomed. Jest to produkt o działaniu nawilżającym przeznaczony właśnie do cery mieszanej. Posiada naturalne filtry UV.
Wiązałam z nim duże nadzieje i okazało się, że słusznie. Bardzo dobrze się spisuje, nawilża i wygładza skórę, co wprawia mnie w zachwyt. Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie poprawi się stan mojej cery.
Krem jest umieszczony w szklanym słoiczku z plastikową nakrętką.
Krem jest wyjątkowo lekki, szybko się wchłania i jest idealny na dzień. Dobrze się sprawdza pod makijaż. Na noc stosuję nieco bardziej treściwe produkty i wspomagam się też maseczkami. Dzięki temu od kilku tygodni nie muszę martwić się o suche widoczne skórki na policzkach i wokół ust.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044107].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudny

Cudny kremik o świetnym składzie.
Bardzo ładnie nawilża i odżywia moją tłustą skórę, nie zapycha, skóra rano jest wygładzona, ładnie wygląda. Jak dla mnie nie nadaje się pod makijaż, za bardzo tłuści, ale czasem jak przesuszę skórę to go nakładam, podkład się na nim świetnie rozprowadza.
Niestety nałożony niechcący w okolice oczu powoduje pieczenie.
Świetny krem za niedużą cenę.

Używam tego produktu od: 2 mieś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974948].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały na zimne dni

Mój krem nr 6 Fitomed zamkięty jest w plastikowym słoiczku, dodatkowo zabezpieczonym przekładką.

Konsystencja jest dość gęsta i bogata, ale krem dobrze aplikue się na skórę. Cienka warstwa kremu , śweitnie nawilża i odżywia skórę .

Krem ładnie pachnie . Lagodzi podrażnienia i ściągnięcia skóry . Nadaje się na dzień i na noc. Dobrze współgra z makijażem .

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964948].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na noc :)

Dobrze nawilżający krem do twarzy to podstawa jesienno-zimowej pielęgnacji. Poszukując ideału postanowiłam zdecydować się na coś ze sprawdzonej firmy. Tym razem padło na Fitomed i nawilżająco-odżywczy krem do cery mieszanej. Wystarczyło jedno spojrzenie na skład i od razu wiedziałam, że to coś dla mnie :)

Krem znajduje się w prostym, plastikowym słoiczku o pojemności 50ml. W środku dodatkowo zabezpieczony jest białym wieczkiem. Szata graficzna jest wyjątkowo minimalistyczna. Ogólnie rzecz biorąc wizualnie opakowanie nie powala. Warto wspomnieć też, że produkt jest ważny jedynie przez 3 miesiące od pierwszego otwarcia. Krem ma dość bogatą formułę. Konsystencja jest średnio gęsta i ma delikatnie żółte zabarwienie, za które odpowiada masło kakaowe. Łatwo się rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania, choć pozostawia na skórze lekko tłustawą, świecącą warstewkę, dlatego przy mojej mieszanej cerze nadaje się do stosowania jedynie na noc. Zapach jest przyjemny, naturalny, wyczuwam w nim wodę różaną. Jest średnio intensywny i przez jakiś czas utrzymuje się na skórze, ale nie drażni. Dla mnie jest raczej neutralny. Skład jak widać jest świetny. Już na drugim miejscu znajduje się woda różana, na trzecim masło kakaowe, a na czwartym olej z kiełków pszenicy. Dalej jest jeszcze sporo wartościowych składników :)

Działanie tego kremu oczywiście mnie nie zawiodło. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę oraz pozwala się jej zregenerować. Po użyciu jest ona bardzo miękka i jakby gładsza. Efekty widoczne są już od pierwszego zastosowania i utrzymują się długo. Krem również delikatnie poprawia koloryt dzięki zawartości masła kakaowego. Przez tą bogatą konsystencję na początku obawiałam się trochę zapychania, ale na szczęście nic takiego nie zauważyłam. Poza tym krem uspokaja cerę i łagodzi ewentualne podrażnienia. Wydajność jest bardzo dobra, ponieważ potrzeba naprawdę niewiele na pokrycie całej twarzy. Takie opakowanie spokojnie wystarczy mi na prawie 3 miesiące codziennego stosowania na noc. Cena jak na dobry krem o naturalnym składzie jest atrakcyjna. Według mnie zdecydowanie jest jej wart. Dostępność jest przeciętna, ale można go poszukać w sklepach zielarskich lub po prostu zamówić w sklepie internetowym Fitomedu.

Plusy:

- dobrze nawilża
- poprawia koloryt
- nie zapycha
- uspokaja cerę
- przyjemny zapach
- dobry skład
- niezła wydajność

Minusy:

- skóra się po nim świeci

Podsumowując: Świetny krem o bardzo dobrym składzie. Nawilża, odżywia, poprawia koloryt, a co najważniejsze nie zapycha porów. Dla cery mieszanej na dzień może okazać się odrobinę za ciężki, ponieważ pozostawia na skórze lekki, świecący się film, ale stosowany na noc sprawdza się idealnie. Poza tym jest wydajny, a cena nie jest zbyt wygórowana :) Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961965].usefull || 0 }}% pomocna.