Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Straight & Gloss, Odżywka prostująca włosy puszące się i trudne do ułożenia

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule z ekstraktem z magnolii i płynnej keratynie, stanowiącej budulec włosa.
Kiedy włosy puszą się, trudno je ułożyć i nadać im gładkość. Ponadto często wyglądają na przesuszone.
Odżywka Nivea z ekstraktem z magnolii:
-wygładza i ujarzmia włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku

100 – 250ml
wygładzające
w butelce

Godna polecenia ;)

Po tym jak Long Repair spisała się znakomicie zaufałam produktom Nivea i postanowiłam kupić siostrę bez protein ;) Padło na Straight & Gloss. Bardzo spodobał mi się zapach tej odżywki, taki słodki ;) Włosy rozczesują się bardzo łatwo, na czym bardzo mi zależało, bo moje włosy są dość oporne. Niesamowicie wygładza moje suche włosy, a dodatkowo nie puszą mi się nawet podczas mżawki ;)
+ Zapach
+ Cena
+ Konsytencja
+ Dostepność
+ Działanie
+ Opakowanie
+ Skład
Minusów jak narazie nie widzę i obym nie zauwazyła ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277701].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Może nie działa cudów, ale jest w porządku. Dobrze nawilża włosy co za tym idzie zapobiega nadmiernemu puszeniu się. Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie.
Dużo łatwiej i szybciej włosy można wyprostować .
Ale zbyt częste stosowanie powoduje, ze włosy stają się zbyt ciężkie.
Odżywka jest bardzo wydajna. Ma przyjemną konsystencję. Bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się długo na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272646].usefull || 0 }}% pomocna.

Wygładza, ale nie prostuje

Odżywka może pomóc w wygładzeniu czy obciążeniu albo zadziałać na włosach podatnych, ale na moich efekt nie był długotrwały, bo wystarczy im wilgoć, by się znów zacząć podkręcać. Poza tym odżywka przeciętna, do stosowania na co dzień, nawilża, dociąża, jest tania i adekwatnie wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267096].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Świetna

Jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek jakie używałam.100% zgodności z opisem producenta- pięknie wygładza,nabłyszcza,dyscyplinuje i nawilża.Jestem dość sceptycznie nastawiona do drogeryjnych odżywek,ponieważ w większości przypadków dają efekt odwrotny od oczekiwanego.Ta odżywka jak żadna inna do tej pory zdyscyplinowała moje włosy,stały się niezwykle wygładzone i całkowicie przestały się puszyć,wywijać w różne strony.Produkt godny polecenia.
+ Plusy:
- gęsta,wydajna konsystencja,która nie spływa z włosów
- nagłyszcza
- wygładza
- dyscyplinuje
- niweluje problem puszenia się
- dostępność w większości drogerii
- MINUSY:
-bardzo intensywny,słodki,nieco męczący zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163201].usefull || 0 }}% pomocna.

Prostuje nawet kręcone włosy

Mam kręcone włosy i czasami chcę coś zmienić w swoim wyglądzie. Wtedy sięgam właśnie po tę odżywkę. Razem z suszarką całkiem dobrze się sprawuję i prostownicą dokańczam tylko niektóre pasma włosów. Niesamowita sprawa. Włosy lśniące, wygładzone, ale nie są za ciężkie u nasady, a to duuuży plus :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, jeszcze nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040167].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

ujarzmia moje włosy, nie puszą się, nie odstają, są miłe w dotyku, dobra cena, duża wydajność, produkt godny polecenia, jestem na tak, myśle że do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039973].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Dawno szukałam takiej dobrej odżywki. Odżywka genialnie wygładza włosy, są super miękkie i gładkie. Moje włosy często się puszyły a teraz nie mam takich problemów. Nie powoduje tak szybkiego przetłuszczania się włosów, ale trzeba pamiętać żeby nie dawać jej za dużo na skórę głowy.

Używam tego produktu od: mniesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039713].usefull || 0 }}% pomocna.

Pogromca fal

Świetny produkt. Przy włosach z tendencją do fal się sprawdza, jednak z bujniejszą czupryną już nie bardzo. Ogólnie godny polecenia. Wszystko zależy od tego jak nasze włosy są podatne na tego typu kosmetyki

Plusy: Nie obciąża włosów
Cena
Jakość

Minusy :
Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039686].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne odżywienie

Pięknie odżywia włosy zniszczone i skłonne do puszenia sięi plątania. Dzięki używaniu odżywki od kliku miesięcy mam znacznie gładsze włosy. Nie przetłuszcza włosów, co często jest problemem przy tego typu produktach. Zdecydowane tak!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039672].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy jak nowe

Nie byłam na samym początku przekonana co do tej odżywki, ale szybko zdanie zmieniłam. Kiedy chcę przejść z loków na proste włosy-używam jej i BAH, niemożliwe staje się możliwe.
Dodatkowo zero problemów z rozczesywaniem. Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039654].usefull || 0 }}% pomocna.