Yves Rocher, Couleurs Nature, Różowy kwartet do cery, oczu i ust

Yves Rocher, Couleurs Nature, Różowy kwartet do cery, oczu i ust

Paletka 4 kolorów do malowania oczu, kości policzkowych i ust. W palecie znajdują się: róż do policzków w kolorze jaśniutkiego opalizującego różu, cień do powiek w kolorze śliwki, pomadka do ust w kolorze śliwki, błyszczyk do ust z różowymi refleksami. Do opakowania dołączony jest aplikator.

kupilam, rozczarowalam sie..

dalam kolezance po czym tęsknie....

No bo tak, blyszczyk nie byl zbyt inspirujacy ani tez praktycznym, cienie oszem sie mi podobaly, ale roz jakis taki nijaki.
Ogolnie fajny gadzet. Ladnie wyglada. Pewnie i trwaly, kolezanka nie narzeka :)
Jak dla mnie to super rzecz na prezent. Niby tesknie bo fajne (ciekawe czy jeszcze to ma YR w ofercie?:) ale z drugiej strony jak siebie znam to lezaloby na polce nie ruszane... kolorki ładne, takie jak lubie ale niestety ani kosystencja ani zachowanie nie bylo godne lepszej oceny.

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam przez jakis miesiac lub dwa...

fajny zestaw

Kusiła mnie ta kasetka, kusiła, i w końcu dałam się skusić. Opakowanie estetyczne, dobrze się otwiera/zamyka, ale co to za pomysł, żeby się do aplikatora schowanego piętro niżej niż kosmetyk, trzeba był dobierać paznokciem? A jak ja nie mam paznokci? Zostaje wywrócenie kasetki do góry dnem i czekanie aż aplikator sam wypadnie - bez sensu. Same kosmetyki są bardzo dobrej jakości. Najczęściej używam cienia do powiek - piękny, trwały kolor, delikatna konsystencja. W następnej kolejności jest u mnie róż. Niby taki a'la barbie, ale ślicznie ożywia buzię, bardzo łatwo się nakłada, ciężko z nim przedawkować. Tylko ten brokat można sobie było odpuścić. Szminka też dobrej jakości, trwała, nawilżająca, kolor, jak dla mnie, wieczorowy. Błyszczyk dobrej jakości, ale nie mój kolor.
ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie, bo wydajne.

na jagody

kwartecik jest godny polecenia wszystkim ktore lubia odcienie rozowego. Kusil mnie od dnia gdy pojawil sie w katalogu i nie oparlam mu sie :-).
glowna zaleta palety jest jej wszechstronnosc, niby zawiera tylko cztery kosmetyki a daje wiele mozliwosci kombinacji:
<ul><li>roz - jest bardzo jasny, dla mojej bladej cery wymarzony, daje piekna zdrowa poswiate (acz srebrne drobinki sa zbyt grube i swietnie mogla bym sie bez nich obejsc). Jest latwy w aplikacji - po prostu naklada sie go palcami. Nie robi plam i ze spokojem mozna go przypudrowac. No i <i>clou</i> - bardzo dobrze sprawdza sie w roli highlightera na luku brwiowym i mozna go tez uzyc jako cienia. </li><li>pomadka - bardzo ciemna, jak dla mnie raczej na wieczor, na dzien jest na mojej bladej buzi zbyt spektakularna. Moze tez stanowic roz. Nie wysusza ust i generalnie baaardzo przypomina mi bardzo przeze mnie ceniona szminke Yria.</li><li>blyszczyk - jest po prostu genialny. Podczas aplikacji pomyslalam ze to nie blyszczyk tylko kremowa pomadka (bardzo kremowa) i nie oczekiwalam po niej trwalosci wyzszej niz 10 minut. A tymczasem blyszczyk jest przyjemnie trwaly, owszem, podczas jedzenia znika, ale od gadania nie! Trzymal sie okragla godzine! No i bosssko wyglada zastosowany jako kremowy cien do powiek - i tu tez jest dosc trwaly. Poza tym zupelnie sie nie klei i nie jest ciezki wiec nie skleja ust (ani powiek)</li><li>cien - piekny gleboki matowy fiolet, zwilzony zamienia sie w polyskujacy kolor bzu - jest w sumie najgorszym produktem z calej paletki gdyz jest koszmarnie nietrwaly i bez bazy lepiej don nie podchodzic. Raz zwilzony daje sie po wyschnieciu ponownie uzyc bez pogorszenia efektu.</li></ul>
To tyle o zawartosci, teraz o kasetce - po pierwsze mogla by byc mniejsza. Po drugie - nie podoba mi sie fakt ze wklad z kolorami jest luzem, to znaczy brak mechanizmu, ktory by go trzymal na wierzchu, jedynie zawias i gdy chcemy sie dobrac do szufladki z aplikatorkiem to trzeba "klapac" kasetka, bo nie ma jak podniesc wkladu. No a aplikatorki to jest po prostu zart. Wielka jak smocza jama szufladka zawiera jeden bylejaki aplikatorek do cieni!!!! Producent nie zadal sobie trudu na zalaczenie pedzelka do malowania ust, ktory, w obliczu dwoch produktow do tego celu przeznaczonych, jest po prostu niezbedny!!!! Stad lepiej by bylo gdyby kasetka byla nieco mniejsza (i wtedy bez aplikatorow) albo skoro juz jest taka spora - prosze jakos wolne miejsce wykorzystac!!!

Na koniec uwaga - bardzo marzyla by mi sie podobna kasetka zawierajaca delikatne naturalne odcienie brazow (podkreslam - delikatne i naturalne), z tych ktore Amerykanie nazywaja "nude". Roze lubie ale w moim wieku i przy moim stylu zycia nie sa juz najlepsza opcja, niestety :-(.
Kasetka za wszechstronnosc zasluguje na 5*, ale za kasetke zabieram jeden punkt.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Moje kolorki :-)

Bardzo miłe zaskoczenie. Zdecydowanie moje kolorki :D Błyszczyka i szminki używam czasem jako różu w kremie i świetnie się w tej roli sprawdziły. Szminka w ładnym subtelnym odcieniu, w miarę trwała, nie wysusza ust. Błyszczyk cudo :-) Mimo że się "zjada" to nie całkowicie - ale nie widać ile się zjadło :-) Cudnie powiększa usta. Róż ma bardzo subtelny kolorek (mimo że w opakowaniu wygląda trochę kiczowato) - jedyne zastrzeżenie to te srebrne drobinki - są trochę za duże i wyglądają jak brokat. Cień trochę za ciemny jak dla mnie ale używam go jako linera i wygląda super :-). Zapach i konsystencja bardzo przyjemne (szczególnie szminka i błyszczyk). Kasetka jest bardzo fajna - szkoda tylko że tak mało mazideł (myślałam że będzie więcej sądząc po rozmiarach kasetki :p: ). Aplikator z gąbką do niczego - od razu go wywaliłam i maluję pędzelkiem.
Bardzo fajny pomysł i całkiem udany produkt :D

subtelne kolory

Ja także używam przede wszystkim różu w kremie, na drugim miejscu cieni (+ śliwkowa mascara), od czasu do czasu błyszczyku (czasem nakładam kryjącą warstwę w połączeniu z konturówką Couleurs Nature) i prawie nigdy szminki (z założenia).

Róż na początku wydawał mi się za jasny i zbyt opalizujący, ale daje mojej bardzo jasnej twarzy delikatne zaróżowienie i wygładzenie. Śliwkowe cienie są ultranaturalne, dają efekt - no właśnie, cienia, albo lekkiego przydymienia (są matowe), a przy tym mają swój kolor, co świetnie współgra z moimi ciemnobrązowymi oczami. Kolory rzeczywiście harmonizują i podkreślają urodę w bardzo elegancki, a jednocześnie lekki sposób. Makijaż nie przytłacza twarzy, jest dobry na co dzień, a do subtelnej urody także na specjalne okazje.

Opakowanie - bez zarzutu, trwałe, jest lusterko, oddzielna przegródka na aplikatorki, choć można równie dobrze malować się palcami - jak kto lubi.

Ogólnie bardzo przemyślany produkt, można go naprawdę docenić. Aktualna cena katalogowa: 62 zł.

fajny gadżecik

Zgłosiłam go, bo to w sumie dość ciekawy produkt i myślę że warto się nim zainteresować. W tym kwartecie pierwsze skrzypce (dla mnie) gra bladoróżowy róż z opalizującymi drobinkami. Pierwszy róż po którym nie miałam rumieńców a'la zdrowe wiejskie dziewczę - daje efekt bardzo subtelnego zaróżowienia. Na drugim miejscu szminka - dość trwała, choć kolor chyba raczej dla brunetek. Następny w kolejności - błyszczyk, jaśniutki daje ładne różowo-łososiowe refleksy no iale tradycyjnie jak to błyszczyk szybko się zjada. Najmniej cenię śliwkowe cienie, które na moich powiekach jakoś się nie bardzo trzymają. Kwartecik ukryty jest w ładnej fioletowej kasetce z lusterkiem. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Aha - zdjęcie straszliwie przekłamuje kolory - w rzeczywisości są jaśniejsze i bardziej subtelne.