Pervoe Reshenie, Apteczka Agafii, Aktywne serum ziołowe na porost włosów - 7 ziół, prowitamina B5, drożdże piwne, papryczka chili

Aktywne serum ziołowe na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olejów z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu - prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol.
Składniki aktywne:
- Prawoślaz - działa osłaniająco, zmiękczająco, pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie.
- Cytryniec chiński - działanie tonizujące i wzmacniające.
- Żeń-szeń - zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów, posiada działanie regenerujące.
- Melisa - odżywia i tonizuje skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
- Łopian ) - przeciwdziała wypadaniu włosów, łupieżowi, ma działanie antyseptyczne, oczyszczające, ograniczające łojotok, kojące. Działa tonizująco na skórę głowy.
- Pokrzywa - wzmacnia włosy, przeciwdziała ich przetłuszczaniu i wypadaniu, zapobiega łupieżowi.
- Ekstrakt z kotków brzozowych - nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu, poprawia ukrwienie skóry głowy co skutkuje dotlenieniem i odżywieniem cebulek włosowych.
- Drożdże piwne - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost. Kompleks drożdży Zapewnia kompleksowe działanie odżywcze.
- Papryka ostra - jest dobrym środkiem na porost włosów, powoduje łagodne podrażnienie, zaczerwienienie skóry i uczucie ciepła. Jest to naturalny środek który ma zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, w wyniku czego stymuluje uwalnianie histaminy która stymuluje podział komórek i wzrost nowych.
- Climbazol - hamuje rozwój Pityrosporum ovale - grzybków powodujących wykształcenie łupieżu, zapobiega ich powstawaniu
- Prowitamina B5 - stymuluje przemianę materii, aktywizuje regenerację komórek skóry.
Bez spłukiwania. Stosować 2-3 razy w tygodniu przez 2-3 miesiace. Produkt przeszedł badania w laboratoriach Ministerstwa Zdrowia Rosji

mieszane uczucia

mam mieszane uczucia do tej wcierki. Z jednej strony uwielbiam jej zapach - jest cudowny! Do tego skład jest wręcz podręcznikowy. Włosy po niej są miękkie, pięknie pachną. Czy pomaga w przyroście włosów? raczej nie. Mimo wszystko stosuję dla ładnego zapachu i dla odżywienia cebulek, jednak spektakularnego efektu nie widzę.

brak efektu

Przyznaję że zachęcił mnie skład. Wierzę że skóra mojej głowy i włosy zostały odżywione, natomiast nie zauważyłam efektów. Przez jakiś czas używałam po każdym myciu i nie odczułam zmiany. Dlatego produktu nie kupię ponownie. Apteczkę Agafii mimo to często można spotkać w mojej łazience

Słabo

Ten spray nie robi absolutnie nic. Stosuje go od dwóch miesięcy, a efektów nie ma żadnych. Chciałam zahamować wypadanie włosów, ale po okresie letnim, mimo używania serum wypada ich jeszcze więcej ok 150 dziennie. Jedyny plus za to, że po nałożeniu na głowę jest neutralny tzn. nie obciąża włosów nie wysusza ani ich nie przetłuszcza.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Brak jakichkolwiek efektów

Borykałam się z problemem mocno wypadających włosów. Znajoma poleciła mi właśnie to serum, więc po przeczytaniu składu kupiłam dwa opakowania. Po ich dość sprawnym zużyciu wypsażyłam się w dodatkowe dwa.
Nie ukrywam, że spodziewałam się większych efektów- włosy nie rosły po nim szybciej, wypadały w takim samym stopniu. Nie były szczególnie wzmocnione, a po użyciu o kilka psiknięć extra włosy szybko tracą świeżość.
po użyciu faktycznie czuć ciepło na skórze głowy i lekkie mrowienie. Na spory minus jest to, że mój nowy kolorek na czubku głowy z brązu zmienia w pomarańcz:O
Zużyję mój zapasik i raczej nie kupię ponownie.

Tak sobie

Muszę przyznać, że nie używałam tego produktu zbyt regularnie. Skóra głowy po użyciu lekko swędziała, a świeżość fryzury znacznie się skracała. Nie zauważyłam też efektu zmniejszenia wypadania, ale to mogło być też spowodowane nieregularnym stosowaniem.

Używam tego produktu od: Nie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie widzę efektów

Plusy:
- bogaty skład
- lekka formuła
i to koniec plusów

Minusy:
- nie zauważyłam stymulujących wzrostu włosów efektów
- brak wzrostu nawilżenia skalpu
- brak właściwości wzmacniających
- nie zapobiega wypadaniu włosów
- zapach nie przypadł mi go gustu
- w podobnej cenie znam znacznie lepsze preparaty

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Warto :)

Świetna kompozycja roślinna z dodatkiem drożdży i witamin.

Cebulki bardzo odżyły i znaczie przyspieszył się wzrost włosów po 3 miesiącach stosowania.

nButeleczka się starczyła mi właśnie na 3 miesiące, przy stosowaniu ok. 3 razy w tygodniu. Teraz czas na przerwę, żeby cebulki się nie przyzwyczaiły za bardzo. Polecam każdej zwolenniczce naturalnych kosmetyków i przyspieszonego wzrostu włosów.

Cena naprawdę bardzo przystępna jak na tak dobrą jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

nie

Działa kojąco na skalp (jedyny plus). Przyspieszenia porostu nie zauważyłam. Nie nadaje się też do użycia po myciu, włosy szybciej tracą po nim świeżość. Stosowałam go (luty/marzec/kwiecień) na kilka godzin przed myciem, czasem na całą noc. Niestety spektakularnych efektów, których się naczytałam o nim, brak.

Okej

Więc po pierwsze: serum wcale nie sprawi, że włosy będą szybciej rosły, nic z tych rzeczy.

Serum dało mi tylko lekko uniesione, dobrze układające się włosy... no, ale takie efekty może dać inne serum, które nie obiecuje cudownego porostu włosów.
Gdyby producent nie obiecał tych właściwości, to mogłabym dać 4,5 gwiazdki, ale jako że produkt moich wymagań nie spełnił daję 3.

Produkt jest fajny jako odżywka do codziennej pielęgnacji, bo faktycznie nawilża włosy, nie plącze ich, poprawia stan... ale nie nadaje się jako "przyspieszacz wzrostu".
Serum jest też tanie i wydajne :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Uwielbiam

Skusiłam się na to serum nakręcona przez youtube, a po przeanalizowaniu składu kosmetyku stwierdziłam, że po prostu musze je mieć.Nie żałuje.Serum aplikuje się przez bardzo fajny spryskiwacz.Jego zapach jest po prostu fenomenalny.Pachnie jak fanta :D Podczas aplikacji czuć delikatne mrowienie.Zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów i czuje już nowe włoski na głowie.W dodatku serum nie przetłuszcza skóry głowy, ani jej nie podrażnia co jak mnie mnie jest strasznie ważne przy jego codziennym lub prawie codziennym stosowaniu.Wydajność również jest rewelacyjna, a to wszystko za 16 zł :O

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wysyp

Skusiła mnie obietnica przyspieszenia porostu. Moje włosy rosną z zawrotną prędkością 0,5 cm miesięcznie i niestety żaden specyfik nie był i nie jest w stanie tego zmienić. Serum Agafii kupiłam dla zasady, bo dopóki będą pojawiać się kosmetyki "przyspieszające" wzrost włosów, dopóty ja będę je kupować:-)

Serum to niby działa, ale niby też nie działa - mam wrażenie, że na włosy, które już wyrosły nie miało najmniejszego wpływu. Dodam, że włosy mam w bardzo dobrej kondycji, nie rozdwajają się, więc z pewnością nie można tu mówić o kruszeniu się końcówek, przez co nie widać rzeczywistego przyrostu.

Natomiast serum to spowodowało istny wysyp bejbików i te właśnie bejbiki rosną po nim jak szalone - po około 2 miesiącach stosowania dorobiłam się nadprogramowej ponad 2 cm grzywki, co u mnie nie zdarzyło się jeszcze nigdy.

Serum ma świetną buteleczkę z atomizerem i bardzo wygodnie się je aplikuje. Zapach natomiast nie powala, jest taki jakby chemiczny i przywodzi mi na myśl... zmywacz do paznokci.

Stosuję je 2 razy w tygodniu, zazwyczaj wieczorem. Nie zauważyłam przetłuszczania włosów po użyciu, natomiast na samym początku stosowania tego kosmetyku (do 4 - 5 razy), miałam następnego dnia strasznie podrażnioną skórę głowy, raz do tego stopnia, że myślałam, że dostanę szału. Długo zastanawiałam się, czy stosować serum dalej, czy wyrzucić do śmieci, ale postanowiłam dać jeszcze jedna szansę i ku mojemu zdziwieniu już więcej takich przykrych niespodzianek nie było.

Czy polecam? Myślę, że można wypróbować, jeśli ktoś nie ma zbyt wrażliwej skóry głowy. Ja dokończę buteleczkę i zrobię sobie od niego przerwę. Może jeszcze kiedyś wypróbuję to serum i zobaczę, czy efekty będą takie same.

Działa!

Stosuję go od 3 miesięcy. Myję włosy co drugi dzień i po umyciu używam serum. Opakowanie jest bardzo wygodne, nie ma problemu z aplikacją. Nie podrażnia mojego skalpu, mimo że mam z nim problemy (łuszczyca). Ostatnio zmierzyłam włosy (mam kręcone więc nie do końca widać ich przyrost na rzut oka) i okazało się, że przez 2 miesiące urosły aż 6,5cm! Wcześniej przyrost był około 1,2 cm miesięcznie. Tak więc może nie na każdego ale na mnie na pewno zadziałał. A że nie stosowałam nic innego na porost jestem pewna że to to serum :)