Tołpa, Pedi-Energic, Kąpiel do stóp energizująco-zmiękczająca

Tołpa, Pedi-Energic, Kąpiel do stóp energizująco-zmiękczająca

Preparat do kąpieli stóp o podwójnym działaniu: zmiękczającym i oczyszczającym. Posiada również właściwości energizujące, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała zmęczeniu stóp. Zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, redukuje szorstkość naskórka i przyspiesza jego regenerację. Zawarte w nim olejki eteryczne nadają mu orzeźwiającą nutę, poprawiają ukrwienie stóp i działają relaksująco. Może być stosowany przy wykonywaniu zabiegu pedicure lub w celach pielęgnacyjnych 2-3 razy w tygodniu.

Składniki:

- wyciąg borowinowy - posiada właściwości przeciwzapalne, detoksykacyjne (odtruwające), antybakteryjne, antyoksydacyjne, reguluje procesy metaboliczne, wspomaga odnowę komórek oraz proces regeneracji skóry

- Evosina - ekstrakt z porostów - posiada właściwości antybakteryjne i dezodorujące

- wyciąg z lnu - działanie zmiękczające i łagodzące w stanach zapalnych skóry

- wyciąg z ogórecznika - działanie oczyszczające, odświeżające, poprawia krążenie

- mocznik - działa zmiękczająco i nawilżająco

- alantoina - pobudza regenerację skóry, przyspiesza gojenie tkanek zranionych, płytkich otarć naskórka i skaleczeń, oparzeń i odparzeń

- olejki eteryczne: bergamotowy, cytrynowy, lawendowy - właściwości antybakteryjne, orzeźwiające i odświeżające, poprawiają ukrwienie skóry i przeciwdziałają zmęczeniu stóp .

Skład: Aqua, Peat Extract, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Urea, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Water (and) Propylene Glycol (and) Linum Usitatissimus (Linseed) Seed Extract, Propylene Glycol (and) Borago Officinalis Seed Extract, Propylene Glycol (and) Quercus Robur Bark Extract, Propulene Glycol (and) Salvia Officinalis (Sage) Herb Extract, Cellulose Gum, Propylene Glycol (and) Sodium Usnate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Allantoin, Menthol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Parfum (Linalool, Geraniol, Caumarin, Citronellol), Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Cena: ok. 17zł / 125ml

Super

Bardzo porządna seria,a ta kąpiel to już w ogóle świetna.
Odprężająca,wygładzająca,regenerująca.
Prawdziwa przyjemność.

Ułatwia pozbycie się tego,co zbędne(na stopach),na długo pozostawia przyjemne odczucie,nawilżenie,ogrzanie czy jak to nazwać,czuć,że te olejki eteryczne działają....

Szkoda tylko,że już wycofywana z produkcji (tak mi powiedziała Pani na stoisku firmowym w warszawskiej Reducie).

Używam tego produktu od:3 mies.

produkt na upalne dni

Nabylam za namowa innej Wizazanki i bardzo jej bede wdzieczna za polecenie tego produktu!
Koncentrat Tolpy swietnie relaksuje umeczone teraz upalem stopy (wlewam pojemnosc rowna 3/4 nakretki do cieplej wody, ktora potem sobie stygnie), zmiekcza skore i mozna nastepnie latwo wykonac pedicure. Zapach ziolowo-torfowo-borowinowy, naturalny, rowniez przyczynia sie do komfortu stosowania produktu.
Wydajnosc oceniam jako w normie - pedicure wykonuje raz na tydzien < 10 dni, butelka starczyla mi na okolo 3 miesiace dosc systematycznego uzywania co przy cenie 17 PLN i latewej dostepnosci w apteko-drogerii Superpharm podnosi moja ocene tego produktu do 4 gwiazdek.

Używam tego produktu od:pol roku

Polecam :)

Szybko przygotowuje stópki do złuszczenia i działa nie tylko na skórę stóp. Po tej kąpieli stopy odpoczywają, całe nogi są lżejsze, wypoczęte. Latem zmniejsza uczucie przegrzania stóp i ciężkości nóg, zimą pobudza krążenie. Borowinowy zapach bardzo mi odpowiada, pozwala świetnie się zrelaksować. Używam jej w urządzeniu do hydromasażu stóp, wtedy efekt jest jeszcze lepszy - to już prawdziwy zabieg, czuje się jak od stóp powraca harmonia w całym ciele. Butelka jest mało wydajna, ale może to i dobrze - rzadko mam czas żeby sobie zafundować tę kąpiel, więc większa iilość może dłużej by stała, tracąc swoje właściwości ...

Używam tego produktu od: ponad roku, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: kończę 2-gie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

bardzo przyjemna :)

Dzięki szaleńczym często całodziennym "biegom" (moja praca nie zalicza sie do stricte siedzacej ;) ) moje nogi (a raczej stopy) są zmaltretowane do bólu. Ta kąpiel to niczym masaż dla ciała - odpręzenie totalne. Jednocześnie wymusza moj wlasny relaks ;) no i przygotowuje stopki do przyjecia kremiku :)

Poza nim pusto

Dla mnie to jedyna opcja na własnoręczny pedicure. Generalnie nie lubie tego robic i nie lubie sie temu poddawać, z racji nadwrażliwych na łaskotki stóp. Ale higienia to higiena: nie stosuje go regularnie, więc mam przez kilka miesięcy jedną buteleczkę. Jest bardzo skoncentrowany, co poznać najszybciej mogę po zapachu. Nie barwi wody, ael, jak napisały poprzedniczki bardzo ją zmiękcza, bardzo skórę stóp zmiękcza, bardzo przyjemnie - rewelacyjnie przyjemnie - daje poczucie oczyszczenia i dezynfekcji, plus ochrona środowiska ;). Kupiłam łacznie z kremem zmiękczającym do stóp, który jest re-we-la-cyj-ny, jednak nie poddany przez mnie ocenie z racji zbyt sporadycznego użytku.
Nie wyobrażam sobie i nie planuje stosowania innego płynu do moczenia stóp, tym bardziej, do moczenia dłoni: używam go również przy BARDZO sporadycznym wykonywaniu manicure'u.
Polecam.

Generalnie jest fajnie

Faktycznie ta kąpiel rewelacyjnie zmiękcza i ułatwia pedikiur. Ma przyjemny, ziołowy zapach. Po osuszeniu stóp pozostaje uczucie chłodzenia, które dla mnie jest jednak zbyt intensywne, graniczące z pieczeniem i za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.