Dermena, Lash, Odżywka do rzęs i brwi

Dermena, Lash, Odżywka do rzęs i brwi

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do rzęs i brwi Dermena Lash dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników hamuje wypadanie rzęs/brwi. Jednocześnie wzmacnia je, regeneruje i odżywia. Przywraca zdrowy wygląd rzęs i brwi. Lekka, żelowa konsystencja powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Odżywka nie skleja i nie obciąża rzęs/brwi. Aplikator w postaci pędzelka umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu oraz zapewnia łatwość użycia. Jako jedyny na rynku preparat zawiera chlorek-1-methylonikotynamidu - aktywną substancję pochodzenia witaminowego, wzmacniającą mieszek włosowy, poprawiającą jego odżywienie i stymulację odrastania włosów.
Wskazania: nadmiernie wypadające, osłabione, delikatne, zniszczone i wymagające regeneracji rzęsy i brwi. Produkt zalecany również po zakończeniu chemioterapii.

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, 1-methylmicotinamide Chloride, Creatine, Biotinoyl, Tripeptide-1, Biosacharide Gum-1, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA.

Cena: ok. 50zł / 10ml

Jeden mały minus...

Odżywka sama w sobie bardzo dobra,spelnia obietnice na opakowaniu,moje rzęsy bardzo zageściła i zaciemnila. Niestety znalazłam jeden mały minus. Na tydzień odstawiłam odżywkę (używałam jej raz dziennie) i moje rzęsy co..! Zaczęły niesamowicie wypadać. Przy najmniejszym przetarciu oka i nie tylko. Ale to ku przestrodze. Reszty się nie czepiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205283].usefull || 0 }}% pomocna.

byłam zadowolona

Zdecydowanie lepsza niż poprzedni produkt tego, typu który stosowałam. Nie dałam pełnych 5 gwiazdek, gdyż może trafię na coś jeszcze lepszego ;) Jak nie to zmienię...
Nie podrażnia oczu, stosuję zarówno na górną, jak i dolną powiekę i brwi. Rzęsy są na pewno gęściejsze, jakby dłuższe, przez co ładnie się prezentują nawet bez maskary, po hennie. Nie wypadały podczas stosowania kosmetyku, nawet gdy mocno tarłam oczy, co mi się zdarza często.
Z brwiami mam problem, że odbudowują się bardzo powoli, jednak po tej odżywce widziałam, że ten przyrost następuje jakby szybciej. Włoski są grubsze.
Wydajna, cena BARDZO przystępna, wygodne opakowanie i aplikacja. Bez zapachu, konsystencja przyjemna. Polecam.

Używam tego produktu od: grudnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116026].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupujcie

Stosuję ją od miesiąca. Nie ma żadnych, ale to absolutnie żadnych efektów (poza takim, że dzisiaj rano miałam na policzku 5 rzęs).

- droga (ja dałam jakieś 35zł)
- zero efektów
- szczypie w oczy
- wolę aplikator ze szczoteczką
- mam wrażenie, że rzęs jest jeszcze mniej

Używałam innych odżywek w cenach 10-12zł i były świetne. Bardzo żałuję zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047506].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

meh..

Odżywkę stosuję od 3 miesięcy i różnicy nie widzę. Na brwiach w jedym miejscu (głupio powyrywanym pęsetą kilka lat temu) włoski faktycznie odrosły co jes na pewno na plus.
Jednak jakby nie patrzeć- z rzęsami nie robi nic.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985824].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga

Kupiłam odżywkę z zestawie z tuszem do rzęs, ponieważ zaczęły wypadać mi rzęsy - chciałam je wzmocnić i zahamować wypadanie. Odżywka się nie sprawdziła :(

- nie hamuje wypadania
- nie wzmacnia rzęs, nie pogrubia, nie zagęszcza
- żadnego widocznego efektu
- opakowanie tandetne - słaby plastik

Na plus: jest wydajna, nie uczula i nie szkodzi.

Więcej się nie skuszę na Dermenę i nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980782].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA!

Ta odżywka uratowała moje brwi! Zniszczyłam sobie brwi zbyt mocnymi hennami (prawdopodobnie)... miałam już bzika na punkcie braku ich, płakałam, myślałam o przeszczepie! W OGOLE ICH NIE MIALAM! wyobrażacie sobie? nie wierzyłam, że może się to zmienić... a Teraz ODZYSKAŁAM BRWI! I nie wiem jak można słabo ocenić te odżywkę. Pewnie wynika to ze zbyt krótkiego stosowania jej. Pierwsze efekty zobaczyłam dopiero po pół roku stosowania. A teraz po ponad 10 miesiącach mam brwi takie jak kiedyś i stosuję ją dalej i nie zamierzam przestać! Ucałowałabym wszystkich genialnych ludzi, którzy opracowali skład tej odżywki! Teraz idę do lustra i uśmiecham się za każdym razem :D A przy tej jej genialności, jest w przystępnej cenie, czym jest 30- 35zł w stosunku do 300-400zł!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955466].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezła :)

Odżywkę kupiłam całkiem przypadkiem; szukałam czegoś zastępczego, skutecznego i przede wszystkim niedrogiego w miejsce słynnej odżywki Revitalash.

Przy regularnym (codziennym), stosowaniu tej odżywki- po około miesiącu, wyraźnie poprawiła się kondycja moich rzęs; stały się bardziej odżywione, było ich więcej, zyskały one również troszeczkę na długości, i już nie gubiłam ich tyle co zawsze przy demakijażu oczu.

Nie używałam tej odżywki na brwi, ponieważ nie miałam takiej potrzeby więc nie wiem jak się sprawdza, ale czytając komentarze koleżanek sądzę, że daje rade również i w tym przypadku:)

Odżywka posiada wygodny aplikator, który ułatwia jej precyzyjną aplikację, jest bezbarwna i bezzapachowa. Nie uczula ani nie podrażnia (to chyba było dla mnie najważniejszą sprawą bo jestem posiadaczką dość wrażliwych oczu :)
Odżywka jest bardzo wydajna, mam ją już od około trzech - czterech miesięcy a wystarczy mi jej jeszcze chyba na miesiąc:)

Polecam, warto wypróbować:)

Używam tego produktu od: trzech - czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942487].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczenie!

Na początku dodam, że jestem zakochana w revitalashu. Niestety, kosztuje majątek i na kolejny zakup aktualnie nie mogłam sobie pozwolić.
W hebe natknęłam się na promocje Dermeny. Z kartą hebe dostałam rabat 10 zł! Sporo.
Kupując tą odżywkę podchodziłam do niej dość sceptycznie, przyznaje się.
Może zacznę od minusów. A w sumie to jednego który mnie najbardziej drażni. A mianowicie opakowanie. Po pierwsze, nie widać zużycia a po drugie ogromniasty pędzelek którym bardzo niewygodnie jest nakładać odżywkę na rzęsy. Z opakowania nabiera się ogromna ilość odżywki, którą musze pakować z powrotem do środka.
Natomiast plusy : są takie, że rzęsy mniej wypadają, delikatnie urosły i zagęściły się, fajnie się podkręcają. Wyglądają bardzo ładnie po zastosowaniu masakry.
Stosowałam również na brwi, efekt jest taki, że brwi są świecące, gęste.
Opakowanie jest sporę, używam już 3 miesiące i z tego co udało mi się podejrzeć jest jeszcze sporo.

Nie ma się co spodziewać efektu \\\'wow!" jak po revitalsahu ale mnie ten produkt, pozytywnie zaskoczył. Pozytywnie wpłynął na kondycje rzęs i brwi.

Mysle, że jeszcze kiedyś skuszę się na kurację tą odżywką. Jest fajną alternatywą dla drogich odżywek.

Używam tego produktu od: od czerwca 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941225].usefull || 0 }}% pomocna.

poprawa

używam odżywki od 3 tygodni
Dermenę kupiłam w aptece za ok. 37PLN.
Rzęsy wyraźnie się zagęściły i przyciemniły, może nie ma jakichś spektakularnych efektów, ale na pewno warto.
Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925697].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjna

Odżywka jest bezbarwna i bezzapachowa.

Aplikacja za pomocą pędzelka jest bardzo wygodna. Konsystencja jest żelowa, dosyć rzadka, ale to plus, ponieważ łatwiej jest ją precyzyjnie nałożyć.

Po aplikacji na brwi wchłania się całkowicie po kilku minutach, nie sklejając ich i nie pozostawiając sztywnych. Brwi wyglądają naturalnie, nie widać, że cokolwiek się z nimi robiło.

Kiedy aplikuje się ją przy linii rzęs górnej powieki wchłania się praktycznie natychmiast, także nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

Odżywka spowodowała:
- brak wypadania rzęs i brwi

- zagęszczenie brwi i wyraźnie grubsze włoski, ciemniejsze niż były

- w wewnętrznych kącikach oczu widzę nowe, maleńkie rzęsy, których tam na pewno nie było przed stosowaniem odżywki

- rzęsy także stały się wyraźnie grubsze i ciemniejsze, ale niestety nie zauważyłam, aby były dłuższe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914498].usefull || 0 }}% pomocna.