Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Masło shea

Masło shea

Masło shea - karite Fitomed działa korzystnie na każdą skórę. Nie jest komedogenne, działa łagodząco i kojąco również na cerę trądzikową i tłustą. Szczególnie korzystnie działa na skórę suchą, ubogą w tłuszcz i słabo nawilżoną, łuszczącą się, pękającą, spierzchniętą i starzejącą się. Masło karite Fitomed jest dobrze tolerowane przez alergików oraz osoby z dermatozami, egzemą oraz atopowym zapaleniem skóry. Goi drobne ranki i pęknięcia naskórka, łagodzi zaczerwienienia i oparzenia, w tym posłoneczne. Kobietom ciężarnym zaleca się stosowanie masła shea Fitomed jako naturalnego balsamu uelastyczniającego skórę. Taki balsam nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych, barwników i in. składników niepożądanych dla kobiet w ciąży.

balsamy
w słoiku
Struktura
bogate
masło
50 - 100ml, <50ml

Uwielbiam

Bardzo fajny produkt.
pierwotnie w zwartym kawałku koloru białego,
może wydawać się, że ma grudki,
bardzo wydajne,
przez bogatą konsystencję ciężko jest je rozsmarować,
szybko się wchłania,
nie klei się,
bardzo dobrze, dogłębnie nawilża,
posiada delikatny zapach.

Polecam na mocno spierzchnięte obszary.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492091].usefull || 0 }}% pomocna.

lepszy niż każdy balsam

Zimą żaden balsam nie jest dla mnie wystarczająco dobry. Dlatego postanowiłam przerzucić się na całkowicie naturalną pielęgnację masłem shea i był to strzał w dziesiątkę. Skóra jest długotrwale nawilżona i natłuszczona. Wystarczy odrobina masła, ponieważ jest bardzo wydajne. Koszt jest niewielki. Skład w 100% naturalny. Masło pachnie bardzo delikatnie, roślinie. Konsystencja jest tłustawa i dość ciężka, ale dzięki temu mamy zapewnione długotrwałe odżywienie.
Czasami stosuję je też na twarz (np. po masce z kwasami) i sprawdza się idealnie jako krem na noc. Rano skóra jest miękka, nawilżona i promienna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487181].usefull || 0 }}% pomocna.

Masło shea Fitomed

Masło shea trafiło do mnie w przeźroczystym opakowaniu ze srebrnym wieczkiem. Miałam więc możliwość przyjrzenia się mu jeszcze zanim otworzyłam pojemnik. Wygląd masła z pewnością zaskoczy wszystkich którzy spodziewają się jednej zwartej masy, ponieważ składa się ono z kilku osobnych kawałków. Ma białą barwę i dość zwartą strukturę, co jednak w żaden sposób nie utrudnia aplikacji. W moim odczuciu produkt jest wydajny, ponieważ mimo dłuższego stosowania nadal sporo go zostało. Masło po nałożeniu na skórę staje się przeźroczyste. Zapach jest praktycznie nie wyczuwalny. Masło szybko się wchłania. Niemal natychmiast przynosi ulgę skórze przesuszonej, która dzięki niemu staje się odżywiona, elastyczna i zregenerowana. Masło Fitomed to kosmetyk, który o tej porze roku sprawdza się u mnie idealnie. Panujące na zewnątrz niskie temperatury sprawiają, że szczególnie odczuwa to moja twarz oraz dłonie. Nieocenionym wsparciem w tej jakże nierównej walce jest więc masło shea - Fitomed. Aplikuję je na twarz oraz dłonie, tak by zabezpieczyć je przed chłodem, jak również zapewnić im odpowiedni poziom nawilżenia, regenerację oraz uelastycznienie skóry. Masło szczególnie pomogło mi podczas przeziębienia. Zregenerowało podrażnioną skórę pod nosem oraz przyspieszyło gojenie popękanych i spierzchniętych ust. Przyczyniło się także do poprawy stanu skóry mojej twarzy. Dzięki niemu zniknęły niewielkie zmiany potrądzikowe oraz nieliczne blizny. Produkt nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych, przez co może być stosowany przez osoby ze skłonnościami do alergii. Masło dostępne jest w sklepie Fitomed w atrakcyjnej cenie 10,00. W moim przypadku masło sprawdziło się świetnie. Gorąco polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401911].usefull || 0 }}% pomocna.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Na bogato..

Masło jest bardzo treściwe, ale świetnie się wchłania. Poradziło sobie z moją wrażliwą , przesuszoną skórą, zwłaszcza rąk i łokci. Testowałam je również na atopowej skórze mojego malucha - nie wywołało żadnych reakcji alergicznych, podrażnień, świetnie nawilża i łagodzi. Opakowanie bez szału, ale działanie na wielki PLUS.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312331].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

Wersja z Fitomed aktualnie sprzedawana jest w innym słoiczku, ale wciąż zawiera 45 g produktu i kosztuje 10 zł. Struktura bardziej miękka, całkowicie bezwonna i bardziej biała. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to produkt spisuje się wspaniale. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę, a także pięknie podkreśla opaleniznę! Lubię, lubię i jeszcze raz lubię!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213938].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt!

Masło shea to zdecydowanie dobry produkt. Dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia. Na twarzy, jak i na włosach uzyskujemy dobry efekt. Przy dłuższym stosowaniu skóra i włosy są pięknie nawilżone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204023].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Kosmetyk jest stosowany jako dodatek w wielu innych produktach kosmetycznych tj. odżywki do włosów, maski do włosów nawilżające, kremy do twarzy, pod oczy, do rąk, balsamy do ciała.
Masło shea świetnie sprawdza się szczególnie zimą, kiedy nasza skóra jest wysuszona i narażona na wysokie temperatury. Możemy spokojnie dodać masło shea do swoich gotowych już produktów nawilżających, by spotęgować efekt nawilżenia. Uwielbiam stosować masło shea jako balsam do ust, nie tylko w ciągu dnia ale głównie na noc. Rano moje usta są bardzo gładkie i nawilżone.
Często również używam masła shea jako balsam do ciała, balsam po goleniu czy zwyczajnie pod oczy czy jako krem do twarzy.
Jeśli macie katar i okolice pod nosem pieką Was od używania chusteczek, serdecznie polecam smarować te miejsca właśnie masłem shea a zobaczycie, że nie będzie Was piekło a produkt złagodzi ból i zregeneruje podrażnioną skórę.
Jego konsystencja wyjściowa jest stała, więc możemy go przełożyć do opakowania po balsamie do ust i nosić ze sobą w torebce.
Bardzo polubiłam się z tym kosmetykiem i napewno będzie on już na stałe gościł w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089146].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybawiciel

Wszechstronny,
nakładam go co noc na usta i na skórki.
Uratował mnie z kilkumiesięcznej katastrofy, stosowałam kuracje antytrądzikową i to doszczętnie wysuszło moje usta... NIc nie pomagało, usta wyglądaly okropnie, borykałam się z tym kilka dobrych miesięcy, nie mogłam używać ukochanych matowych szminek i musiałam robić peelingi non-stop. Wszystkie znane i poważane balsamy do ust zdały się na nic... Kremy i nawilżające i natłuszczające na noc tez.. aż wreszcie kupiłam za śmieszną cenę ten naturalny kosmetyk i stosowałam co noc (na dzień w moim przypadku się nie nadaje bo ściąga makijaż wokół ust). Genialny! Mega wydajny!!!! Używam go od 4 miesięcy co noc i na usta i na skórki i zużyłam może 1/5 opakowania... Hit! Holy Grail! I to za taka cenę.. Jak najbardziej polecam wszystkim!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040592].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny i wszechstronny produkt

Produkt jest umieszczony w plastikowym przezroczystym słoiczku z solidną nakrętką. Opakowanie jak widzicie prezentuje się bardzo przyjemnie i kojarzy się z produktami pochodzenia naturalnego. Konsystencja jest oczywiście typowa dla masła shea, czyli dość zbita i twarda, ale w kontakcie z ciepłem dłoni błyskawicznie zmienia się w ciekłą i bardzo łatwo się rozsmarowuje. Jest przy tym wydajne. Bardzo lubię masło shea. Najczęściej stosuję je na przesuszoną skórę dłoni i stóp, używam na popękane usta i suche skórki wokół paznokci. Wystarczy 2-3 dni, aby zauważyć i poczuć wyraźną różnicę. Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w czasie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040469].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry!

Masło Shea cudownie się u mnie sprawdziło! Doskonale nawilża, cena jest dobra i jest łatwo dostępny !

Jedynym minusem jest to, że długo się wchłania, szczególnie jak się nałoży grubą warstę ! A do zapachu można się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033098].usefull || 0 }}% pomocna.