Advanced Stop Signs (Serum przeciwzmarszczkowe)

Advanced Stop Signs (Serum przeciwzmarszczkowe)

Koktajl antyoksydantów, składników intensywnie nawilżających i regenerujących, które wg producenta zwolnią proces starzenia. Zgłaszam i propaguję, zatem dołączę do opisu moją opinię, że to się nie stanie - niemniej można po kuracji wyjść piękniejszym.

Wspaniały ! Miłe zaskoczenie!!

Rewelacja !
nareszcie znlazłam kosmetyk dla mojej miesznej cery z problemami! oprócz roszerzonych porów i drobnych zmarszczek moim wielkim problemem sa przebarwienia po ciąży .Te panie która borykaja sie z tym problemem wiedza jak to oprna zmora! Nie pomógł deramtolog ,kosmetyczka (kwasy),i wiele różnych specyfików które obiecywały poprawe.Clinique miło mnie zaskoczył!!!!! (nie wierzyłam że pomoże na moje przebarwienia)Po miesiacu ,brzydkie brazowe plamy nareszcie jaśnieją!!!!!! cera jest ładnie rozświetlona ,napieta, pory sie zmniejszyły i nareszcie budząc sie rano moja buzia jest MATOWA i ma zdrowy wygląd ,a nie jak do tej pory budziłam sie rano z błyszczącym czołem.Jest to znak że moja skóra wpaniale reaguje na serum Clinique i ono naprawde jej służy. Dziekuje Clinique!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

średni

Kupiłam serum w okolicach obrony pracy magr. Bardzo sie stresowałam i niestety było to widać na mojej skórze. i stwierdzam, ze spodziewałam się czegoś lepszego, bo lubie i cenie clinique. Serum jest leciutkie i pięknie sie wchłania - i za to plus. Lecz niestety nie wygładza drobniutkich zmarszczek na policzkach ( a robi to chociażby krem na noc age expert z AA) i po kilku dniach stosowania zrobiły mi sie wyprsyki. Takie klasyczne trądzikowe pryszcze.raczej go nie kupie więcej, bo się zawiodłam.

Można, nie trzeba

Zapodałam sobie to serum jakieś 2 lata temu, w ramach profilaktyki. Nie zauważyłam nic spektakularnego, owszem, cera była rozjaśniona i ładnie napięta, ale używałam na przemian z Total Turnouround tej samej firmy, więc kto wie co podziałało lepiej?..
Z podobnych produktów zapobiegawczych wolę te oparte na witaminie C, sprawdzają się lepiej na mojej tłustej, nienajcieńszej cerze. Także Advanced Night Repair Estee Lauder jest lepszy (używam od czasu do czasu).
Faktem jest, że procesu starzenia nie zatrzyma nic, wiele zależy od genetyki, ja wprawdzie namiętnie wklepuję rożniste przeciwzmarszczkowe specyfiki i nikt nie wierzy w mój wiek (28), ale mam znajomą 33-letnią wyglądającą na 16, która jednak używa tylko kremu Nivea!
A jeśli chodzi o rozjaśnienie i "upiększenie" cery, to - jak zauważyłam - najlepsze efekty przynoszą owoce, warzywa, orzeszki, woda, rybka. Doustnie.;)