Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Cena już od 143,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

super

łatwo się jej używa, szybko się nagrzewa i na pewno dużym plusem jest to że można regulować temperaturę, włosy po niej są lśniące i gładkie ja moje geste i grube włosy prostuje ok. 10 min

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360896].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Zawsze myślałam,że im droższa prostownica tym lepsza..niestety pamiętam wyrzucane pieniądze w błoto na prostownicę a tylko płaciło się za design.
Prostownicę zakupiłam w Media Expert za cenę niższą niż przedstawioną,aktualnie jest sporo tańsza.
Prostownica bardzo szybko się nagrzewa,jest przyjemna w obsłudze.
+Możliwość wyboru temperatury
+obrotowy,gumowy kabel
+etui na prostownicę

-Niestety nie wystarczy jedno pociągnięcie by włosy były gładkie
-zdarza się wyrywać włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288431].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo, bardzo polecam.

Pamiętam gdy pierwszy raz użyłam tej prostownicy... i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Włosy są idealnie proste, gładkie i pięknie lśniące, a co najważniejsze, ten efekt utrzymuje się praktycznie do następnego mycia włosów. Naprawdę żadne warunki atmosferyczne nie są wtedy straszne ;-) Ładny design, jest poręczna i szybko się nagrzewa. Dodatkowo w zestawie zawiera etui, a oprócz tego posiada 5 letnią gwarancję. Zdecydowanie warta swojej ceny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288211].usefull || 0 }}% pomocna.

Remington

To był dobry wybór :)

Prostownicę kupiłam parę miesięcy temu na promocji na allegro.
Wszystko, co pisze producent, jest prawdą. Urządzenie błyskawicznie się nagrzewa, dobrze prostuje włosy. Nie zauważyłam jakiś specjalnych zniszczeń, ale jednak końcówki nie wyglądają dobrze - uroki prostowania :)
Przyznam, że po opiniach spodziewałam się wielkiego WOW, a było tylko OK.
Przy lekkiej wilgoci włosy zakręcają się i to jest chyba jedyna wada - przy normalnej pogodzie włosy i tak na drugi dzień są "pogniecione", więc efekt też długo się nie utrzymuje (też nie jestem pewna, czy to nie wina rodzaju włosów niż sprzętu). Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i jak dotąd jest to moja najlepsza prostownica ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241658].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie numer jeden!

Prostownicę testuję już od roku. I jak na razie jest to najlepsza jaką miałam.
Mam bardzo wymagające włosy, gęste, długie i niestety puszące się. Ona sprawdza się rewelacyjnie.
Szybko się nagrzewa, nie elektryzuje ani nie szarpie włosów i jest bardzo poręczna.
Nie obchodzę się z nią zbyt delikatnie, co przy innych prostownicach najczęściej skutkowało naderwanym kablem lub uszkodzonymi płytkami - tej jak na razie nic nie jest straszne. ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedna prostownica?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131651].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna ale czegoś jej brak

Jestem wierna marce Remington. Wszystkie narzędzia do stylizacji włosów mam z tej firmy, ponieważ moim zdaniem najlepiej dba ona o naszą czuprynę. Prostuję włosy codziennie dlatego też w życiu nie skuszę się na zwykłe ceramiczne płytki. Moja poprzednia prostownica miała teflonowe płytki i przyznam szczerze, że przy codziennym prostowaniu, końcówki podcinałam raz do roku. Tym razem wybrałam powłokę kreatynową by również odizolować włosy bezpośrednio od ciepła.

+ Wystarczy jedno pociągnięcie i włosy są proste (mam grube falowane włosy do pasa i starcza mi temperatura 160C)
+ Solidnie wykonana
+ Włosy się nie przypalają
+ Ładnie wygląda
+ Śliczny pojemnik w zestawie
+ Regulacja temperatury ukryta w taki sposób, że nie wciśniemy przez przypadek żadnego guzika
+ Obrotowy kabel
+ Kabel gumowy
+ 5 lat gwarancji! (każde urządzenie remingtona, które mam psuło się po 2,5 roku więc warto zwrócić uwagę na długą gwarancję tego producenta)

- włosy nie są tak jedwabnie lśniące jak po teflonowej prostownicy. Są proste i są gładkie ale są za mało sprasowane przez co jeżeli macie rozdwojone końcówki, które chcecie ukryć prostując włosy - to wam się nie uda

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125166].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna !

prostownica warta swojej ceny, bardzo dobrze prostuje, wlosy są gladkie i lsniące, efekt utrzymuje sie bardzo dlugo ;) co ważne dla mnie wlosy sie nie puszą ;) polecam bo warto ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088111].usefull || 0 }}% pomocna.

tragedia

Włosy prostuję prawie codziennie już od kilku lat. Niedawno sporo włosów musiałam obciąć, gdyż były niesamowicie zniszczone, do prostowania używałam zwykłej, najtańszej prostownicy. Wiele słyszałam pozytywnych opinii na temat prostownic remingtona, ale nie wierzyłam, dopóki nie wyprostowałam włosów u mojej przyjaciółki. Ma ona zwykły, jakiś starszy model, a włosy były idealnie gładkie, proste i lśniące po przejechaniu raz. Zachwycona efektem postanowiłam również zainwestować w prostownicę tej marki.
W internecie napotkałam się na wiele pochlebnych opinii na temat keratin therapy, wszyscy pisali, że jest wspaniała, a, że znalazłam ją po naprawdę okazyjnej cenie zdecydowałam się ją zakupić..W końcu skoro zwykły klasyczny model działa takie cuda, to co dopiero nowsza, lepsza prostownica, którą wszyscy tak chwalą. Niestety za bardzo się przeliczyłam. Prostownica zawiodła mnie na całej linii. Włosy wcale nie są gładkie, chyba, ze przejadę po nich 10 razy, a taki sam efekt byłam w stanie uzyskać przy najtańszej prostownicy. Do tego prostownica wytwarza nieprzyjemny zapach, który po włączeniu czuć dosłownie w całym domu i dodatkowo na włosach przez calutki dzień. Jednym słowem jestem strasznie zawiedziona. Co do oryginalności produktu nie ma wątpliwości. Włosy nie są ani gładsze, ani lśniące, nie mam pojęcia z czego to wynika, ale jak dla mnie totalna porażka.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043600].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra porostownica!

skuszona opiniami postanowiłam wybrać ten model prostownicy remington. Jest świetna. Mam włosy długie i puszące się. Prostowanie włosów tą prostownicą zajmuje mi dosłownie chwilkę. Wystarczy najniższa temperatura 160 stopni włosy są idealnie gładkie i lśniące. Efekt utrzymuje sie na drugi dzien chcociaz nie jest az tak widoczny. Kupiłąm prostownice na allegro juz za 129 zł. Plecam! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029630].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być.

Prostownicą s8590 prostowałam włosy jak dotąd dwa razy i muszę powiedzieć, że włosy po przejechaniu jednego pasma od razu są proste, ale niestety efekt na moich włosach utrzymuje się tylko przez jeden dzień, bo gdy wstanę rano, włosy wywijają mi się we wszystkie strony. Przy dużej wilgoci powietrza włosy się delikatnie puszą, nie wiem czy to wina moich włosów, bo mają tendencję do puszenia się. Za każdym razem gdy wyprostuję włosy jest efekt gładkich, prostych włosów. Dodatkowo ochronne płytki ceramiczne z technologią Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic tworzą ochronę dla naszych włosów i nie widać jakby ta prostownica niszczyła je w jakiś sposób :)
Prostownicę zakupiłam przez allegro za 130zł. Nie kupiłabym jej ponownie, następnym razem jednak postawiłabym na Frizz Therapy.
Niektóre dziewczyny mówią o dziwnym zapachu, owszem jest ten zapach, ale uważam, że to wina nowego
sprzętu. Śliczne etui, ruchomy kabel, ładny look prostownicy.

Plusy :
+włosy są gładkie i proste już po pierwszym przejechaniu pasma włosów.
+ochrona włosów
+długi, obrotowy kabel +śliczne etui

Minusy:
-włosy na drugi dzień nie są idealnie proste
-nie miły zapach ,ale znośny
-delikatnie się puszą przy dużej wilgotności powietrza.

Ocena 4/5
Prostownica spełnia wszystko, co zostało do niej przypisane, ale niestety nie jest typowo idealna dla moich włosów.

Używam tego produktu od: 2dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021898].usefull || 0 }}% pomocna.