Twarz plus ciało, Krem relaksujący

Twarz plus ciało, Krem relaksujący

Aksamitny krem z olejkami eterycznymi o lekkiej konsystencji, doskonale się wchłania, polecany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, na dzień i na noc. Zawiera olejek bergamotowy, który działa regenerująco na naskórek, poprawia samopoczucie, łagodzi stres i przygnębienie oraz olejki z mandarynki i neroli, które mają działanie relaksujące i tonizujące i pozostawiają ciało odprężone, uwolnione od stresu.

był fajniutki.

Pamiętam, ze dość tanio go kupiłam, chyba za jakieś 4 złote w wyprzedaży:D.Nie spodziewałam się niczego , a mnie miło zaskoczył.Ma relaksujący kolor i zapach.Delikatna konsystencja doskonale się wchłania i nie jest tłusta.Taki symaptyczny nawilżający kremik>Odważyłam się nałożyć go na twarz, zadnych szkód niw wyrządzil, porów niepozapychal:)
Ogólniepolecam , przyjemny kremik. Nie wiem czy kupię, dlatego że jestem maniaczką balsamów(odzywek i błyszczyków:D)Uwielbiam wszelkie nowości i mam w związku z tym zapas na 10 lat:)Ale myśle,że kiedyś jeszcze do niego wrócę,

Używam tego produktu od:2 miesiące

Niebardzo, niebardzo...

Krem ma bardzo przyjemną, gęstą konsystencję - taką...kremową właśnie, dzięki której bez trudu przychodzi rozsmarowanie go na skórze. Pachnie dość ładnie, mało charakterystycznie, ale nie narzuca się i nie "zagłusza" perfum, chociaż i nie znika od razu z ciała. Używałam go tylko do ciała - muszę przyznać, że nie zaryzykowałabym posmarowania nim twarzy, bałabym się o zatkane pory, niedostateczne nawilżenie itd., traktowałam go więc jako zwykły balsam. W tej roli sprawdza się dość dobrze - nieźle nawilża, nie zostawia tłustej warstwy i lekko wygładza skórę, sprawia, że staje się ona bardziej aksamitna i miękka w dotyku. Szkoda tylko, że wszystkie te efekty są...krótkotrwałe - na dłuższą metę balsam ten nie robi nic nadzwyczajnego, ot, po prostu lekko nawilża i ładnie pachnie. Po jakimś czasie przejadł mi się i używałam go z bólem, na szczęście szybko się skończył, co świadczy o jego niewydajności. Raczej nie polecam, ja zużyłam jedno opakowanie i na tym koniec...