Pervoe Reshenie, Apteczka Agafii, Aktywne serum ziołowe na porost włosów - 7 ziół, prowitamina B5, drożdże piwne, papryczka chili

Aktywne serum ziołowe na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olejów z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu - prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol.
Składniki aktywne:
- Prawoślaz - działa osłaniająco, zmiękczająco, pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie.
- Cytryniec chiński - działanie tonizujące i wzmacniające.
- Żeń-szeń - zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów, posiada działanie regenerujące.
- Melisa - odżywia i tonizuje skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
- Łopian ) - przeciwdziała wypadaniu włosów, łupieżowi, ma działanie antyseptyczne, oczyszczające, ograniczające łojotok, kojące. Działa tonizująco na skórę głowy.
- Pokrzywa - wzmacnia włosy, przeciwdziała ich przetłuszczaniu i wypadaniu, zapobiega łupieżowi.
- Ekstrakt z kotków brzozowych - nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu, poprawia ukrwienie skóry głowy co skutkuje dotlenieniem i odżywieniem cebulek włosowych.
- Drożdże piwne - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost. Kompleks drożdży Zapewnia kompleksowe działanie odżywcze.
- Papryka ostra - jest dobrym środkiem na porost włosów, powoduje łagodne podrażnienie, zaczerwienienie skóry i uczucie ciepła. Jest to naturalny środek który ma zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, w wyniku czego stymuluje uwalnianie histaminy która stymuluje podział komórek i wzrost nowych.
- Climbazol - hamuje rozwój Pityrosporum ovale - grzybków powodujących wykształcenie łupieżu, zapobiega ich powstawaniu
- Prowitamina B5 - stymuluje przemianę materii, aktywizuje regenerację komórek skóry.
Bez spłukiwania. Stosować 2-3 razy w tygodniu przez 2-3 miesiace. Produkt przeszedł badania w laboratoriach Ministerstwa Zdrowia Rosji

Super produkt!!!

Naprawdę to pomaga! Używalam przeróżne produkty na wypadnie włosów, niezbyt pomogły i jakos namówił mnie mój chlopak żebym spróbowała ten produkt i jestem wdzięczna za to bo mimo że stosuje dopiero 3 tygodnie to wlosy mi o wiele mniej wypadają, góra 4 dziennie. Dla mnie rewelacja!

Taki sobie

Ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza po skórze głowy ale mimo że lubię produkty tej firmy nie zauważyłam aby dawał jakieś spektakularne efekty. Możliwe że trzeba użyć kilku opakowan a ja usylam tylko jednego.

Dobry skład

Jako, że cenię kosmetyki o dobrym składzie to zakochałam się w tym specyfiku. Oczywiście spektakularnych efektów nie było natychmiast ale systematyczne stosowanie przyniosło efekt :) stosuje od ponad 3 miesięcy i pryskam skórę głowy i włosy po każdym myciu. Włosy w połączeniu z szampanem i maska tej marki stały się mocne i zdrowo wyglądające, ograniczyło się wypadanie włosów, i włosy zaczęły powoli dorastać.

Nigdy więcej!

Szału nie ma ani trochę. Oprócz łupieżu to serum nie dało mi nic... Nie lubię wyrzucać kosmetyków i się męczę z tym serum, bo jak to inaczej wykorzystać? Stosuje raz na tydzień albo rzadziej, gdy mi się przypomni w bardzo małej ilości - wtedy nie zauważam nawrotu łupieżu, ale też i nie widzę żadnego efektu.

Czy to w ogóle działa?

Nie zauważyłam jakiś konkretnych efektów podczas stosowania tego produktu. A wręcz mam wrażenie, że był przyczyną nawrotu łupieżu. Serum też ma bardzo intensywny kolor i jeśli gdzieś kapnie, to może zostać po nim ślad. Generalnie, nie powrócę do niego. :)

Działa!

Jestem miło zaskoczony. Przyrost w ciągu 35 dni jest bardzo duży i na pewno spowodowany tylko i wyłącznie przez tę wcierkę.
Stosowałem ją codziennie.

Bez szału

Serum z naprawdę dobrym składem.
Ma delikatną i lekką konsystencję, przyjemnie się aplikuje, a zapach ma jak dla mnie dość neutralny.
Nie podrażnia skóry i jej nie przesusza nawet przy bardzo wymagającej skórze glowy.
Zamówiłam od razu 3 opakowania i używam ich dość regularnie, niestety nie zauważyłam jakiegoś fenomenalnego wzrostu, ani żadnych efektów wow.
Włosy trochę urosły, trochę zgęstniały i na tyle nawet nie wiem czy to efekt nowego szampony czy serum tak naprawdę.
Warto spróbować ale nie warto oczekiwać cufow.

mieszane uczucia

mam mieszane uczucia do tej wcierki. Z jednej strony uwielbiam jej zapach - jest cudowny! Do tego skład jest wręcz podręcznikowy. Włosy po niej są miękkie, pięknie pachną. Czy pomaga w przyroście włosów? raczej nie. Mimo wszystko stosuję dla ładnego zapachu i dla odżywienia cebulek, jednak spektakularnego efektu nie widzę.

brak efektu

Przyznaję że zachęcił mnie skład. Wierzę że skóra mojej głowy i włosy zostały odżywione, natomiast nie zauważyłam efektów. Przez jakiś czas używałam po każdym myciu i nie odczułam zmiany. Dlatego produktu nie kupię ponownie. Apteczkę Agafii mimo to często można spotkać w mojej łazience

Słabo

Ten spray nie robi absolutnie nic. Stosuje go od dwóch miesięcy, a efektów nie ma żadnych. Chciałam zahamować wypadanie włosów, ale po okresie letnim, mimo używania serum wypada ich jeszcze więcej ok 150 dziennie. Jedyny plus za to, że po nałożeniu na głowę jest neutralny tzn. nie obciąża włosów nie wysusza ani ich nie przetłuszcza.

Brak jakichkolwiek efektów

Borykałam się z problemem mocno wypadających włosów. Znajoma poleciła mi właśnie to serum, więc po przeczytaniu składu kupiłam dwa opakowania. Po ich dość sprawnym zużyciu wypsażyłam się w dodatkowe dwa.
Nie ukrywam, że spodziewałam się większych efektów- włosy nie rosły po nim szybciej, wypadały w takim samym stopniu. Nie były szczególnie wzmocnione, a po użyciu o kilka psiknięć extra włosy szybko tracą świeżość.
po użyciu faktycznie czuć ciepło na skórze głowy i lekkie mrowienie. Na spory minus jest to, że mój nowy kolorek na czubku głowy z brązu zmienia w pomarańcz:O
Zużyję mój zapasik i raczej nie kupię ponownie.

Tak sobie

Muszę przyznać, że nie używałam tego produktu zbyt regularnie. Skóra głowy po użyciu lekko swędziała, a świeżość fryzury znacznie się skracała. Nie zauważyłam też efektu zmniejszenia wypadania, ale to mogło być też spowodowane nieregularnym stosowaniem.

Używam tego produktu od: Nie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie