Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Cena już od 138,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

To był dobry wybór :)

Prostownicę kupiłam parę miesięcy temu na promocji na allegro.
Wszystko, co pisze producent, jest prawdą. Urządzenie błyskawicznie się nagrzewa, dobrze prostuje włosy. Nie zauważyłam jakiś specjalnych zniszczeń, ale jednak końcówki nie wyglądają dobrze - uroki prostowania :)
Przyznam, że po opiniach spodziewałam się wielkiego WOW, a było tylko OK.
Przy lekkiej wilgoci włosy zakręcają się i to jest chyba jedyna wada - przy normalnej pogodzie włosy i tak na drugi dzień są "pogniecione", więc efekt też długo się nie utrzymuje (też nie jestem pewna, czy to nie wina rodzaju włosów niż sprzętu). Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i jak dotąd jest to moja najlepsza prostownica ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241658].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie numer jeden!

Prostownicę testuję już od roku. I jak na razie jest to najlepsza jaką miałam.
Mam bardzo wymagające włosy, gęste, długie i niestety puszące się. Ona sprawdza się rewelacyjnie.
Szybko się nagrzewa, nie elektryzuje ani nie szarpie włosów i jest bardzo poręczna.
Nie obchodzę się z nią zbyt delikatnie, co przy innych prostownicach najczęściej skutkowało naderwanym kablem lub uszkodzonymi płytkami - tej jak na razie nic nie jest straszne. ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedna prostownica?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131651].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna ale czegoś jej brak

Jestem wierna marce Remington. Wszystkie narzędzia do stylizacji włosów mam z tej firmy, ponieważ moim zdaniem najlepiej dba ona o naszą czuprynę. Prostuję włosy codziennie dlatego też w życiu nie skuszę się na zwykłe ceramiczne płytki. Moja poprzednia prostownica miała teflonowe płytki i przyznam szczerze, że przy codziennym prostowaniu, końcówki podcinałam raz do roku. Tym razem wybrałam powłokę kreatynową by również odizolować włosy bezpośrednio od ciepła.

+ Wystarczy jedno pociągnięcie i włosy są proste (mam grube falowane włosy do pasa i starcza mi temperatura 160C)
+ Solidnie wykonana
+ Włosy się nie przypalają
+ Ładnie wygląda
+ Śliczny pojemnik w zestawie
+ Regulacja temperatury ukryta w taki sposób, że nie wciśniemy przez przypadek żadnego guzika
+ Obrotowy kabel
+ Kabel gumowy
+ 5 lat gwarancji! (każde urządzenie remingtona, które mam psuło się po 2,5 roku więc warto zwrócić uwagę na długą gwarancję tego producenta)

- włosy nie są tak jedwabnie lśniące jak po teflonowej prostownicy. Są proste i są gładkie ale są za mało sprasowane przez co jeżeli macie rozdwojone końcówki, które chcecie ukryć prostując włosy - to wam się nie uda

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125166].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

idealna !

prostownica warta swojej ceny, bardzo dobrze prostuje, wlosy są gladkie i lsniące, efekt utrzymuje sie bardzo dlugo ;) co ważne dla mnie wlosy sie nie puszą ;) polecam bo warto ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088111].usefull || 0 }}% pomocna.

tragedia

Włosy prostuję prawie codziennie już od kilku lat. Niedawno sporo włosów musiałam obciąć, gdyż były niesamowicie zniszczone, do prostowania używałam zwykłej, najtańszej prostownicy. Wiele słyszałam pozytywnych opinii na temat prostownic remingtona, ale nie wierzyłam, dopóki nie wyprostowałam włosów u mojej przyjaciółki. Ma ona zwykły, jakiś starszy model, a włosy były idealnie gładkie, proste i lśniące po przejechaniu raz. Zachwycona efektem postanowiłam również zainwestować w prostownicę tej marki.
W internecie napotkałam się na wiele pochlebnych opinii na temat keratin therapy, wszyscy pisali, że jest wspaniała, a, że znalazłam ją po naprawdę okazyjnej cenie zdecydowałam się ją zakupić..W końcu skoro zwykły klasyczny model działa takie cuda, to co dopiero nowsza, lepsza prostownica, którą wszyscy tak chwalą. Niestety za bardzo się przeliczyłam. Prostownica zawiodła mnie na całej linii. Włosy wcale nie są gładkie, chyba, ze przejadę po nich 10 razy, a taki sam efekt byłam w stanie uzyskać przy najtańszej prostownicy. Do tego prostownica wytwarza nieprzyjemny zapach, który po włączeniu czuć dosłownie w całym domu i dodatkowo na włosach przez calutki dzień. Jednym słowem jestem strasznie zawiedziona. Co do oryginalności produktu nie ma wątpliwości. Włosy nie są ani gładsze, ani lśniące, nie mam pojęcia z czego to wynika, ale jak dla mnie totalna porażka.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043600].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra porostownica!

skuszona opiniami postanowiłam wybrać ten model prostownicy remington. Jest świetna. Mam włosy długie i puszące się. Prostowanie włosów tą prostownicą zajmuje mi dosłownie chwilkę. Wystarczy najniższa temperatura 160 stopni włosy są idealnie gładkie i lśniące. Efekt utrzymuje sie na drugi dzien chcociaz nie jest az tak widoczny. Kupiłąm prostownice na allegro juz za 129 zł. Plecam! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029630].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być.

Prostownicą s8590 prostowałam włosy jak dotąd dwa razy i muszę powiedzieć, że włosy po przejechaniu jednego pasma od razu są proste, ale niestety efekt na moich włosach utrzymuje się tylko przez jeden dzień, bo gdy wstanę rano, włosy wywijają mi się we wszystkie strony. Przy dużej wilgoci powietrza włosy się delikatnie puszą, nie wiem czy to wina moich włosów, bo mają tendencję do puszenia się. Za każdym razem gdy wyprostuję włosy jest efekt gładkich, prostych włosów. Dodatkowo ochronne płytki ceramiczne z technologią Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic tworzą ochronę dla naszych włosów i nie widać jakby ta prostownica niszczyła je w jakiś sposób :)
Prostownicę zakupiłam przez allegro za 130zł. Nie kupiłabym jej ponownie, następnym razem jednak postawiłabym na Frizz Therapy.
Niektóre dziewczyny mówią o dziwnym zapachu, owszem jest ten zapach, ale uważam, że to wina nowego
sprzętu. Śliczne etui, ruchomy kabel, ładny look prostownicy.

Plusy :
+włosy są gładkie i proste już po pierwszym przejechaniu pasma włosów.
+ochrona włosów
+długi, obrotowy kabel +śliczne etui

Minusy:
-włosy na drugi dzień nie są idealnie proste
-nie miły zapach ,ale znośny
-delikatnie się puszą przy dużej wilgotności powietrza.

Ocena 4/5
Prostownica spełnia wszystko, co zostało do niej przypisane, ale niestety nie jest typowo idealna dla moich włosów.

Używam tego produktu od: 2dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021898].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Zacznę od tego, że długo nie mogłam zdecydować się, który model prostownicy remington wybrać. Prostowałam u koleżanki włosy, tylko starszym modelem i od razu zakochałam się w tej marce. Miałam prostownicę ze sklepu fryzjerskiego zakupioną około 3 lata temu za około 300 zł i w ogóle nie ma porównania(babyliss). Model Keratin therapy to strzał w dziesiątkę. Nigdy prostowanie włosów nie zajmowało mi tak mało czasu. Dosłownie jedno przesunięcie i gotowe. Dziwiło mnie jak czytałam w intrenecie opisy o tym modelu typu idealna, wspaniała, bo przecież to mówi niewiele o produkcie. Teraz już to rozumiem, bo mogę też to przyznać. Niesamowita, wspaniała, idealna … Polecam wszystkim dziewczynom, które szukają naprawdę dobrego sprzętu, nie drogiego jak na ten moment. Moim zdaniem ta prostownica jest lepsza od tych, którymi prostowała mi włosy fryzjerka. Wszystko idzie gładko, nie trzeba poprawiać po niej kilkakrotnie przejeżdżając po pasmach. Efekt naprawdę utrzymuje się długo, co to trwałości podczas wilgotnej pogody, nie mogę się odnieść ponieważ aktualnie jest gorące lato :P Jeśli chodzi o wygląd to jest moim zdaniem po prostu ładna ale nic specjalnego. Bywają ładniejsze, ale przecież to właściwie nie istotne. Ważne żeby działała odpowiednio. Widziałam też dużo opinii, że wyrywa włosy, czego nie potwierdzam. Minusem jest rzeczywiści dziwny zapach po włączeniu prostownicy- dla mnie to zapach typowy dla nowych sprzętów. Nie zostaje on jednak na włosach, więc większego znaczenia to nie ma. Potwierdzam również, że Remington to najlepsza firma dla prostownic. Jestem naprawdę zachwycona, więc jeśli ktoś nie może się zdecydować to mam nadzieje, że pomogłam :)

PLUSY
aktualnie dosyć tania
nie wyrywa włosów
wystarczy jedno przejechanie po włosach
daje sygnał dźwiękowy gdy jest już nagrzana
włosy są gładkie

MINUS
nie specjalnie długi kabel
mało atrakcyjny wygląd sprzętu
\'\'dziwny\'\' zapach po włączeniu

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017922].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza, jakiej używałam

Zdecydowanie najlepsza, jaką miałam.
Miałam już okazję przetestować kilka róznych prostownic, niestety z większości nie byłam zadowolona. Zmieniło się to, gdy zakupiłam pierwszą prostownicę remingtona. Byłam zachwycona, niestety zepsuła się, więc przyszedł czas na nową. Wybór padł na keratin therapy pro. I nie rozczarowałam się. Szybko się nagrzewa, prostuje już za pierwszym pociągnięciem, wygładza i nabłyszcza włosy. Wyglądają po niej pięknie, u mnie efekt utrzymuje się do kolejnego mycia, ale używam dość wysokich temperatur (moje włosy są naprawdę niesforne). Używam jej już dwa lata i nie zauważyłam, aby włosy były jakoś bardziej zniszczone, niż wcześniej. Tak samo nic nie zmieniło się w jej działaniu - nadal wszystko bez zarzutu.

Plusy:
- długotrwały efekt
- nabłyszczenie
- szybkie nagrzewanie
- prostowanie za pierwszym pociągnięciem
- wygładzenie
- przeciwdziała puszeniu się na wilgoci
- śliczne etui

Minusy:
- kabel - jest trochę nieporęczny i niewygodny, zbyt sztywny
- czasem wyrywa włosy, ale to mankament wszelkich z ruchomymi płytkami
- przednia część obudowy trochę zbyt mocno się nagrzewa (przy 230 stopniach lubi poparzyć, więc trzeba uważać, by jej tam nie chwycić)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997216].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA

Używam prostownicy jak uzależniona i przetestowalam wiele firm i modeli ale ta prostownica jest najlepsza .! Kocham ją. Prostowanie zajmuje chwile a efekt utrzymuje się bardzo długo.
+ szybkie nagrzewanie
+ szybko prostuje
+ dlugotrwaly efekt
+ wlosy po prostowaniu są lśniące
+ cena jest super.
- brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994394].usefull || 0 }}% pomocna.