Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Masło do ciała `Rumianek i imbir`

Masło do ciała `Rumianek i imbir`

Cena już od 11,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Masło do ciała pielęgnuje delikatną, wrażliwą skórę, przywraca jej naturalną miękkość, nawilżenie i elastyczność. Skóra staje się gładka, jędrna i przyjemna w dotyku. Ekstrakt z rumianku działa łagodząco i pobudza procesy regeneracji. Ekstrakt z imbiru spowalnia procesy starzenia się skóry, gdy neutralizuje wolne rodniki, poprawia te ukrwienie, działa bakteriobójczo, dostarcza orzeźwienia. Masło nadaje skórze przyjemny, delikatny zapach.

Skóra
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Bardzo dobre

Delikatnie pachnie, nie "lepi" się do ubrań, posmarowane na noc ciało rano jest miękkie i nawilżone. Trochę długo się wchłania, dlatego stosuję je tylko na noc. Jest gęste, bardzo przyjemne, chyba zastąpi moje ulubione masło kakaowe z Perfecty, tym bardziej ,że wydajnością perfectę przewyższa dwukrotnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928355].usefull || 0 }}% pomocna.

średnie

Masło jest bardzo gęste, ciężko się rozprowadza, powoli wchłania i niestety szybko zużywa. Nawilża całkiem dobrze. Nie jest to jednak efekt długotrwały. Poza tym nie mam uczucia ukojenia skóry, złagodzenia podrażnień czy pieczenia. Produkt ten nie zlikwidował przesuszenia skóry.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920570].usefull || 0 }}% pomocna.

Na początku zachwyt, potem troszkę nudzi

Masłem byłam na początku zachwycona. Ogólnie zdecydowanie wole masła od balsamów i mleczek, dlatego wiedziałam, że produkt bardzo polubie. Zapach początkowo przyciąga i zachwyca, jednak po jakimś czasie robi się nudny. Masło dość dobrze nawilżało, jednak mam wrażenie, że mogłoby się ciut szybciej wchłaniać. Było raczej mało wydajne. Duży plus za ładne opakowanie w stylu retro.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908236].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Słabe nawilżenie.

Masło o specyficznym zapachu. Sama nie wiem czy go lubię czy nie. Na pewno nie jest neutralny. Zachwyciła mnie jego konsystencja niby toporna a jednak piankowata. Masło dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania i jest wydajne

Niestety masełko słabo nawilża. Samo nawilżenie jest krótkotrwałe.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - wreszcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907376].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjne masło do ciała

Jest to mój ukochany produkt, nie wyobrażam sobie pielęgnacji ciała bez tego masła. Zdecydowanie polecam. Kosmetyk świetnie nawilża, utrzymuje ten stan przez wiele godzin w ciągu dnia. Skóra w ogóle nie jest napięta, ani wysuszona, Produkt sprawdza się świetnie do każdego rodzaju skóry, moja przyjaciółka o bardzo wymagającej, wrażliwej skórze również była nim zachwycona. Kosmetyk jest wydajny, kosztuje niewiele, pięknie pachnie i dobrze się rozsmarowuje. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889507].usefull || 0 }}% pomocna.

a tak się tego rumianku obawiałam..

Z wszystkich wersji tego masełka,najbardziej w me gusta(powonienia)trafiało czekoladowe.Bałam sie połączenia rumianku,imbiru..nie chciałam pachnieć mężowi w łóżku jak ziółka babci ha ha..Daleko mu do ziółek hi hi..Jest delikatny. Rumianek przełamany imbirem daje koktajl subtelnego masełka ,miłego dla nosa..Konsystencja miękka,nie trzeba wbijac pazurów:)Ciało dobrze nawilżone,miękkie.B.bardzo lubię.Za cenę 9,90 jak sie nie mylę ,to produkt warty wypróbowania i nie dziwi mnie jego wysoka nota..Napewno kupię ponownie!! Róża mnie odrzuciła na dwa metry:)więc tą wersję sobie daruję,ale czekolada i rumianek zagoszczą ponownie ,jak tylko poczłapię do Rosmanna:)

Używam tego produktu od: mca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882792].usefull || 0 }}% pomocna.

Uroczy produkt w stylu retro :)

Właśnie mi się skończyło to masełko i z przyjemnością mogę go pochwalić :)

Zacznę od zapachu - nie bardzo wiem jak go określić, jest w nim rumianek z nutką goryczy, ziołowy, relaksujący, nienachalny więc to na pewno plus :)

Chociaż jego konsystencja jest zbita i sprężysta to doskonale rozsmarowuje się na ciele.

Jeśli chodzi o kwestię pielęgnacji : po peelingu ciała nakładam troszkę grubszą warstwę kosmetyku – masło nie jest tłuste, łatwo daje się rozsmarować , szybko się wchłania !
Kosmetyk nie maże się podczas rozprowadzania, nie zostawia smug.
Skóra jest bardzo miękka, gładka i nawilżona.
Nie widać suchych skorek i zauważyłam też ujędrnienie po kilkunastu aplikacjach :ehem:
Dodatkowym atutem jest kojący wpływ tego masełka na skórę.

Opakowanie jakby w stylu retro, jest zabezpieczenie sreberkiem, no i ważne że bez problemu można wydobywać produkt do samego końca.

Co najważniejsze cena nie jest wygórowana :)
Wypróbuję inne zapachy z tej serii bo ciekawi mnie jeszcze masło różane.
Zobaczymy :)

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876869].usefull || 0 }}% pomocna.

FANTASTYCZNE !

- Uwielbiam ten zapach i konsystencję!

-Skóra jest gładka, elastyczna, dobrze nawilżona

-Nie pozostawia uczucia tłustości

-Zapewnia przyjemność podczas stosowania oraz poprawę wyglądu skóry :)

-Masło jest umieszczone w ładnym i bardzo wygodnym opakowaniu

-Jest bardzo wydajne, niewielka ilość wystarczy by pokryć sporą partię ciała

-Niska cena jest tutaj dodatkowym plusem :)

Używam tego produktu od: styczeń

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876268].usefull || 0 }}% pomocna.

Dba o ciało, rozpieszcza zmysły

To już moje 4 masełko z serii.
Porządkując to zajmuje 2 miejsce :)
Skończyłam je używać już jakiś czas temu, ale postaram się przywołać wszystkie niezbędne wspomnienia by recenzja była taka jak być powinna.
Produkt kupiłam w ross w cenie na do widzenia (ok 9 zł)
Masełko zamknięte jest w bardzo ładnym okrągłym pudełeczku. Jest skromne, proste, ale niezmiernie cieszy oko, a przynajmniej moje :)
Zawartość zabezpieczona jest sreberkiem, dzięki czemu wiem że nikt tam nie grzebał (albo że grzebał....niektórzy paluchy wsadzą wszędzie...)

Konsystencja produktu jest typowo maślana. Gęsta, zbita, lekko twarda. Na skórze, pod wpływem ciepła cudownie się roztapia, rozsmarowuje się z łatwością. Skóra w momencie jest otulona, zabezpieczona, uspokojona, mega nawilżona. Dla mnie to szczególnie ważne (a w zasadzie najważniejsze) ponieważ skóra mojego ciała jest bardzo wysuszona i odwodniona. Potrzebuje takich otulaczy właśnie, konsytencjii cięższych i to nawet latem. Lubię eksperymentować z mazidłami do ciała i ciągle próbuję czegoś nowego ale wiem że moja skóra bardzo się cieszy gdy funduję jej odżywcze "gęściochy" :)
Masełko poradziło sobie z wysuszeniem, swędzeniem, podrażnieniem po depilacji. Skóra była miękka, odżywiona, wygładzona i jakby bardziej jędrna (?)
Zauważalny był ładniejszy kolorek skóry, taki... zdrowy.
Nawilżenie było odczuwalne do samego wieczora (pod prysznicem czułam charakterystyczną śliskość), choć nie w tak dobrym stanie jak rano.
Dodatkowym atutem jest piękny zapach. Delikatny, subtelny. Ja wyczuwałam więcej rumianku niż imbiru ale dla mnie to niema większego znaczenia. Zapach był otulający, a na skórze efekt był jeszcze piękniejszy. Ale nie ciągnął się za mną, trzymał się blisko skóry.
Podsumowując masełko było świetnym wyborem. Faktycznie nawilża skórę i to do samego wieczora. Nie jest to co prawda tak odżywczy produkt, który poradziłby sobie w trzaskające mrozy, ale w chłodne dni daje rade. Nawet taka osoba jak ja, z bardzo wymagającą skórą będzie zadowolona ponieważ masełko troszczy się o strapione ciało, co widać nie tylko w dotyku (o ile tak to można określić) ale również w kolorze skóry.
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to masełko to prawdziwa pielęgnacja a nie tylko jakieś tam smarowidełko, którym się wysmarujemy ale tak naprawdę mogłoby go nie być, bo po kilku godzinach znika ze skóry nie zostawiając po sobie nic oprócz swędzącej z pragnienia skóry.
Zadowoli chyba każdego :)

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856690].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemne masełko

Plusy:
*ładny, ciepły i raczej niespotykany zapach (bardziej czuć rumianek)
*dobrze się rozsmarowuje
*wydajne
*ładne i wygodne opakowanie (można zużyć masełko do samego końca)
*konsystencja jest jakby lekko puszysta (nie jest to zbite i trudne w użytkowaniu masło)
*świetnie nawilża i lekko natłuszcza (skóra po jego użyciu jest gładka, miękka, a nawilżenie utrzymuje się spokojnie 24 godziny)

Minusy:
*długo się wchłania (ale użyty na noc jest idealny)

Generalnie polecam to masełko. Nie wiem jednak czy kupię je ponownie bo lubię testować nowe balsamy i przede wszystkim nowe nuty zapachowe:)

Używam tego produktu od: cały listopad 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852814].usefull || 0 }}% pomocna.