Nivea, Aqua Effect, Mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej

Nivea, Aqua Effect, Mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej

Głęboko oczyszcza, usuwa nawet wodoodporny makijaż, zachowuje naturalny poziom nawilżenia skóry. Dzięki delikatnej formule łagodzi suchą i wrażliwą skórę. Skóra jest głęboko oczyszczona i ukojona, wygląda zdrowo i pięknie. Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie.

Nie zachwycił.

Zachwytów nad tym produktem niestety nie bedzie. Ma problemy z doczyszczeniem tuszu do rzęs. Faktycznie jest delikatne i nie podrażnia. Zbyt rzadka formuła jak dla mnie. Ucieka mi z wacika. Gdyby nie istniał, nie odczulabym straty.

Wciąż szukam

+nie wysusza skóry

-słaaaabo zmywa makijaż, nie tylko oka, ale całość
na pewno nie nadaje się do zmycia makijażu wodoodpornego, ja nie stosuję maskar wodoodpornych, a jest problem ze zmyciem

Używa produktu od: próbka

Obrzydlistwo-na pewno nie dla osób z wrażliwą cerą

Kupiłam na szybko, żeby mieć coś tłustego do odlepienia kępek rzęs. Przy okazji użyłam do zmycia makijażu. Efekt był taki, że mleczko spowodowało przeraźliwe szczypanie oczu, jak również mojej niezbyt wrażliwej tłustej cery na twarzy. Do tego spuchły mi po nim powieki. Także czy to jest przeznaczone do skóry wrażliwej? Bardzo wątpię. Natomiast jeśli chodzi o oczyszczanie, demakijaż, itp. to nie nadaje się kompletnie, nawet do odlepiania rzęs. Użyłam raz i wyrzuciłam.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mój KWC

Używam go od lat i nigdy nie miałam do niego żadnych uwag. Cerę mam raczej bezproblemową, ale dosyć suchą i ono cudownie nawilża moją skórę (i nie tylko moją, bo korzysta z niego również moja mama i siostra). Przyznam się, że raz miałam chwilę zwątpienia i stwierdziłam, że warto by spróbować czegoś nowego, ale po kilkukrotnym użyciu płynu micelarnego wróciłam z podkulonym ogonem.
Przede wszystkim jest świetny jeśli chodzi o demakijaż, sprawdza się zarówno jeśli chodzi o delikatny dzienny makijaż, jak i mocniejszy wieczorowy.
Mam do niego tylko jedno małe ale - mógłby być wydajniejszy, ale da się to rozwiązać, bo jak tylko widzę go na promocji to kupuję cały zapas.
Więc, podsumowując, tak, tak i jeszcze raz TAK!

Niezły do demakijażu oczu

Mleczka używałam jedynie do demakijażu oczu, ponieważ po zmyciu nim podkładu miałam wrażenie, że twarz jest tłusta, oblepiona i brudna

+mleczko nie podrażnia, jest bardzo delikatne,
+nie szczypie w oczy,
+zostawia tłusty film w okolicy oczu, jednak w tym miejscu mi to nie przeszkadza, bo skóra jest dzięki temu lekko nawilżona, a nie czułam takiego oblepienia jak przy stosowaniu na całą twarz, ,
+dość łatwo usuwa makijaż oczu, łącznie z kredką,
+poręczne opakowanie,
+przepięknie pachnie!

+/- wydajność jest średnia,
+/- cena poza promocją jest trochę za wysoka

Mleczko nie jest złe, jednak raczej nie kupię go ponownie, bo lubię testować nowe produkty, a ten mnie nie zachwycił na tyle, aby do niego wracać

Bardzo dobrze oczyszcza

Jak dla mnie to mleczko oczyszczające ma same plusy:
-delikatny, nie drażniący zapach
-gęsta konsystencja
-wygodne opakowanie
-dobrze zmywa tusz do rzęs, nawet radzi sobie z tymi wodoodpornymi
-nie piecze w oczy
-całkiem dobrze radzi sobie ze zmyciem podkładu
-mam wrażenie, że delikatnie nawilża skórę
-nie powoduje żadnych podrażnień
-wydajny

Skuteczne

Nakładam tylko delikatny makijaż i radzi sobie z nim doskonale. nie podrażnia. Nawet oczu. Skóra po nim jest delikatna i nawilżona. Polecam wypróbowanie :)

Zwykły

Kupiłam to mleczko wraz z tonikiem z tej serii na 2-miesięczny wyjazd zagranicę. Używałam go regularnie ale nie zachwycił mnie.

1. Demakijaż - daje radę ze zwykłym makijażem i podkładem jednak jeśli używam kredki do oczu i nałożę np. 2 warstwy tuszu to potem muszę poprawiać oczy jakimś micelem albo tonikiem, bo nie rozpuszcza wszystkiego. Z wodoodpornym raczej nie ma szans. Jedynie używanie go na mokro jest jakimś wyjściem.
2. Miałam lekkie odczucie "oblepienia" skóry i niestety potwierdza to PARAFINA w składzie, która zatyka pory i dusi skórę
3. Zapach ładny, delikatny
4. Skład chemiczny kiepski
5. Wydajność całkiem ok
6. Nie zauważyłam aby cokolwiek łagodził

Z braku laku może być ale jak dla mnie parafina go dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: 2.5 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Skuteczne mleczko dla wrażliwców

Mleczko skutecznie usuwa makijaż. Nie powoduje podrażnień, nie uczula. Raczej nie nawilża skóry, ale przecież od tego są kremy. Dużą zaletą jest to że nie wysusza skóry, a ja już i tak mam problem z wysuszeniem na czole i nosie. Ładnie, delikatnie pachnie. Jeżeli chodzi o makijaż, przeważnie używam tylko tuszu do rzęs i kremu BB, więc mleczko nie jest poddane wysokim wymaganiom w moim przypadku :)
Gdy nałożę więcej tuszu, mleczko czasami ma problem z jego całkowitym usunięciem, powoduje to szczypanie, ale łagodniejszego mleczka chyba nie znajdę. W Rossmannie obecnie jest promocja na niego, 200 ml kosztuje 10 zł, to nie dużo.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, co najmniej kilka

Nie polubiłam go

Kupiłam to mleczko zachęcona opiniami na kwc i promocją. Pomyślałam, że warto wypróbować coś innego... I już do niego nie wrócę. Tragedii nie ma, ale nie jest też dobrze.

+Całkiem wydajne (2 miesiące codziennego użytkowania)
+Cena
+Nie podrażnia oczu, nie szczypie

+/- Konsystencja, nie jest zła, ale mi po prostu taka nie odpowiada

- Opakowanie - niewygodne, trudno wybrać resztkę produktu
- Bardzo ciężko zmyć nim makijaż - okropnie go rozmazuje
- Jak to mleczko, zostawia niemiłą, tłustą warstwę (mam cerę tłustą, po tym mleczku zawsze musiałam myć twarz)

Nie kupię już tego mleczka.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadowolona :)

Jestem zadowolona, dobry produkt, jeden z lepszych do cery suchej jakie miałam.
+dobrze zmywa, choć z wodoodpornym tuszem troche gorzej
+nawilża!
+przyzwoita cena
+przyjemna konsystencja
+zapach

Kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Jestem zadowolona

Po wypróbowaniu mleczka jestem zadowolona, nie podrażnia on skóry, nawilża, łagodzi, dobrze zmywa makijaż, tylko u rzęs sobie nie radzi, ma przyzwoitą cenę i jest praktyczny :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania