Elysium

Elysium

Trudno dostępny i rzadki zapach, pierwsze typowe perfumy marki Clarins; jeden z najbardziej łagodnych i kobiecych zapachów, obecnych na rynku światowym. Mieszanka zapachu papayi, drzewa sandałowego, jaśminu. bardzo lekkie, bardzo kwiatowe, bardzo rzadkie - na każdą okazję.

Doskonała jakość doświadczalna na skórze, gdy woń z czasem nabiera mocy w dłoni - kryształowe opakowanie przywodzi na myśl kamień, powietrze i gołębia w wyobraźni, kiedy skojarzymy nazwę zapachu z Polami Elizejskimi, mitologiczną krainą umarłych i azylem.

Cena: ok 40-45 $ za 50 ml

bardzo dziwny

Dla mnie zbyt kwiatowy i mało trwały ale... zauważyłam, że gdy go użyję sporo osób się zachwyca usłyszałam nawet coś o feromonach :)). Właściwie to trudno ten zapach zakwalifikować bo jest zupełnie inny niż znane mi dotychczas. Wysoka ocena nie za moje zamiłowanie tylko za reakcję otoczenia.

Używam tego produktu od: dawna

Piękny

Piękny zapach - tak rzadko dostępny, że szukając w polskim google niewiele można znaleźć
Zapach jest poprostu kwintesencją najpiekniejszych kwiatów - jest ciepły, a jednocześnie radosny i elegancki.
Nie wiem niestety czy będę w stanie dostać gdzieś cały flakonik, ale jeśli znajdę na pewno kupię.

Używam tego produktu od:czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 5 ml flakonik

W zasadzie tajemnica

No właśnie. Teraz sobie myślę, że to może nie był za dobry pomysł z tym zgłoszeniem - lojalność lojalnością, patriotyzm lokalny podobnie - jednak te perfumy są tak rzadkie i tak piękne, że może lepiej, by zostały moją tajemnicą.Zapach, który mnie olśnił i którego nie mogę zapomnieć. Najbardziej kobiece i bezpretensjonalne perfumy, z jakimi się spotkałam. Tak sobie myślę, że Elfy w Rivendell musiały tak pachnieć ;). Bardzo wyrafinowana dziewczęca woń.Czuć w niej jaśmin i czuć w niej kwiaty, czuć w niej powietrze, ale nie ozon - orzeźwia, ale to nie morze. Czuć w niej mleko.W wodzie.Nie polecam, moga być tylko moje ;)Wypróbowane latem.Ilość zużytych opakowań: żadne