Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Schwarzkopf Schauma, Srebrne Refleksy, Szampon redukujący żółte refleksy

Schwarzkopf Schauma, Srebrne Refleksy, Szampon redukujący żółte refleksy

Cena już od 7,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon redukujący żółty odcień do włosów siwych i farbowanych na blond. Formuła redukująca żółty odcień zawiera pigmenty o chłodnych barwach, które neutralizują żółtawe zabarwienie na siwych lub farbowanych na blond włosach. Specjalne składniki pielęgnacyjne wzmacniają strukturę włosa zapewniając srebrzyście połyskujące i mocne włosy bez żółtych tonów. 100% siły i 100% blasku dla Twoich włosów.

To jest to!

Mam włosy jasny blond, rozjaśniane Joanną i co 2-3 tygodnie myję je fioletowym szamponem. Dotychczas używałam Joanny, ale po tym jak w świetnym szamponie coś pogrzebali w składzie mam wrażenie, że działa dużo słabiej. Jakieś kilka miesięcy temu trafiłam na recenzje Schaumy, ale oczywiście nigdzie nie mogłam jej już znaleźć. W końcu kupiłam na allegro. I to był strzał w 10. Już po pierwszym użyciu włosy są wyraźnie ochłodzone. Mają ładne refleksy, znika żółty odcień. Blond jest dokładnie taki jaki ma być jasny, chłodny, słomkowy :) I nie muszę używać tego szamponu kilka razy, raz w zupełności wystarcza. Działa zdecydowanie mocniej od Joanny. Minus jest taki, że rzeczywiście włosy są bardziej matowe. Dla mnie to nie problem, bo bogata maska nałożona na pół godziny załatwia sprawę i włosy odzyskują blask. Bardzo żałuję, że nie ma go nigdzie stacjonarnie, bo zamawianie w necie jest średnio ekonomiczne (chociaż sam szampon jest niezwykle wydajny).
PS.
Właśnie widziałam, że jest dostępny w Biedronce. Zrobię zapas, bo pewnie to chwilowa akcja :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405976].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciągle go szukam

Szukam tego szamponu wszędzie i w Rosmannie , w lokalnych drogeriach w marketach nigdzie nie mogę go znaleźć. mam nadzieję że ciągle go produkują ?
Nie pamiętam gdzie go kupiłam za pierwszym razem.
Szampon ładnie niwelował żółty odcień włosów , mocno się pienił wystarczyła niewielka ilość.Nie zostawiał sianowatych i wysuszonych włosów. Nie plątał ich za bardzo jak to robi Joanna.
Przyjemny zapach. Z pośród fioletowych szamponów które używałam ( Marion, Joanna) ten wypadał najlepiej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379346].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealnie spółkuje żółć z włosów!

Pewnego dnia postanowiłam wypróbować nowej blond do włosów,wyszedł mi zamiast niego żółty jak kurczątko kolor.Myślałam,że się załamie poszłam szybko do rossmana ten szampon był akurat w przecenie.Już po pierwszym myciu mogłam zauważyć dość duże efekty.Włosy zrobiły się lekko srebrzyste.Radzę z nim nie przesadzać bo mogą wyjść białe.Jest wydajny zawsze go stosuję jak chce mieć ładne srebrzyste refleksy.Dobrze myje skórę głowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004032].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Jestem z niego zadowolona!

Miałam strasznie żółtawy odcień włosów.Po farbie blond z Wella.Myślałam,że to koniec.Nie chciałam farbować ponownie włosów więc przeczytałam gdzieś na forum,że ten szampon pomoże mi go zmyć.I pomógł po kilku myciach uzyskałam piękną platynę.Radzę nie przesadzać bo może w końcu wyjść siwy.
Plusy:
-usuwa żółć z włosów
-łatwo się rozczesują
-zapach w miare
-piękny platynowy kolor po kilku myciach
Wady:
-przy ciągłym stosowaniu nadaję siwy kolor

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981018].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry jak na swoją cenę

Mam długie, farbowane na jasny blond włosy, które siłą rzeczy mają te swoje żółtawe prześwity - czasem widać je od razu, czasem pojawiają się po jakimś czasie.

To drugi szampon tego rodzaju, którego używam - pierwszy był z troszkę wyższej półki i byłam średnio zadowolona.

Schaume odkryłam pare tygodni temu na jakiejś przecenie w Rossmanie i jest zdecydowanie lepsza (jak na swoją półkę cenową).

- przesusza włosy (ale nie jakoś strasznie)
- u mnie trzeba się trochę pomęczyć żeby pojawiła się piana
- matuje włosy niestety (dobra odżywka sobie z tym radzi)
- włosy się elektryzują jeżeli nie użyje odżywki/maski

+ cena
+ bardzo fioletowy
+ od razu widać efekty ale są one delikatne, subtelne
+ nie trzeba trzymać piany na włosach
+ nie "siwieje" włosów jak to jest z niektorymi fioletowymi specyfikami
+ przy regularnym stosowanie rzeczywiscie niweluje żółty odcień włosów

Ja go używam 1, max 2 razy w tygodniu, i to zawsze nawalam potem maski na wlosy, zeby sie nie wysuszyly i zmatowily, i jest ok :)

Tak więc, POLECAM ;)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973761].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoity

Wiadomo, że jak to fioletowe szampony trochę wysusza włosy, ale nie robi tego tak, jak inne których używałam. Świetnie łagodzi żółty odcień, jest tani, wydajny i ładnie pachnie. Na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903323].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny

Walczę z żółtymi odcieniami, które mam naturalnie na ciemnych blond włosach, jak i z tymi, które pojawiają się po 2-3 tygodniach od nałożenia platynowej farby.

Szampon jest dobry - zdecydowanie niweluje żółte odcienie; włosy po umyciu są bardziej puszyste, niestety nie lśniące. Trochę gorzej radzi sobie z żółtymi odcieniami po farbie - o dziwo lepszy efekt osiągam na odrostach.

Używam go rzadko, bo przy częstym stosowaniu włosy się przesuszają. Za to kiedy już go użyję od razu widać różnicę. No cóż - coś za coś.

Mimo wszystko, polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w drodze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze robi co ma robić.

Kupiłam, bo akurat był w promocji za 6 zł. Całkiem dobrze radzi sobie z żółtym odcieniem.Nie trzeba nawet trzymać dłużej piany. Z rudościami jednak już gorzej (w sumie nie znam takiego co by w pełni mnie zadowalał w tej kwestii). Na pasemkach czy innych rozjaśniaczach na bank się sprawdzi:) Uwaga na kolor, bo jest mega mocno fioletowy i szybko piana "wala się" po całej łazience:D

Polecam. Lepszy niż Joanna

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873427].usefull || 0 }}% pomocna.

likwiduje zażółcenia i rudość!

cóż po nieudanym domowym farbowaniu w domu na popielaty blond- z którego wyszlo coś rudego.... pobiegłam do fryzjerki i zrobiła mi jasne pasemka tak żeby kolor się ochłodził i stonował- yszedł z tego całkiem znośny balejaż- wtedy nie chciałam przyciemnić włosów tylko je rozjaśnić

szampon uzywałam codziennie przez 2 tyg- wypłukał nie tylko żółtość ale i niechciana jasną rudość :)

włosy odzyskały chłodny odcień a ja lepszy nastrój :)

polecam dla tych którzy borykaja się z takimi problemami

jedyny minus że szampon troche wysusza i nalezy stosować maski i odżywki nawilżająco odzywcze do włosów

produkt bardzo wydajny

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831423].usefull || 0 }}% pomocna.

działa, ale nie nadaje się do częstego stosowania.

Od jakiegoś czasu rozjaśniam włosy z mysiego do złotego blondu. Na początku celowałam w odcienie zdecydowanie ciepłe, właśnie z nazwą \'złoty\' w nazwie. Niestety po drugim farbowaniu stwierdziłam, że jednak ciepłe odcienie to nie to - włosy wyszły mi trochę zbyt żółtawe i postanowiłam coś z tym zrobić. Wpadlam do Rossmanna w poszukiwaniu szamponu niwelującego żółć, a Schauma była jedyną opcją w miarę przystępnej cenie.

+ pojemność i cena
+ dobrze się pieni
+ faktycznie ochładza kolor.

Szampon jest raczej gęsty, ma mocny atramentowy kolor (uwaga! Delikatnie masujemy głowę, żeby nie rozchlapać piany np. na ręczniki czy dywaniki, bo mogą zostać plamy). Dobrze się pieni, nieźle myje włosy, chociaż trzeba uważać i nie przesadzić z jego stosowaniem, bo wysusza. Ma też tendencję do plątania - bez odżywki ani rusz.

Moje włosy po kilku myciach z tym szamponem zrobiły się bardziej szorstkie i sztywne, więc jak tylko osiągnęłam zamierzony rezultat, wróciłam do \'zdrowszych\' szamponów.

- po kilku myciach wysuszył włosy
- dość mocno plącze

Jest to dobry produkt dla osób, które chcą odrobinę ochłodzić swój kolor, natomiast jako podstawa pielęgnacji zupełnie nietrafiony. Raczej się nie polubiliśmy i z wielką ulgą po osiągnięciu chłodniejszego odcienia schowałam go na dno szafki, gdzie będzie czekał na kolejną jajeczną tragedię na mojej głowie.

Daję 4 gwiazdki - nie za walory pielęgnacyjne czy myjące, bo te są średnie w stronę słabych, tylko za to, co ten szampon miał robić, czyli ochładzanie koloru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[763048].usefull || 0 }}% pomocna.