Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Blemish Base BB Cream

Cena już od 12,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX; idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX;, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 11

dlaczego go wycofali? :(

Droga marko Eveline, dlaczego wycofałaś taki świetny produkt? :(

Od jakiegoś roku nie można go dostać, a szkoda, ogromna szkoda :(
Zużyłam chyba z 10 opakowań, pewnego dnia wpadłam w panikę chcąc kupić następne opakowanie, a pani w Rossmannie powiedziała, że od dawna go już nie mają. Produkt był świetny! Mam cichą nadzieję, że jeszcze powróci.

Zalety:
-świetne krycie jak na krem BB!
-najjaśniejszy kolor idealnie mi odpowiadał
-faktycznie matujący, długo się utrzymywał
-tani jak barszcz, był wszędzie dostępny (BYŁ :P)

Wady:
-pod koniec dnia zaczynał się lekko świecić, ale wystarczyło przypudrować
-latem się czasem ważył na twarzy

Za tę cenę wspaniały produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Rozczarowana

Hmmm.... nie wiem od czego zacząć, ponieważ suszona pozytywnymi ( większą czescia) opiniami również postanowiłam zakupić to "cudo".
Niestety rozczarowalam się strasznie.
Przede wszystkim krem nie jest wcale matujący mam cerę wrażliwa w kierunku suchej lecz w sezonie letnim chcąc nie chcąc w strefie T moja twarz się świeci. Nie zawsze lubię taki efekt dlatego też postawilam na ten kosmetyk, ponieważ zasugerowałam się tym co napisał producent.
Moja twarz nie wymaga zbyt wiele nałożenia kosmetyku typu krem BB i latem uwielbiam używam tego typu kosmetyki.
Po kilka ramach użycia tego kremu dostałam uczulenia na twarzy.
Na pewno nie było ono spowodowane niczym innym niż użyciem tego kosmetyku ponieważ w mojej codziennej pielęgnacji tylko zmieniłam ten krem.
Zmuszona byłam go odstawić i oczywiście po zakończeniu jego stosowania moja twarz powróciła do normy.
Oddałam go mojej siostrze, która niestety też nie była nim zachwycona jak powiedziala:"Taki See..."
Oprócz tego, że mnie uczula konsystencja fajna kremową cena niska jak na ten produkt ale szału w moim przypadku nie zrobil.
Co do trwałości też mam dużo do życzenia, fakt nie jest to podkład tylko krem BB, ale mógłby być bardziej trwały.
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że na pewno już więcej nie kupię tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218898].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Świetny

Jak dla mnie nie jest on matujący w ogóle, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Po nałożeniu twarz jest tak ładnie "świecąca". Jest lepki, więc uważam że trzeba go przypudrować. Twarz po jego nałożeniu i przypudrowaniu (pudrem transparentnym) jest idealna, wygładzona, nawilżona. Zupełnie mnie po nim nie ściąga, nie zapycha. Ma ładny zapach i jest mega tani.
Ostatnio chciałam sobie kupić następne opakowanie, ale nie mogę go znaleźć w rossmanie :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186083].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Napisanych recenzji: 4

Całkiem całkiem

Używałam go latem zeszłego roku. Matujący to on nie jest (przynajmniej dla mojej cery mieszanej)- niesamowicie świeciła mi się twarz po nałożeniu, ale po użyciu pudru efekt był bardzo zadowalający. Istne "baby face", cera gładka, jednolita, z delikatną poświatką.

Niestety użycie dodatkowej ilości pudru w ciągu dnia było konieczne, bo zaczynałam się świecić.

Obecnie nie mogę go nigdzie znaleźć, w żadnej drogerii... widuję tylko wersję pomarańczową.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 157

Średni dla cery tłustej

Na pewno lepszy niż większość podkładów. Dba o kondycję skóry, ukrywa drobne niedoskonałości. Jednak moją cerę mieszaną nie matowił w strefie T. Po krótkim czasie moja twarz wyglądała "ciężko" i świeciła się. W miejscach gdzie miałam większy trądzik jeszcze bardziej go uwidoczniał. Mimo że mam ciemną karnację, nie zlewał się z moim odcieniem skóry, wyraźnie było widać miejsca gdzie go nałożyłam, dając efekt maski.

+ Nawilża
+ Nie trzeba pod niego nakładać kremu
+ Ukrywa drobne niedoskonałości
+ Bardzo wydajny

- Nie matuje cery tłustej i mieszanej
- Podkreśla trądzik
- Nie zlewa się z kolorem skóry

Używam tego produktu od: Nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136786].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Póki co lepszego nie znalazłam

Podstawowa informacja - mam skórę wrażliwą i mocno mieszaną, strefa T mocno się przetłuszcza, reszta buzi jest tak sucha, że występują odstające suche skórki.

Stosowałam wiele kremów BB i ten póki co wygrywa. Największym plusem jest to że NIE zapycha! Wiem, że skład zawiera substancje zapychające ale odziwo nie obciąża mojej skóry,
pięknie nawilża wysuszone miejsca,
krycie jest całkiem dobre,
utrzymuje się ok 10h,
idealnie dopasowywuje się do koloru skóry,
absolutnie nie daje efektu maski,
skóra wygląda bardzo naturalnie,
jest tani a przy tym wydajny.

Niestety w strefie T nie matuje!

Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć, ale ze względu na wydajność nie było tego sporo ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109621].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

mój faworyt

BB idealny.

Odcień jasny idealnie dopasowuje się do mojej skóry (cera blada, naczynkowa, z bardzo nierównym kolorytem i strefą "T").
Ładnie kryje, nieźle matuje, super nawilża, nie podrażnia i nie uczula.Nadaje bardzo ładny, naturalny i nie przesadny look. Wiele dziewczyn pyta, jakiego podkładu używam, że zawsze mam buzię idealną...a niektórzy pytali, czy nie jestem kosmetyczką =) Przypudrowany trzyma się na twarzy cały dzień.
Byłam naprawdę mile zaskoczona jego działaniem. Ciężko mi znaleźć krem na zastępstwo, który by mu dorównał działaniem i ceną.

Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107376].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Polecamm !

Bardzo dobry krem BB, ale niestety ostatnio dowiedziałam się że wycofali go ze sprzedaży. Ładnie wyrównuje koloryt.

Jedyna wada:
Zdarzało się ze słabo krył wypryski.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041306].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Polecam. Idealny dla skóry wrażliwej i delikatnej

Jestem osobą, która z wrażliwą i delikatną skórę, do tego nie przepadam za podkładami. Ale jak już chce nałożyć makijaż to od momentu pierwszego zakupu (2 lata temu) używam tylko tego kremu.

Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie obciąża skóry, nie tworzy maski, po nałożeniu skóra nadal wygląda naturalnie, dodatkowo nawilża i chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Kolejny plus to cena i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038406].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Jest to najlepszy BB z dostępnych w drogeriach

Jak pojawiły się kremy BB, przetestowałam je wszystkie i tylko ten lubię i zawsze do neigo wracam na sezon wiosenny. Nadaję skórze, ładny promienny zdrowy wygląd, jest bardzo naturalny idealny do makijażu w stulu no make-up.
Plusy:
+ idealny na wiosnę
+ nawilża skórę jest ona świeża i wypoczęta
+ ładnie się rozprowadza
+ ma delikatnie krycie
+ wyrównuje kolor cery
Minusy:
- producent obiecuję nam długotrawały mat, jednk jest on delikatny i dla osob, którym mocno się świeci strefa T jest taki ok, mógły być mocnejszy efekt matujący.

A tak jest super, zawsze jest miejsce dla niego i lubi się z moja mieszana cerą.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10 żużytuch opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036670].usefull || 0 }}% pomocna.