Tołpa, Pedi-Energic, Krem-maska do stóp energizująco-odbudowujący

Tołpa, Pedi-Energic, Krem-maska do stóp energizująco-odbudowujący

Maska dla suchej, szorstkiej, pękającej skóry stóp, dla zmęczonych kończyn - o bardzo bogatym składzie, nad którym jednak dominują wyciągi z torfu i olejki eteryczne. Kosmetyk intensywnie odżywia, zmiękcza, oczyszcza, działa profilaktycznie przeciwzapalnie i przeciwgrzybicznie, pobudza krążenie krwi, odświeża. Jako krem stosować codziennie wmasowując w skórę stóp. Jako kuracja regenerująca 2-3 razy w tygodniu na noc, wmasować pozostawiając niewielką warstwę na powierzchni i nałożyć bawełniane skarpety.

Składniki:

- wosk pszczeli (odżywia i natłuszcza),

- olej jojoba (przeciwgrzybiczy, natłuszcza i odżywia),

- witamina A (zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka, niweluje szorstkość skóry),

- alantoina (przyspiesza gojenie uszkodzonych tkanek),

- wyciąg torfowy (przeciwzapalny, antybakteryjny, odtruwa, antyoksydacyjny, przyspiesza regenerację skóry i reguluje procesy metaboliczne),

- ekstrakt z szałwi (dezynfekuje, koi, ściąga),

- ekstrakt z rozmarynu (pobudza krążenie krwi, odświeża, dezynfekuje, relaksuje i rozgrzewa, zmniejsza napięcie mięśni),

- ekstrakt z arniki górskiej (przeciwzapalny, regeneruje i oczyszcza),

- pantenol i mocznik (nawilżają, zmiękczają i wygładzają),

- olejki eteryczne: bergamotowy, cytrynowy, lawendowy (orzeźwiają, poprawiają ukrwienie skóry i przeciwdziałają zmęczeniu stóp)

Cena: / 60ml

• cytrynowy

Super! Bez minusów!

O stópki dbam porządnie, staram się się by były odpowiednio złuszczone, nawilżone i odżywione (o całą resztę dobrego samopoczucia stópkowego dba mój TŻ- fetyszysta :D ) i w tym celu próbuję najróżniejsze specyfiki pielęgnacyjne. Maska-krem Tołpa sprawdza się w nawilżeniu i odżywieniu w 100%. Pięknie się wchłania i rozprowadza (choć trzeba dobrze wetrzeć w stopy). Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są przy długofalowym używaniu i przy stosowaniu grubszej warstwy i skarpetek - wtedy maska wchłania się przez całą noc i rano stópki są aksamitne i gładkie. (Często zdarza się, że kremy do stóp są zbyt mało intensywne i po paru godzinach lub rano okazuje się, że skóra stóp jest szorstka; w przypadku Tołpy nie ma takiego uczucia dyskomfortu). Pięknie pachnie. Wart swojej ceny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1. niecałe

bardzo dobry, nie świetny

Krem jest bardzo przyjemny - ma lekką konsystencję, ładnie pachnie (bez mięty, eukaliptusa i innych ostrych zapachów, których mój nos nie toleruje), łatwo go rozsmarować, szybko się wchłania zostawiając stopy nawilżone.
Niestety, dla moich stóp jest trochę za słaby, stosowałam go na noc przez ok. 2 miesiące najpierw solo, potem na przemian z dwoma innymi kremami i stwierdzam, że wyróżnia się ponad przeciętną, ale sam nie jest w stanie zapobiec przesuszaniu się skóry na stopach, musiałby zawierać więcej składników odżywczych.

Używam tego produktu od:2 mies

Całkiem dobry krem

Stosowałam z kąpielą i peelingiem;używany regularnie plus porządny pedicure co jakiś czas daje zadowalające mnie efekty.

Ja jednak do osób systematycznych nie należę,więc wolę kremy o bardziej dogłębnym,długofalowym działaniu.

Tę serię wspominam jednak sympatycznie;najlepsza jest kąpiel(na 5 gwiazdek),kremik bardzo ładnie pachnie,miło się aplikuje,nie klei,stosunkowo szybko się wchłania.

Natomiast mojej suchej skóry nie zregenerował;tzn.po posmarowaniu było zawsze ok.,ale musiałabym się 2 razy dziennie smarować,co mi się nie zawsze udaje.

Jednym słowem fajny krem,ale bez rewelacji. No,chyba, że ktoś ma niewymagającą skórę.Używam tego produktu od:ok.3 mies..

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Jak dotąd najlepszy

To na razie jedyny krem do stóp, w przypadku którego nie skończyło się na jednym opakowaniu (żadnego nie stosowałam z taką przyjemnością, przy tak widocznych równocześnie rezultatach).
Nie stosuję go jako maski na noc, ponieważ nie jestem w stanie zasnąć w skarpetkach, ale jako krem, bądź półgodzinna maseczka w ciągu dnia, spisuje się naprawdę świetnie:
- bardzo dobrze dba o skórę: nawilża, zmiękcza, wygładza, odżywia;
- jest przyjemny w stosowaniu, dzięki delikatnemu, miłemu zapachowi, przyjemnej konsystencji, dobrej wchłanialności i uczuciu, które pozostawia na stopach;
- sprawdza się zarówno jako maska, jak i krem na dzień i na noc - czyli do stosowania wedle upodobań i potrzeb.
Razem z peelingiem z tej serii tworzą dla mnie niezastąpiony duet.

Świetna

Rewelacyjna kuracja do suchych i pękających stóp!
Maska rewelacyjnie odżywia, wygładza, pozostawiając stopy miękkie . Nakładam ją grubą warstwą na noc raz na jakiś czas i rano budzę się z pięknie nawilżonymi, miękkimi i odżywionymi stopami. Z połączeniu z wcześniej zrobionym peelingiem potrafi zdziałać cuda!

Używam tego produktu od:2-3 miesiecy

bardzo dobry

nawilża, natłuszcza, po dłuższym, regularnym stosowaniu wygładza, zmiękcza skórę stóp,
w lecie moje stopy są bardziej wymagające, maseczka spisuje się dobrze
stosuję jako krem co dzień, jako maseczkę co dwa dni

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Suuuper !

Podzielam zdanie Nan - takiego kremu do stóp jeszcze nie miałam - kompletna rewelacja. Nie jest może zbyt milutki w stosowaniu - bo gdy nakładam go zgodnie z zaleceniem - czyli najpierw masowuję, a potem drugą porcję zostawiam na noc do wchłonięcia, to stópki odczuwalnie się rozgrzewają, troszke jakby swędzą ... ale za to rezultat rano jest piękny - miękka i wygładzona skórka, szczególnie na palcach stóp efekt jest zabójczy - do tego stopnia że zaryzykowałam i zaczęłam go używać na szyję! :crazy: I wiecie co ? - też działa ! Słowem - polecam !

ilość zużytych opakowań: 4

Niby działa, ale...

Sama nie wiem co myśleć o tym kremie. Szybko się wchłania. Pachnie ziołowo- całkiem przyjemnie. Niby skóra stóp jest po nim wystarczająco nawilżona. Nic nie pęka, nic nie łuszczy się. Ale pozostawia dość irytujące wrażenie suchej, napiętej skóry- niezależnie od wmasowanej ilości. Jeszcze gdyby producent wspominał coś o zapobieganiu poceniu się stóp, to bym się nie dziwiła. Ale o tym nic na opakowaniu nie ma, więc skąd to dziwne uczucie?

Ilość zużytych opakowań 1