True Love EDT

True Love EDT

Kwiatowy i owocowy. Powstał w 1994 roku. 'True Love' to odświeżający, delikatny zapach kwiatowy. Ta kobieca kompozycja jest doskonała na romantyczne okazje.

Nuty zapachowe: jaśmin, lotos, irys, narcyz, drzewo sandałowe, wetiwer

Zapach całkiem w porządku, naprawdę, Amerykański :)

Zakupu tego flakonika chyba nikt nie powinien żałować dlatego właśnie, że to kosmetyk tak tani, powszechnie dostępny i przewidywalny. Jakby nie było będziemy pachnieć ładnie, choć na krótko!
Nawet nie wiem, czy winnam go porównywać z prawdziwymi perfumami czy raczej: co bardziej do niego pasuje - z produktami drogeryjnymi albo takimi dodatkami do oferty zapachów jak Victoria\'s Secret, zapachy firmowe Gap, Banana Republic i innych sieciówek.
Bowiem zapach jest całkiem przyjemny: mi się nieodmiennie kojarzy z Amerykańskim Shopping Mall! To jest dokładnie to dla mnie, tak tam pachnie!
Na pewno nie ma tam wetiweru i piżma. Umiarkowane cytrusy, przede wszystkim to bogate, choć tanie (laboratoryjne) kwiaty i powiedziałabym nie dodatek pudru, ale ozonu: one do pewnego stopnia pachną świeżo, ale na pewno nie "morsko" czy "cytrusowo".
Czasem dobre kwiatowe perfumy mają w sobie coś z takiej dojrzałej, ciężkiej słodyczy przekwitających kwiatów: czasem ten efekt się uzyskuje dodając do nut zapachowych jaśmin albo kwiaty orientalne: otóż proszę państwa, do tej kompozycji na pewno nikt się o to nie postarał.
Ja bym powiedziała odważnie, że to zapach o jednej nucie!
Sa niesamowicie wręcz nietrwałe. Powiedziałabym, ż godzina, następnie na upartego, blisko skóry trzy. Chichotałam z tego trochę.
W sposób oczywisty ten zapach jest produkowany oszczędnie i masowo, Elizabeth Arden w tym momencie jedynie użycza imienia i kieruje go chyba już tylko prosto do dyskontów: ja naprawdę nie widziałam nigdzie tego flakonika za tą mityczną pełną cenę.
Butelka również przeciętna: dość cienkie szkło i plastik.
Zapach dzienny, przyjemny, taki trochę odświeżacz powietrza.
Ale nie żałuję, że kupiłam! Tak czy siak wykończę 100 ml pewnie w miesiąc, w końcu on jest mniej wydajny, niż dezodorant :)

ok, ale nie powala na kolana

Piękny, choć bardzo subtelny, tak subtelny, że dla mnie jest za delikatny. Nazwałabym go first love, niewinny, kwiatowy, nie czuję w nim słodyczy, nie powala mnie z nóg. Miłe doświadczenie, ale wystarczy, że jednorazowe, próbka 1,2ml.

czy to miłość czy zauroczenie?

Moja druga skóra! Zapach mnie oczarował.
- intrygujący
- bardzo kobiecy
- moim zdaniem kuszący
- "inny"

Może wydawać się mdły, ale ten zapach z pewnością wzbudza zaciekawienie!

Mój numer jeden!

Co do trwałości to może nie jest on jakoś mega wytrzymały, ale dla mnie to nie problem bo noszę go weszędzie ze sobą by co jakiś czas otulić się kolejną warstwą zapachu!

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle za mało

Mexx Look up now

pudrowy, nietrwaly

Miałam próbkę kilkanaście lat temu i wydawało mi się że to najpiękniejszy zapach... Po latach natchniona wspomnieniem nabyłam całe 100ml i zużyła je moja Mama... Delikatny, lekko mydlany, bardziej pudrowy, mnie mdlił, i do tego kiepskiej trwałości. Upodobania zapachowe (pewno jak wszystkie inne) zmieniają się z wiekiem... i wielkie miłości okazują się tylko przelotnymi słabostkami.

Używam tego produktu od: wydawało się że znam od wieków
Ilość zużytych opakowań: próbka i napoczęta 100

Piękny

Miałam te perfumy dość niedawno. Dostałam w prezncie. Są takie kobiece mmm.. jak dla mnie ładne, ale gdy używałm go codziennie zapach był mdły, lecz raz na jakiś czas można się popsikać. Zapach utrzymywał się dość długo, uspokajał i wyciszał :). Bardzo polecam te perfumy.

Używam tego produktu od: już się skończył

Pierwsze zauroczenie

Dostałam miniaturkę tych perfum w bardzo młodym wieku i potem długo długo ich szukałam...I nie jestem całkowicie usatysfakcjonowana. Są piękne, kobiece, seksowne - ale nie aż tak cudowne, jakimi je pamiętałam. Mimo wszystko to jeden z ukochanych obecnie zapachów - bardzo trwały, poprawiający nastrój... Do tego mam wrażenie że dobrze do mnie pasują:) Buteleczka wg mnie piękna, prosta ale doskonała...

rozczarowanie

Zapach ten pojawił się wiele, wiele lat temu na rynku i zniknął z niego równie szybko, jak się pojawił. Pamiętam, że mnie wtedy zachwycił, acz po latach nie kojarzyłam dokładnie czym. Urósł w moim umyśle przez te lata niemalże do rangi legendy, snułam przypuszczenia, że był jakoby podobny do uwielbianego przeze mnie niegdyś 5th Avenue. Jakaż była moja radość, gdy okazało się, że jest do kupienia na internecie i to w fantastycznej cenie. Już, już miałam nawet kupować w ciemno, ale się jednak powstrzymałam. Kilka dni temu miałam wreszcie okazję przetestować go na żywo i... bardzo sie ucieszyłam, że go nie kupiłam. Rozczarował mnie na całej linii. W sumie bardzo kobiecy, kwiatowy, ale lekki, ulotny, bez charakteru. Słabiutki jeśli chodzi o trwałość, raz dwa i go nie było. Niby to woda toaletowa, ale mimo wszystko nie powinien od razu znikać. Zastanawiam się jednak, czy nie było to spowodowane wiekiem perfum, bo w końcu ich produkcja została zarzucona i butelczyny dostępne jeszcze na rynku muszą sobie liczyć po kilka latek.

Butelka z lekka toporna.