Duo Conture Eyeshadow

Duo Conture Eyeshadow

Pojemność 2,5 g

Doskonałe cienie do oczu z nowej kolekcji zarówno do makijażu dziennego jak i na większe wyjścia. W ośmiu ciekawych zestawach, najciekawsze wydały mi się cienie Miss Dior 895 w kolorze oberżyny i białym oraz Dior Eve 755 brązowo - szary.

Cena: 138 zł / 2,5 g

Dobry

Mam nr 385 (granat z błękitem). Cienie są bardzo dobrej jakości, są miękkie, dobrze się rozprowadzają, są idealnie napigmentowane.
Jeśli kogoś urzeknie połączenie dwóch danych kolorów - czemu nie. Jakościowo nie ma się do czego przyczepić. Uważam jednak, że można znaleźć podobne, tańsze odpowiedniki.

Używam tego produktu od: dwa lata

sliczniutkie oczy

Jestem wlascicielka nr 835 baby dior, w jego sklad wchodzi ecru i delikatny roz, ecru jest perlowy, zas roz pudrowy. Kolor perlowy slicznie lezy na powiece, rozjasnia oko i nadaje mu mieniacego pobalsku, zatem ta czesc jest tylko dla Pan, ktore lubia taki efekt. Ja uwielbiam stad moje zadowolenie. Drugi cien choc pudrowy na powiece wyglada bardzo ladnie - efekt jest bardzo subtelny. Ja stosuje ten cien do makijazu dziennego, cien jest bowiem doskonaly do delikatnego makijazu. Jesli chodzi o trwalosc nie mam cieniom nic do zarzucenia, trzymaly sie dzielnie caly dzien. Opakowanie jest zaopatrzone w dwie gabeczki, szersza do malowania calej powieki i cienkutka do kresek, to ulatwia makijaz i daje mozliwosc zabawy efektami.

Kupie ten produkt na pewno jeszcze raz.

Uzywam od miesiaca.

fantastyczne

ech luksusik że ho ho, mam, zestaw 625 Dior Light, leciutko opalizujące ecru i beż, fantastyczne zestawienie na co dzień do pracy, cienie sa ultramiekkie i rozprowadzają się jak marzenie, przechodzą jedne w drugie, żadnych plam. Nie osypują się. Śliczne opakowanie. Dosyć trwałe aczkolwiek na moich powiekach prawie wszystko spływa błyskawicznie, te wytrzymują spokojnie w upalny dzień koło 5 godzin,co dla mnie jest rekordem wszechczasów...nie wiem czy odniosłyście takie wrażenie ale mają lekko dziwny zapach, jakby trochę metaliczny? ale nie mam zamiaru spać z nosem w pudełeczku więc uznaję tę właściwośc jako wymysł mego nadpobudliwego powonienia :)

Starzenie się skóry - dieta

Dosssskonałe!

Mam zestaw Dior Eve - ładny czekoladowy brązik z jaśniutkim perłowym beżem. Idealne zestawienie i na codzień i na wieczór! Czekoladka jest nieco mniej perłowa, za to beżyk cudownie rozświetla, ma dużo perełki. Jakościowo cienie super - potwierdzam wszystko, co dobrego na ten temat powiedziały inne użytkowniczki.

będzie więcej...

Na razie mam jedno opakowanie, ale już wiem że jak cienie - to Diora! ;-)
+trwałość (z bazą wytrzymają od rana do wieczora!)
+łatwa aplikacja
+kolory, delikatnie się mienią i rozjaśniają oczka
+estetyczne opakowanie z lusterkiem

świetne - oczywiście

Jak wszystkie cienie Diora - są naprawdę świetne.
Moja osobista uwaga - Dior jest królem w oczętowych kosmetykach makijażowych - ma najlepsze maskary oraz cienie. :)
Ale co do samego produktu - z łatwością się je nakłada, można uzyskać delikatny jak i wyraźny kolorek, odcienie w zestawach są idealnie dobrane, nie ma żadnych zgrzytów, cienie trzymają się na powiekach niemal cały dzień, nie zbierają w załamaniach, nie "wyparowują". Mają idealną konsystencję - są dość twarde, by się nie kruszyć i nie osypywać przy nabieraniu na pędzelek i jednocześnie dość miękkie, by z łatwością nabrać dokładnie tyle, ile potrzeba.

jedne z najlepszych

Jak cała kolorówka Diora - tak i te cienie pewnie trzymają sie na moich oczętach ( baby dior ) . Co tu powiedzieć ? Uważam że nie ma żadnej różnicy między tymi cieniami a innymi cieniami od Diora . Wszystkie są trwałe , nie osypują się i chyba dlatego jestem im wierna - zdradzam kolorówkę Diora tylko z Chanel jeżeli chodzi o cienie .Polecam wielbicielkom dwóch kolorów .

dobre,ale są lepsze

Kupiłam je przed studniówką i ogólnie jestem z nich zadowolona, ale nie jest to żadna rewelacja. Mam odcień Miss Dior(biały + oberżyna) i to zestawienie kolorystyczne jest rewelacyjne. <BR>Szkoda, że cienie nie opalizują bardziej(szczególnie ten jasny z pary), a dodatku jeden z nich jest prawie zupełnie matowy i troszke gorzej się rozprowadza. Bardzo dobrze trzymają się na powiece, nie wałkują się nawet po ośmiu godzinach, a jestem właścicielką cery tłustej, więc jest to dla nich szkoła przetrwania;-) Bardzo ładne opakowanie(szkoda tylko, że złoty nie jest srebrny;-) ), tyle, że średnio trwałe-kapnął mi na nie lakier i nie myśląc wiele przetarłam je zmywaczem do paznokci...hmm, cóż lakier zszedł, ale razem z częścia tego granatowego z opakowania:-( ehhh, ale nie każdy chlapie na cienie lakierem, więc to niewielka wada;-) Podsumowując-bardzo dobre, ale są lepsze np Chanel.

Oceniam na 4.00

aksamitne w dotyku, są cały czas na powiece, cudownie się ich używa i cudownie wyglądają, nigdy nie miałam lepszych !!!

Oceniam na 5.00

Nie znam lepszych cieni niż Dior... Oczywiście ich trwałoćś zależy tez od innych kosmetykow które stosujemy na powiekach np. krem pod oczy o zbyt tłustej konsystencji nałożony w dużej ilości a do tego podkład, niezbyt trwały albo po prostu żle dobrany do rodzaju naszej skóry ... to wszystko na powiece i nawet nie wiem jak dobre cienie nie dadzą trwałego efektu! Warto o tym pamiętać zanim skrytykujemy produkt;) dla mnie najlepsze, nie znam trwalszych bo pewnie ich jeszcze nie wyprodukowali

Oceniam na 3.00

Bardzo ladne kolorki, dobrze sie rozprowadzaja, ale zbieraja mi sie w zalamaniach powiek :(. <BR>

Oceniam na 4.00

Mam zestaw z kolorem białym perłowym i różowym ( baby dior) i jetsem z nich bardzo zadowolona , oczy pomalowane nimi wyglądają na wypoczęte nawet po 5 godzinach snu ( białum cieniem nieznacznie podkreślam dolną powiekę co dobrze rozświetla), trzymają się cały dzień, wogóle się nie osypują ani nie zbierają w zagłębieniach powieki. Rozczarowało mnie tylko opakowanie ( zdecydowanie za małe)oraz to że wzorki były jakby narysowane na cieniu przez co starły się po drugim użyciu a nie takie tłoczone jak widziałam na reklamach ( może inne odcienie takie mają)