Ziaja, Ziajka, Płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający (nowa wersja)

Natłuszczający płyn dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia.
Dokładnie oczyszcza i doskonale pielęgnuje skórę. Lekko natłuszcza pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną. Wyraźnie zmiękcza i wpływa osłaniająco na naskórek.
Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Nie zawiera mydła, barwników i konserwantów.

Super

Jak najbardziej polecam, cena jest tutaj chyba atutem, bo kosztuje bardzo mało,a do kąpieli wystarczy niewielka ilość, by dzieciątko, było otulone pełną pielęgnacją. Strasznie lubię opakowania tej firmy, są bardzo proste i czytelne. Bardzo przyjemny skład, który na pewno nie podrażni skóry naszych pociech. Płyn bardzo ładnie pachnie,a zapach przenosi się z wanienki, na ciało dzieciaczka. Skóra dziecka jest mięciutka i zadbana, w dodatku miękka i tak ładnie nawilżona. Polecam jak najbardziej

bardzo dobry w dobrej cenie

Niewątpliwie cena to zaleta tego produktu. Płyn ponadto jest tak samo dobry jak droższe marki - ma dobry skład, nawilża, chroni, łagodzi podrażnienia. Jeśli jednak ktoś szuka klasycznej pianki w kąpieli to tu tego nie znajdzie.

Zalety:
cena
fajnie nawilża
łagodzi podrażnienia
ładnie pachnie
wysoka jakość
polska firma

wady:
dostępność
wydajność

Rewalacja

Dla nas ten kosmetyk do strzał w 10 !
Rewelacyjnie pachnie. Skóra po jego użyciu jest nawilżona ale nie tłusta.
Cena nie jest wysoka za bardzo fajną jakość .

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zapach narodzin <3

Do tej emulsji do kąpieli mam sentyment, ponieważ używali ją w szpitalu więc zapach kojarzy mi się z najpiękniejszymi chwilami - narodzinami Córeczki <3

Co do samego produktu... zakupiłam ją ponieważ nigdy dokładnie nie potrafię malutkiej posmarować oliwką, a jakoś nie wiem ubzdurało mi się, że o skórę dzieciątka należy dbać bardziej niż o swoją własną :) Emulsja jest tak fajna, że rozważam wykąpanie się sama w niej, ale nie przepadam za takimi specyfikami więc jeszcze się nie skusiłam.
To co mogę powiedzieć, emulsja naprawdę działa, czuć już podczas kąpania jak ten "tłuszczyk" z preparatu otula skórę dzieciątka, no i malutkiej szybko zeszła ciemieniuszka (co było głównym powodem zakupu - bo nie chciałam małej oliwką smarować buźki)

Szkoda że są dostępne w sklepach firmowych i aptekach - nie umiałam znaleźć w większych drogeriach

Jestem na Tak

Kupiłam dla mojej córki, po tym jak wykorzystałam próbkę, którą otrzymałam w prezencie. Jest to tani i bardzo fajny produkt dla dzieci, po tym płynie skóra jest miękka, natłuszczona i co najważniejsze osłania ją przed zaczerwieniami.
Używam tego prawie dwa lata i nie zamienię tego na inne, nie przeszkadza mi zapach, konsystencję ma prawidłową jak każda inna emulsja.
Polecam serdecznie !

Genialny

W przypadku pielęgnacji mojego dziecka płyn ten sprawdził się znakomicie. Doskonale natłuszczał jego ciałko i nadawał przepiękny zapach. Nie podrażniał. Bardzo wydajny.Naprawdę polecam.

Rewelacja

Tak sobie czytam inne recenzje i zastanawia mnie ta rozbieżność... Ziajkę wyszukałam, gdy 3,5 roku temu urodziła się moja córka i obie pokochałyśmy ją od pierwszej kąpieli :) Świetnie nawilża, maluszka już niczym nie trzeba smarować i akurat dla mnie zapach jest całkiem przyjemny :) Niedawno urodził się synek, tak wyszło, że mieliśmy dla niego próbki i Oillan i Oilatum i Emolium i moim zdaniem Ziajka nawet w najmniejszym stopniu nie ustępuje tamtym płynom, a cenowo kosmos. Córkę jeszcze czasami w tym kąpię, synka zawsze i na nic nie narzekamy, a bardzo sobie chwalimy :) Ja bardzo polecam!

Dla nas najlepszy!

Doskonała jakość w przystępnej cenie. Według mnie idealny zamiennik dla Oillatum. Poleciła nam go położna, polecali również znajomi, którzy mają małe dzieci. Zapach na początku nieco mi przeszkadzał, ale teraz kojarzy się przede wszystkim z czystym bobaskiem :)
Nie podrażnia skóry dziecka, pozostawia ją nawilżoną.
W ogóle się nie pieni się, co uważam za ogromną zaletę - w końcu to płyn dla niemowląt. Ma dobry, naturalny skład. Mojemu dziecku często zdarza się napić wody z wanienki, ale nigdy nie mieliśmy problemów z bólem brzuszka po kąpieli.
Jest również wydajny. Jedno opakowanie starcza nam na około 3 tygodnie, przy czym do wody wlewa go mój mąż, który nigdy &quot;nie żałuje&quot; produktów ;)

Ilość zużytych opakowań: około 8

no nie wiem

zapach jest ok jednak źle się pieni, wysusza skórę. jeśli chodzi o wydajność jest średnia, cena natomiast w porządku. kupiłam trzy opakowania i na tym chyba zakończymy naszą przygodę z tym płynem.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

lubię i wracam

Jak wiele mam dzieciatko swoje od pierwszych dni po narodzeniu myłam w płynie Oilatum. Ale po pewnym czasie skóra malucha chyba miała dość Oilatuma bo dostała wysypki. Kupiłam różne płyny i ten okazał się z nich najlepszy.
Zapach, owszem, może nie jest jakis super przyjemny, ale ja do niego przywykłam a wręcz polubiłam.
Gdy mały skończył rok, zaczęłam mu kupować płyny dla starszych troche dzieci. On jednak zawsze namiętnie zjadał pianę z wanienki co niekoniecznie mi się podoba ale pewnie jest nieuniknione :) postanowiłam więc wrócić do ziajki która pianki nie daje. dodatkowym argumentem jest to, że mały ma dość suchą skórę na paluszkach stóp a te płyny z pianą nie natłuszczają skóry.
Skóra malucha po kąpieli w tym łynie jest natłuszczona i nie trzeba jej juz niczym balsamować.
Na pewno jeśli co jakiś czas kupie mu płyn dajacy pianę to i tak wracać będę do ziajki. Szczególnie zimą gdy skóra potrzebuje natłuszczenia.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 4 a teraz idzie 5

Rewelka !! :)

Mam 3,5 miesieczną córeczkę. Na początku kąpałam ją tylko w Oilatum - byłam zadowolona jednak szukałam czegoś tańszego i znalazłam !! Ziajka zrobiła kawał dobrej roboty, bo kąpiąc małą w tym płynie nie widzę różnicy, tak jakbym kąpała ją w Oilatum :) do tego na plus jest zapach którego nie było w poprzednim płynie, dzieciątko przepięknie pachnie po kąpieli !!! :) a skórka idealna natłuszczona i delikatna jak na dzidziusiową skórkę przystało :)

Ilość zużytych opakowań: 1 - 370ml

Sama nie wiem...

Na wstępie powiem, że Ziaję uwielbiam i rzadko kiedy zawodzę się na ich kosmetykach. A jednak ten płyn budzi we mnie sprzeczne emocje...
Może dlatego, że na produkty dla mojej córeczki patrzę dużo bardziej surowym okiem... sama nie wiem.

Kiedy pierwszy raz w sklepie otworzyłam butelkę i powąchałam zawartość do moich nozdrzy dotarł delikatny \\\'bobasowy\\\' zapach. Spojrzałam na skład, był krótki i w miarę bezpieczny. Kupiłam więc i czekałam na pierwszą kąpiel...

... która okazała się traumatycznym przeżyciem i dla mnie i dla Tosi.

Pierwsze co rzuciło mi się w nos to baardzo intensywny, mydlany zapach. Niemal mnie dusił kiedy nachyliłam się nad wanienką... i w niczym nie przypominał tego, co poczułam wcześniej. Tak jakby w kontakcie z wodą pokazywał swoją drugą, mroczną stronę. Mnie przeszkadza i sądzę, że maleństwom również może.

Druga kwestia to taka, że po pierwszym kontakcie z wodą pełną płynu córka zaczęła zdzierać gardło tak, że aż nią trzęsło. Wpadła w dziki pacz, wyrywała się tak, że aż się przestraszyłam. Miałam wrażenie, że woda ją parzy, sprawia ból. Nie zaobserwowałam jednak żadnej wysypki, więc jako takiej reakcji uczuleniowej nie wywołał. Dlatego postanowiłam dać mu jeszcze szansę.

Niestety za każdym razem ta sama historia, zapach wypalający nozdrza i wydzieranie się na cały blok i okolice.

Z plusów to, że myje i nie wysusza... ale bez komfortu dziecka niewiele mi to daje...

Dlatego podziękuję i nie polecę chyba dla grupy docelowej (od pierwszego dnia życia), bo dla takowej się nie nadaje... według mnie.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze