Nivea Men, Sensitive, Pianka do golenia (stara wersja)

Nivea Men, Sensitive, Pianka do golenia (stara wersja)

Pianka do golenia Nivea For Men Sensitive jest idealnie dostosowana do potrzeb skóry wrażliwej. Jej kremowa konsystencja pozwala na delikatne, dokładne i jednocześnie bezpieczne golenie. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Składniki zmiękczające chronią skórę przed pieczeniem, podrażnieniami i utratą wilgoci. Pianka zawiera rumianek, który zapobiega podrażnieniom oraz witaminę F wspomagającą optymalną pielęgnację skóry. Ma neutralny zapach.

Skład: Aqua, TEA-Stearate, Laureth-23, Isobutane, Glycerin, Propane, Stearyl Alcohol, Bisabolol, Chamomilla Recutita, Glycine Soja, Gossypium, Persea Gratissima, Methylparaben, Propylparaben, Butane, Parfum

Cena: ok. 9 zł / 200 ml

najlepsza!

To najlepsza pianka, jaka kiedykolwiek mialam. Daje swietny poslizg maszynce, nie zapycha maszynki, latwo sie naklada, nie podraznia delikatnej skory, ma wygodne i trwale opakowanie, jest wydajna.

Wad brak.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 4

fajna pianka

Bardzo dobry kosmetyk. Podbieram go regularnie mojemu TZ :D
Nie podraznia skory, zapewnia dosc dobry poslizg maszynce, jest bardzo wydajna.
Zapach meski, ale szybko wietrzeje.
Polecam:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ujdzie.

Mój mąż dostał tę piankę w prezencie, ale pianek nie lubi, więc używam ja.
Używam na zmianę z ukochanym żelem Gilette i muszę powiedzieć, że bym się nie zamieniła. Pianka nie zapewnia maszynce takiego poślizgu jak żel, co nie oznacza, że nie da się z nią ogolić nóg czy pach. Jak najbardziej się da.
W porównaniu do żelu niewydajna, trzeba jej zużyć do jednego golenia znacznie więcej.
Nie podrażnia, zapach męski, ale delikatny, nie wysusza.
Za tę cenę nie można się chyba spodziewać więcej.
A więc - ujdzie ;)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

najlepsza

Dla mężczyzn, taaaa... sama uzywam tej pianki i musze powiedziec że jest rewelacyjna, dużo lepsza niz analogiczne kosmetyki dla kobiet. Pianka ma super konsystencje, jest gęsta, kremowa, nie spływa. Daje dobry "poślizg" maszynce, i nie podraznia nawet newralgicznej sfery bikini. Do tego jest tania i wydajna. czego więcej chciec? powinnam odjąc jedna * poniewaz nie wiem jak radzi sobie z twardym meskim zarostem, ale oceniam po sobie :) i jak dla mnie nie ma sobie równych

mierna

Moim zdaniem żadna pianka nigdy nie będzie tak skuteczną pomocą przy goleniu co krem.

Pianki Nivea używałem (na przemian z różnymi żelami do golenia), zanim przerzuciłem się na kremy. A co recenzji tejże pianki to ma ona swoje plusy i minusy.

Plusy są takie, że jest tania, starcza w miarę na długo, łatwo się nakłada no i wygląda dobrze na filmach i zdjęciach reklamowych.

Minusem jest to, że przy goleniu pomaga ciut lepiej od zwykłego mydła. I tyle.

ilość zużytych opakowań: 1,5 (drugie wyrzuciłem)

b. dobra

Pianka latwo sie rozprowadza na twarzy, jest gesta. Zmiekcza zarost bez problemu, przynajmniej ten slabo twardy.
Tak jak producent obiecal, nie podraznia skory.

Gęsta jak żel!

Pianka ta gęstością swoją nie ustępuje żelowi (wspaniale się rozprowadza i nie ma mowy o jakimkolwiek spływaniu!), a do tego jest faktycznie bardzo delikatna, nie posiada intensywmego zapachu, po prostu świetna! Bardzo się polubiłyśmy :)

ilość zużytych opakowań: 2

bez zarzutów

Do zakupu pianki skłoniła mnie przede wszystkim niska zawartość portfela, a ponieważ do tej pory stosowałam żel do golenia z tej samej serii, to postanowiłam sprawdzić, jak sobie radzi w tym fachu parę złotych tańsza pianka. I musze przyznać, że radzi sobie doskonale :) Piana jest dość gęsta i kremowa, nie spływa ze skóry, zmiękcza włoski i zapobiega zacięciom. Poza tym pianka nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwych części ciała, nie wysusza skóry i podobnie jak żel ma przyjemny i delikatny, aczkolwiek wcale nie męski, zapach. A do tego jest jeszcze bardzo wydajna. Chyba zapowiada nam się dłuższa współpraca ;)