Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Eveline, Blemish Base BB Cream (Matujący krem BB 8w1)

Cena już od 12,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Matujący krem BB 8 w 1 to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
Ultralekka, beztłuszczowa formuła z FAST MATT COMPLEX; idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt FAST MATT BABY FACE™ - perfekcyjnie matowej, doskonale wygładzonej skóry i długotrwale zapobiega błyszczeniu się. Odżywcza formuła z bioHYALURON COMPLEX;, koktajlem witamin (A, E, F) i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Kolagen zapewnia skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Krem niweluje oznaki zmęczenia oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po zastosowaniu kremu skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a cera zyskuje aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.
Błyskawiczny efekt 8 w 1:
- długotrwale i skutecznie matuje
- zmniejsza widoczność porów
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 24h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

same pozytywne wrażenia

+ lekka, kremowa konsystencja , nakłada się szybko i bez smug.
+ Przyjemny kremowy zapach. Od pierwszych chwil przyjemne uczcie.
+ Po nałożeniu daje satynowy efekt.
+Nie lepi się.
+ Nawilża cerę i nie naciąga skóry.
+ Nie daje efektu maski.
+ Wyrównuje koloryt cery.
+Rozszerzone pory są mniej widoczne.
+Dobrze się trzyma na skórze, zaczyna się lekko się ścierać np. z nosa dopiero po kilku godzinach
+ Nie zapycha porów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502861].usefull || 0 }}% pomocna.

tragedia dla mieszanej

Tragedia. Oddałam komuś, bo nie mogłam go używać.
Zapach przetragiczny, konsystencja straszna, krycie do bani - tłusty gdzie nie trzeba. Kolejny produkt Eveline z którego nie jestem zadowolona. Szkoda że nie zrobili 15w1. Wg mnie nie można mieć wszystkiego w jednym.

Mam skórę mieszaną, problematyczną z wypryskami, przechodzącą w suchą skórę. Nie mam pojęcia czemu nie działał, może nie dbałam dobrze o skórę? Może skład tego jest szkodliwy,wzmaga tłustość? Nie wiem, ale nie kupię. Wydajność dobra, trwałość kiepska, opakowanie ok, cena okej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449532].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych polskich BB :)

Nie wiem czy jest nadal dostępny w sprzedaży, bo dość dawno nie widziałam go na sklepowych półkach.

Kiedyś to był mój ulubiony produkt do makijażu na czas letni/ wiosenny. Krem ładnie krył, ujednolicał cerę, skóra wyglądała na promienną, zadbaną, naturalną. Nie tworzył maski, nie podkreślał suchych skórek, nie zapychał. Makijaż z jego udziałem prezentował się bardzo ładnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425211].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Nie

Jak dla mnie ten krem BB to odpowiednik Garniera identycznie się sprawdza an mojej skórze, czyli tak naprawdę źle się sprawdza. Nie mam cery wrażliwej a przy nich wygląda jakby była, mam po nim dosłownie wysypkę na twarzy. nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415836].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Zalety:
- krem ma bardzo lekką konsystencję która szybko się wchłania
- dobrze nawilża
- stanowi doskonały podkład pod makijaż (bazę)
- ładny, świeży, przyjemny zapach
- uczucie matowienia skóry
- nadaje miękkość skórze
- niska cena
- wygodna tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348021].usefull || 0 }}% pomocna.

To był naprawdę dobry krem bb :(

Pod koniec wakacji zużyłam ostatnie opakowanie tego kremu i nigdzie już go więcej nie można dostać :( Z bólem serca się z nim rozstaję. Jak za taką cenę, naprawdę był rewelacyjny. Bardzo fajna i lekka konsystencja, nie zapychał, dobrze krył i przy tym był meeega wydajny. Matowił niestety tylko na chwilę, ale przy tak tłustej cerze, jaką posiadam, nie można spodziewać się niczego więcej. Mam nadzieję, że wróci na sklepowe półki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318741].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych na rynku

Myślę że za to cenę produkt zasługuje na 4 !
Ze wszystkim kremów BB jakie używałam ten ma największe KRYCIE.
Kolor jest dosyć jasny ( używam odcienia light ) ale dla mnie bladziocha wciąż za nieco za ciemny.
Matuje skórę i nie powoduje śwecenia.
Z minusów : ma to być krem BB - moim zdaniem nie nawilża, nie yobrazam sobie noszenia go zamiast kremu na dzień :) Więc tutaj obniżam ocene.
Bardziej spisuje się jako lekki podkład, bez efektu maski, bardzo bardzo naturalny, aniżeli krem BB.
Ogólnie polecam, za tą cęne super :)
i jeszcze 40 ml :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243443].usefull || 0 }}% pomocna.

dlaczego go wycofali? :(

Droga marko Eveline, dlaczego wycofałaś taki świetny produkt? :(

Od jakiegoś roku nie można go dostać, a szkoda, ogromna szkoda :(
Zużyłam chyba z 10 opakowań, pewnego dnia wpadłam w panikę chcąc kupić następne opakowanie, a pani w Rossmannie powiedziała, że od dawna go już nie mają. Produkt był świetny! Mam cichą nadzieję, że jeszcze powróci.

Zalety:
-świetne krycie jak na krem BB!
-najjaśniejszy kolor idealnie mi odpowiadał
-faktycznie matujący, długo się utrzymywał
-tani jak barszcz, był wszędzie dostępny (BYŁ :P)

Wady:
-pod koniec dnia zaczynał się lekko świecić, ale wystarczyło przypudrować
-latem się czasem ważył na twarzy

Za tę cenę wspaniały produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224706].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowana

Hmmm.... nie wiem od czego zacząć, ponieważ suszona pozytywnymi ( większą czescia) opiniami również postanowiłam zakupić to "cudo".
Niestety rozczarowalam się strasznie.
Przede wszystkim krem nie jest wcale matujący mam cerę wrażliwa w kierunku suchej lecz w sezonie letnim chcąc nie chcąc w strefie T moja twarz się świeci. Nie zawsze lubię taki efekt dlatego też postawilam na ten kosmetyk, ponieważ zasugerowałam się tym co napisał producent.
Moja twarz nie wymaga zbyt wiele nałożenia kosmetyku typu krem BB i latem uwielbiam używam tego typu kosmetyki.
Po kilka ramach użycia tego kremu dostałam uczulenia na twarzy.
Na pewno nie było ono spowodowane niczym innym niż użyciem tego kosmetyku ponieważ w mojej codziennej pielęgnacji tylko zmieniłam ten krem.
Zmuszona byłam go odstawić i oczywiście po zakończeniu jego stosowania moja twarz powróciła do normy.
Oddałam go mojej siostrze, która niestety też nie była nim zachwycona jak powiedziala:"Taki See..."
Oprócz tego, że mnie uczula konsystencja fajna kremową cena niska jak na ten produkt ale szału w moim przypadku nie zrobil.
Co do trwałości też mam dużo do życzenia, fakt nie jest to podkład tylko krem BB, ale mógłby być bardziej trwały.
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że na pewno już więcej nie kupię tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218898].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Jak dla mnie nie jest on matujący w ogóle, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Po nałożeniu twarz jest tak ładnie "świecąca". Jest lepki, więc uważam że trzeba go przypudrować. Twarz po jego nałożeniu i przypudrowaniu (pudrem transparentnym) jest idealna, wygładzona, nawilżona. Zupełnie mnie po nim nie ściąga, nie zapycha. Ma ładny zapach i jest mega tani.
Ostatnio chciałam sobie kupić następne opakowanie, ale nie mogę go znaleźć w rossmanie :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186083].usefull || 0 }}% pomocna.