Mineralny puder sypki

Mineralny puder sypki

Puder mineralny sypki. Pozostawia skórę matową i jedwabiście gładką.
Dostępny w dwóch odcieniach do wyboru:
- 01 porcelein - jasnym porcelanowym,
- 02 natural- naturalnym.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 301

słaby.

Posiadam odcień 02.

Używałam ten puder przez całe lato. Podkład, który aplikowałam jednocześnie z tym pudrem był podkładem rozświetlającym i potrzebował mocnego zmatowenia, inaczej twarz świeciła się, jak bombka.

Alverde średnio sobie z tym radził:

1 ) Nie utrzymuje matu długo. Po góra trzech godzinach warto spojrzeć w lustro, czy aby twarz wygląda jeszcze przyzwoicie. Dodam, że mam cerę suchą.
2) Moim zdaniem nie wygląda ładnie na twarzy. Ma pudrowe wykończenie i jest bardzo widoczny.
3) Mega uciążliwy w aplikacji. Zapyla całe otoczenie ;-)
Trzeba uważać, bo nieraz zapaskudziłam sobie nim ubranie.

Nie wrócę do niego ponownie, nie podoba mi się, używam go teraz do przypudrowywania korektora i bazy pod cienie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952572].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 141

zero matu ;(

mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania. Nie używam podkładów jedynie pudry sypkie, prasowane. Puder Alverde ma niezły skład, nie zapycha ale niestety już po godzinie moja buzia błyszczy się niemiłosiernie !!! :( Kolor porcelanowy ładnie dopasowuje się do mojej skóry. Ale niestety oczekiwałam czegoś choćby matującego na 3-4 godziny.... to jest mat u mnie 1 godzinę. Puder bardziej do cery normalnej, suchej . Nie polecam do cer mieszanych i tłustych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942239].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 17

idealny

+ odpowiednie wykończenie - żaden tępy mat ani błyszczenie, wprost idealna, zdrowa cera
+ solidne opakowanie
+ duży plus za dodatkową gąbeczkę frotte która spełnia zadanie
+ kolor dopasowuje się do podkładu
+ na początku lekko pudrowy ale szybko stapia się z cerą
+ cena: w DM kosztuje około 20-25zł a nie 40 jak tutaj napisane
+ wydajny
+ utrwala makijaż na długo, nie ściera się
+ dobry skład

+/- bardzo drobny pyłek zapewne daje lepsze wykończenie i trwałość, ale też przyczynia się do bałaganu podczas aplikacji ;)

- słaba dostępność w Polsce

innych minusów brak :) dla mnie to ideał!

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932832].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 18

godny wypróbowania

Odkąd poraz pierwszy użyłam podkładu mineralnego wiedziałam, że już zawsze będzie moim must have. Zaczynałam od EDM-ów, które były całkiem ok, ale z powodu ceny postanowiłam wypróbować puder mineralny alverde.
Jest dostępny tylko w dwóch odcieniach- ja posiadam 01 porcelain przeznaczony do jasnych karnacji i pasuje mi idealnie. Wtapia się w cerę nie robiąc maski. Mat jaki daje nie jest płaski i sztuczny. Cera jest promienna i naturalna. Puder wyrównuje jej koloryt. Nie zakrywa niedoskonałości- od tego jest korektor. Jest trwały.
Niedostępny w polsce, jednakże puder można nabyć na allegro za jakieś 36zł, ale całe 10g, które w wypadku minerałów wystarczy na długi czas.

Używam tego produktu od: 3-ech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734887].usefull || 0 }}% pomocna.