Mincer-Mona Liza, Ty i Ja, płyn do higieny intymnej z ekstraktem z rumianku i arbuza

Płyn do higieny intymnej z o świeżym, arbuzowym zapachu. Wzbogacony ekstraktem z rumianku. Przeznaczony dla kobiet szczególnie wrażliwych. Łagodne substancje myjące zapewniają uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Działa przeciwzapalnie i bakteriostatycznie. Regeneruje, łagodzi podrażnienia i świąd. Wpływa korzystnie na naturalną florę bakteryjną.

Skład: sodium laureth sulfate, cocoamidopropyl betaine, propylene glycol, cocoamide DEA, sodium chloride, peg-40 hydrogenated castor oil, chamomilla recutita, parfum, disodium edta, panthenol, allantoin, (+/-) CI 16255, CI 15985.

Cena: 6 zł / 270 ml

niestety podrażnił :(

Kupiłam ten kosmetyk na próbe, zachecona glownie bardzo przyjemnym zapachem. Niestety juz po kilku uzyciach spowodowal on podraznienie i poszedl w odstawke. Troche za bardzo sie pieni, ale jest wydajny. Nie polecam go osobom o wrazliwej skorze.

nie bardzo

A tak się jakoś samo kupiło... w przydrożnej zielarni była cała oferta Mincerka, skusiłam się na płyn bo (a) ten kosmetyk akurat zawsze zużywam w szybkim tempie, (b) wydawało mi się, że cieszy się dobrą opinią. Nie jestem nim zachwycona, pierwszy minus to zapach, który dla mnie osobiście jest obrzydliwy, przepraszam wszystkich - ale dla mnie jest nie do zniesienia, nie czuję też obiecanej świeżości. Drugi minus - wcale nie jest łagodny. Bardzo mocno się pieni, moim zdaniem o wiele bardziej niż inne płynny z SLS. U mnie podrażnień nie spowodował, ale nie znoszę tak silnych detergentów w kosmetykach, zwłaszcza w tych z założenia przeznaczonych to delikatnych partii ciała. Wrażliwcom odradzam.

DOSKONAŁY!

Fantastyczny,świeży,przejrzysty,cudowny zapach arbuza-idealny jak dla mnie;) i w dodatku połączony z rumiankiem-łagodzi,pielęgnuje i mimo,że ma bardzo lejącą się konsystencję uważam go za ulubieńca i przyznam szczerze,że używam go również do mycia ciała.Jest fantastyczny,szkoda jedynie,ze tak trudno go dostac... Ale jak już się go ma,to naprawdę cudownie jest go używać!;)

Niewidoczna kreska na powiece

pozytywne wrazenie

Dopiero po zakupie zauwazylam, ze to plyn, a do tej konsystencji nie mam zaufania, nauczona wczesniejszym doswiadczeniem.
Ale ten kosmetyk milo mnie zaskoczyl.
Niby plyn, ale nie zadna woda, ale dosc gesty i co najwazniejsze nie wylewa sie przez palce.
a co go wyroznia od innych? zapach! Swiezosc arbuza bardzo intensywna, ale to jest na +.
Pieni sie w sam raz.
Cos mi sie wydaje, ze bede testowac inne z tej firmy.