Aloe Body Toner

Aloe Body Toner

Gęsty krem tonizujący o wysokiej zawartości miąższu aloesowego, regeneruje, usprawnia funkcje komórkowe, nawilża i koi.
Do stosowania na wszystkie partie ciała dotknięte cellulitem.

Cena: ok. 135 zł / 113 g

debeściak

pogromca cellulituTo ja zgłosiłam ten preparat, bo jest chyba ogólnie mało znany, a to naprawdę rewelacja. Nie znam nic lepszego na cellulit, choć próbowałam różnych specyfików tańszych i droższych. Róznicę zauwazyłam już po pierwszym zaaplikowaniu, a po niecałych 2 miesiącach zlikwidował mi 90 % pomarańczowej skóry (bo w stu procentach to chyba żaden nie usuwa), dodatkowo ma własciwości wyszczuplające. Minusem może być sposób użycia (ale ja osobiście lubię) -trzeba się nasmarować, owinać szczelnie plastikowym worem i leżeć przez godzinę - niestety trochę "pali", szczególnie za pierwszym razem - czułam się jakby mnie nad ogniem przypiekali - ale warto się pomęczyć dla takich efektów :). Zapach ma całkiem przyjemny - szczególnie dla amatorek cynamonu.Kosztuje co prawda niemało, ale opakowanie starcza na ok. 10 "seansów" (stosuje się go co kilka dni) - na niezbyt zaawansowany cellulit powinno wystarczyc.