Tołpa, Huminea Strefa T, Maska korygująca (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

Maska oczyszczająca i ściągająca do skóry tłustej i trądzikowej, skłonnej do zanieczyszczeń. Zwęża pory, usuwa toksyny, łagodzi podrażnienia, rozjaśnia i wpływa uspokajająco na pracę gruczołów łojowych. Jej głównymi składnikami czynnymi są wyciąg z torfu, kaolin i tlenek cynku. Po nałożeniu na skórę może powodować przejściowe uczucie mrowienia, co jest reakcją pozytywną. Do stosowania zarówno na twarzy, jak i wszędzie na ciele, gdzie występują zanieczyszczenia potrądzikowe. Stosować 1-3 razy w tygodniu w zależności od potrzeb lub w kuracji codziennie przez okres 1 tygodnia. Kurację powtarzać tak często, jak to konieczne.

Skład: Peat Extract, Aqua, Kaolin, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Silica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-diol

naprawde dziala

ta maseczka jest super w rossmanie na promocji skuszona niska cena (4,7o zł) wzielam jedna i wyprobowalam ...dziala jak powinna tak maseczka spełnia wszystkie obietnice producenta. ladnie matowi,krostki i zaczerwienienia znikaja:)

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Może być

Jedyne, co zauwarzyłam po stosowaniu tej maski:
-wysuszała niemiłosiernie buźkę
-wygładzała buzię, taka miękka się robiła
-dobrze oczyszczała

Co prawda ten produkt jest wporządku, ale spodziewałam się o wiele więcej po nim.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Dobry zkaup.

Jak dla mnie maseczka bardzo fajna. Raczej spełniła moje oczekiwania. Właśnie skończyłam "tygodniową kurację". Efekty: skóra jest bardziej miękka, gładka, rozjaśniona, wygląda na bardziej wypoczętą. Ogólnie na plus. Chociaż mam problemy z trądzikiem-może nie jakieś ogromne ale zaskórniki, troche przebariweń i tutaj raczej nie zauważyłam wielkich zmian.. może troche rozjaśnione rpzebarwienia.. Cieżko mi samej ocenić.

Bbyłam zaskoczona jej konsystencją, dosyć rzadka, inna niż pozostałych maseczek, problemów w aplikacji raczej nie było. Faktycznie szybko zasycha ale zawsze można spryskać twarz wodą termalną tak jak przy maseczkach z różnego rodzaju glinek i wszystko ok. SKóra była trochę napięta po zmyciu ale zaraz nałożony krem i efekt fajny.

Jestem w trakcie pierwszego opakowania
stosowałam w tygodniowej kuracji, codziennie

3 rodzaje dolnej kreski

OK

Jak dla mnie jest ok,dobra cena.
Efekty:
+ ma przyjemna konsystencje
+ leczy krostki-wypryski
+ wyrownuje koloryt skory, umnie zniknely zaczerwienienia
+ sztbko zasycha przy czym sciaga skore
Po prostu jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: 1 roku

Średnia

Kupiłam maseczkę z nadzieja, że pomoże leczyć trądzik albo przynajmniej świecenie się skóry.

W pierwszym przypadku - nie działa. Ściąga skórę, używanie jest dość nieprzyjemne. Producent zaleca trzymać ją na twarzy przez 10-15 minut, niestety po 5 minutach maseczka totalnie zasycha mi na twarzy, później trudno jest ją dokładnie zmyć.
Jeśli chodzi o ograniczenie świecenia się skóry to minimalnie pomaga. Stosuję ją 2 razy w tygodniu, jednak kiedy używałam jej codziennie przez tydzień zauważyłam, że cera mniej mi się świeci, a w lecie to dla mnie bardzo ważne.

Mimo ogranicznia świecenia się skóry, mały komfort używania, mała dostępność i brak poprawy stanu skóry sprawiły, że będę szukać czegoś lepszego.

wysusza...

Dość przypadkowy zakup ;)
Sama nie wiem dlaczego się na nią skusiłam... no ale kupiłam i używałam.
Maseczka dobrze oczyszcza skóre ale przy tym niestety wysusza. Po zmyciu jej skóra jest napięta i szybko trzeba ją potraktowac jakimś treściwym kremem. Ale ładnie oczyszcza, zwęża pory.
Ponieważ nie mam problemów z cerą i nie musze takiej maseczki stosowac to więcej nie kupię.
Ale dla osób z problemamowa skórą-polecam.

lubię

Kupiłam zachęcona recenzjami i opiniami na forum. Maska dostępna w metalowej tubie, dzięki czemu można wycisnąć ja do końca. Na początku trochę piecze, z kolejnymi aplikacjami jest coraz lepiej - nie należy jej kłaść na skórę, która była dopiero co oczyszczana manualnie, bo wtedy bardzo piecze i czuć mrowienie. Zastyga dość szybko, dlatego żeby wytrzymać 10-15minut trzeba się pryskać wodą termalną. Skóra po zastosowaniu jest gładka i bardzo miękka, pory się zwężają - nie jest to trwały efekt, no ale żadną maseczką tego nie osiągniemy.
Ogólnie polecam, bo jest bardzo wydajna - nakłada się ją cienką warstwą na skórę.

Używam tego produktu od: zima-wiosna

raz na czas

Maseczka nie jest zła ale trzeba z nią bardzo uważać, ponieważ bardzo przesusza skórę.
Uważam, że jest pomocna doraźnie, to znaczy raz na jakiś czas natomiast nie można jej stosować za często.

Używam tego produktu od:2 lata

Oko

Świetna maska !Polecam wszystkim buzkom z zanieczyszczoną skórą i tłustą strefą T (jak w nazwie;)) Maska wydajna,wysusza i mutuje i jest rewelacyjna!!!:D

Używam tego produktu od:1 mies

zawsze przy mnie

Pierwszą kupila mi mama, kiedy miałam straszne problemy z cerą. Od tamtej pory wiem, że pomaga leczyć wszelkie przykre niespodzianki.

Nie wiem jak z oczyszczaniem, bo nie umiem ocenić, ale:
-pozostawia wyciszoną, ukojoną, rozjaśnioną cerę
-podrażnienia i zaczerwienienia szybciej ustępują
-leczy wypryski (szybciej dojrzewają, a później znikają)
-nawilża buzię, matowi
-ma przyjemną konsystencję

Warto wiedzieć, że powinna być płynna, przy zakupie wystarczy potrząsnąć tubką i jeśli "chlupie" jest OK,
trochę ciężko się zmywa. Ma bardzo ciekawą aluminiową tubkę, z której łatwo wszystko wycisnąć, dlatego nie rozumiem dlaczego ekspedientka mówiła, że wiele klientek narzeka na opakowanie. Teraz częściej używam jej punktowo na niespodzianki (nawet dwa razy dziennie). Mam ją zawsze w kosmetyczce. Polecam dla problemowych buzi!!!!!!!

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:dawno już nie liczę:)

Oj, nieprzyjemna.

Tołpę kupiłam nieco w celach testowych, żeby sprawdzić, czy na mojej suchej i wrażliwej skórze takie wynalazki, jak maseczki oczyszczające mają w ogóle rację bytu. Nie jestem jakoś specjalnie zadowolona z tego wynalazku, najmniej z komfortu stosowania, z efektów też nie bardzo.

Stosowałam maseczkę na oba sposoby zalecane przez producenta (dwukrotnie w formie tygodniowej kuracji, w pozostałych okresach 1-3 razy w tygodniu), ale nie doczekałam się idealnie oczyszczonej skóry. Rzeczywiście wyciąga zanieczyszczenia z porów, ale tylko z płytkich porów na nosie, pozostałe zaskórniki są nie do ruszenia tą maseczką. W dodatku efekt jest makabrycznie krótkotrwały, pory bardzo szybko znowu się zanieczyszczają.

Bardzo za to w jej działaniu podoba mi się to, że ładnie rozjaśnia cerę, koi i uspakaja. Skóra jest po niej miękka, nawilżona, odżywiona. Nie podrażnia.

Strasznie nie lubię nakładać tej maseczki - to, co inne recenzentki nazywają mrowieniem i szczypaniem u mnie jest po prostu pieczeniem. Bardzo mocnym pieczeniem. Zaciskałam jakoś zęby i starałam się to wytrzymać (całe szczęście pieczenie szybko znika), bo spodziewałam się olśniewających wręcz efektów. Efektów nie ma takich, jakich oczekiwałam, więc nie mam zamiaru dłużej się męczyć.

Maseczka szybko zasycha, przez co trudne jest trzymanie jej na twarzy przepisową ilość czasu, nawet mimo spryskiwania jej co jakiś czas wodą termalną.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki

pomocna

Jako że nie lubię peelingów to zamiast nich używam maseczek oczyszczających, które na mojej cerze przynajmniej dają o wiele fajniejsze efekty. Ta maseczka spisuje się nie najgorzej. Fajnie rozjaśnia, usuwa suche skórki, oczyszcza tak sobie, nawilża o dziwo całkiem mocno, wygładza. Po nałożeniu czuć coś w rodzaju mrowienia-szczypania. Konsystencja akurat mi odpowiada, trochę lejąca, ale łatwo sie nakłada. Ze zmywaniem nie mam problemu bo używam specjalnych gąbeczek. Mam zastrzeżenia co do składu trochę, gliceryna, alkohol cetylowy, olej mineralny w dodatku połączony z titanium dioxide nie wróżą najlepiej dlatego używam niezbyt często.

Używam tego produktu od: kilku tygodni