Ziaja, Bio - żel pod oczy i na powieki zmniejszający obrzęki szałwiowy

Ziaja, Bio - żel pod oczy i na powieki zmniejszający obrzęki szałwiowy

Żel jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku. Wyraźnie zmniejsza obrzęki pod oczami. Doskonale wygładza i uelastycznia skórę. Zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia. Tonizuje i lekko napina naskórek.

w tubce
żel
10 – 50ml

Bardzo średni

Kupiłam, bo wyczytałam na forum, że pomaga w walce z sińcami pod oczami. Podkreślam - sińcami, nie obrzękami. W sumie... ani z jednym, ani z drugim zupełnie sobie nie radzi. Na plus jedynie cena (ale po co komu przyjemna cena, skoro nic nie robi?) i ewentualnie, jakby się czegoś przyjemnego doszukiwać to jako tako nawilża :) aplikacja bardzo łatwa i przyjemna, szybko się wchłania.

bubel

Kolejny raz kupiłam żel pod oczy z Ziaji i kolejny raz obiecuję sobie, że więcej tego błędu nie popełnię.

Żel ma klasyczną tubkę, przeźroczystą konsystencję i brak zapachu.
Po posmarowaniu nim powiek są one obklejone, a nie nawilżone. Dodatkowo jeśli nałożymy go zbyt blisko oka żel cudownym trafem migruje i strasznie podrażnia.
Nie zmniejsza obrzęków. Nie likwiduje cieni. Nie działa przeciwzmarszczkowo. Nawet nie nawilża. No, nie robi kompletnie nic oprócz podrażniania i obklejania.

Jak bardzo lubię Ziaję tak muszę stwierdzić, że produktów pod oczy robić nie potrafią. Lepiej dołożyć kilka zł i kupić coś porządniejszego. Nie polecam.

Najgorszy kosmetyk z ziaji jaki mialam

Poza cena i przyjemną konsystencją nie mogę nic milego powiedziec o tym żelu.
Robiłam kilka podejśc ale za kazdym razem konczyło się koszmarnym pieczeniem ,powieki, szczypaniem oczu do tego stopnia ,ze nie mogłam ich otworzyc a łzy leciały jak grochy. Wielka szkoda bo bardzo lubie Ziaję i inne kremy pod oczy sprawdzały się u mnie. Tym razem wiosenna alergia spowodowała u mnie opuchnięcia i padło na ten żel

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Dobry produkt w niskiej cenie.

Jest to dopiero mój drugi produkt pod oczy, wcześniej używałam żelu z świetlikiem i aloesem z firmy Floslek. Mam 18 lat, ale dosyć duży problem z ciemnymi workami pod oczami i spuchniętymi powiekami. Nie jest to spowodowane chorobą, tylko zwykłym przemęczeniem i niewyspaniem. Codziennie wstaje o 5 rano i kładę się spać około 24. Śpiąc tak krótko nie mam szans aby się wyspać czy wstać z świeżą, promienną twarzą. Po wykończeniu wcześniejszego produktu wybrałam się do drogerii szukając jakiegoś dobrego żelu, który sprawdzi się jeszcze lepiej. Jako, że jestem wręcz zakochana w produktach firmy Ziaja, musiało paść na ten żel. Używam go rano i wieczorem. Gdy kładłam się spać, wstawałam z mocno czerwonymi i szczypiącymi oczami. Przy okazji były niesamowicie suche, nie mogłam nawet założyć soczewek. Próby wklepania korektora pod oczy kończyły się tym, że łzy leciały mi ciurkiem. Skóra wokół oczu była bardzo podrażniona. Od kiedy używam tego żelu nie mam już tego problemu. Nie uczulił mnie, nie podrażnił skóry, dobrze spisuje się z średnimi podpuchnięciami i cieniami pod oczami. Jest idealną bazą pod korektor, zauważyłam, że dzięki niemu dłużej się trzyma.

+ cena
+ dostępność
+ dobra konsystencja
+ przygotowuje skórę do nałożenia innego produktu
+ nie podrażnia, nie uczula
+ radzi sobie z cieniami pod oczami i obrzękami

Używam tego produktu od: 2016

Bubel!

Nie działa wcale, nie zmniejsza obżęków, nie nawilża, a wręcz sprawił, że moja skóra pod oczami stała się 30 lat starsza! Jestem rozczarowana... Leci do kosza.

Używam tego produktu od: ok.2 mies.
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Dobry

Od dzieciństwa mam problemy z cieniami pod oczami, ten żel sobie radzi z nimi i faktycznie je niweluje, niestety w wewnętrznych kącikach nie dał rady nic zrobić. Żel przyjemnie chłodzi i wyrównał koloryt pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Nie.

Kupując produkt stosowany w okolicach oczu, przede wszystkim powinniśmy się kierować tym, aby nie wywoływał podrażnienia ani pieczenia. I to dyskwalifikuje ten produkt na starcie. Żel nie musi nawet bezpośrednio dostać się do oka aby piekł, wystarczy że jest w pobliżu (np. przy rzęsach). Żeby tego było mało, to nie daje on absolutnie żadnych efektów. Używałam go zamiennie z żelem innej firmy o tej samej cenie, więc mam porównanie. Żel dostaje ode mnie ocenę 1 a nie 0.5, tylko dlatego że przyjemnie chłodzi... przez chwilę, zanim zacznie piec.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, którego nie dokończę

NEVER EVER

+ delikatny zapach
+niska cena
+estetyczne i poręczne opakowanie (do każdej torebki się zmieści)

+/- dostępny w sklepie "ziaja" i na allegro ( nie spotkałam się z nim w innych drogeriach).

I to na tyle dobroci teraz twarde fakty.

Chyba jestem uczulona na jakiś składnik bo takiego pieczenia już dawno nie czułam :(

Kilka razy robiłam do niego podchody , ale zawsze kończyło się tak samo. Początkowo czułam lekkie mrowienie więc myślałam, że ma tak być....

Po ok.10-15 min pieczenie było tak silne... myślałam,że oszaleje.... szybko do łazienki i twarz pod kran - zmyłam lodowatą wodą i zrobiłam zimne okłady. Na szczęście nie pociągnęło to za sobą dalszych konsekwencji np wysypka itp.

Zaś mam znajome, które bardzo go sobie chwalą i nie miały takich przykrości jak ja.

Więc ewidentnie jestem uczulona na jakiś składnik .... miał być relax a wyszło jak zawsze ehhh :(

Używam tego produktu od: od 2 dni

Zależy do jakich problemów

Działanie żelu uzależnione jest od tego jakie podłoże mają nasze cienie i obrzęki pod oczami. Jeżeli nie wynikają z choroby to kosmetyk faktycznie ma szansę zadziałać. Moje spowodowane są anemią więc biożel nie działa tak efektywnie.

PLUSY
+cena
+konsystencja
+brak zapachu
+całkiem przyjazny skład
+nie podrażnia
+lekko chłodzi okolice oczu

MINUSY
-dostępność

Może być

Nie mam dużych wymagań wobec kosmetyków do pilęgnacji okolic oczu, bo na razie moja skóra jest w dobrej kondycji, mimo pracy przed komputerem. Dlatego ten żel jakoś w miarę się u mnie sprawdza, choć nie mogę powiedzieć, by był to naprawdę dobry kosmetyk. Na pewno nie podrażnia ani nie uczula, ale mi się to praktycznie nie zdarza. Nawilża dość dobrze, Tak jak chyba wszystkie żele pod oczy, klei się, zanim się wchłonie (przynajmniej ja nie miałam takiego, który by się nie kleił). Zakupu nie żałuję, ale i więcej nie powtórzę, tylko poszukam czegoś lepszego, i pewnie tym razem kremu.

średniak

Produkt łatwo dostępny, tani, moim zdaniem radzi sobie z obrzękami jak każdy inny żel np. arnikowy, w stosowaniu średnio przyjemny ponieważ czasem potrafiły łzawić mnie oczy, dlatego u mnie odpadało zastosowanie go na powieki!
Klasyczny średniak, jednak potrzebuje czegoś bardziej nawilżającego i delikatniejszego dla moich wrażliwych oczu!
Niemniej jednak dla mniej wymagających i nastawionych na walkę z obrzękami polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

W porządku

Całkiem znośnie działający produkt.
Jeśli chodzi o nawilżanie - nie zauważyłam tutaj rewelacji, jednakowoż ma miły dla oka i skóry skład ze składnikami które nie zaszkodzą na pewno a mogą pomóc.
Kolejno, produkt po dostaniu się do oka nie piecze. Co jest dodatkowym plusem.
Ładna, przyjemna tubka, bardzo wygodna.