Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Chanel, Soin Tendre Levres SPF15 (Pomadka nawilżająca)

Chanel, Soin Tendre Levres SPF15 (Pomadka nawilżająca)

Pomadka wykreowana przez markę Chanel ma za zadanie chronić nasze usta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, o każdej porze dnia, bez ograniczeń w stosowaniu. Soin Tendre Levres stanowi koktajl składników nawilżająco-wygładzająco-ochronnych, jest przede wszystkim bogactwem ceramidów. Twórcy owej pomadki zapewniają komfort w noszeniu, długotrwałe efekty, naturalny połysk oraz powrót naszych ust do młodzieńczego piękna.

Cena: 102zł

oj, nie nie nie....cena po prostu zabija

Dostałam go za darmo podczas tak zwanego eventu Chanel.
I bardzo go lubiłam; piękne opakowanie - OCZYWIŚCIE, poza tym sztyft nawilża i chroni jak powinien, niemniej u mnie się szybko - po prostu złamał.
Poza tym jego działanie jest dokładnie takie samo jak sztyftu Labello.
Nie dziwie się, ze ten produkt nie ma recenzji; któż przy zdrowych zmysłach by go kupił?
Jeśli już chcemy mieć produkt naprawdę luksusowy do ust, sugeruje dorzucić stówę i kupić Baume de Rose Crystal SPF 15 marki by Terry.
Inaczej lepiej te pieniądze przeznaczyć na prawdziwą szminkę i obyć się starym dobrym Oeparolem, który na dodatek jest prawdopodobnie od tej pomadki jakościowo lepszy.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

O.K

Producent wiele obiecuje i ze znacznej większości obietnic się wywiązuje:-). Po nałożeniu pomadki usta są rzeczywiście miękkie, dobrze nawilżone, raczej chronią przed wysuszeniem,a niżeli likwidują je. Połysk naturalny, lekka warstwa filmiku jest kwestią przyzwyczajenia,ale podkreślam,że jest naprawdę minimalna:-). Zapach neutralny,aczkolwiek przyjemny. Szczerze polecam,chociaż cena jest lekko wygórowana.