Ziaja, Plantica, Odżywka `Mięta`

Ziaja, Plantica, Odżywka `Mięta`

Delikatna odżywka polecana do włosów skłonnych do przetłuszczania się i łupieżu.
Skutecznie zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Wykazuje aktywne działanie przeciwłupieżowe.
Wyraźnie wzmacnia, wygładza oraz przyspiesza regenerację włosów. Intensywnie nawilża zapobiegając nadmiernej utracie wilgoci.
Włosy odzyskują długotrwałą świeżość i lekkość. Są bardziej puszyste, mają zdrowy i naturalny wygląd.
Ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Działa aktywnie bez spłukiwania, równie dobre efekty pielęgnacyjne osiąga się spłukując odżywkę po kilku minutach.

Całkiem fajna!

Plusem zdecydowanie jest cena. Za takie "grosze" aż żal chociaż nie wypróbować tej odżywki, zwłaszcza, gdy ma się włosy ze skłonnością do przetłuszczania i łupieżu.
Pierwszym plusem jest zapach. Delikatny zapach mięty, który jednak nie utrzymuje się na włosach, co dla mnie jest plusem, ponieważ włosy pachną szamponem a nie odżywką ;). Szukałam czegoś co nie obciąży moich włosów i trafiłam. Odżywkę zostawiam na parę minut i spłukuję, a i tak efekty mnie zadowalają. Nawet mam mniej rozdwojonych końcówek. Jeśli chodzi o walkę z łupieżem - od tego jest chyba jednak szampon (i za to gwiazdka w dół) ;d.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobra ale...

Ogólnie mam problem z dostaniem dobrej, fajnej, taniej, wydajnej odżywki, która by nie obciążała moich włosów. Jednakże zdarzyło się raz, że potrzebowałam jakiejś odżywki, bo w domu był tylko szampon ziołowy który mocno mi kołtunił włosy - i jako, że w sklepie były same garniery i inne to kupiłam właśnie tą.

I jak dla mnie - jest naprawdę ok. Odżywki zawsze spłukuję, czy są do spłukiwania czy nie (chyba, że psikadełko, to inna kwestia).
Raz - cena, dwa - konsystencja, trzy - zapach, cztery - działanie. Bardzo lubię zapach, szkoda, że nie utrzymuje się on na włosach. Nie obciąża - co jest akurat dobre, przy regularnym stosowaniu udało mi się wreszcie myć włosy co drugi dzień, a nie codziennie, żeby wyglądały na świeże, a nie przetłuszczone.
Sprawdza się też do mycia włosów. Kiedyś nie chciałam myć włosów odżywką bo wszystkie obciążały - ale właśnie ta odżywka świetnie się do tego nadaje!

Fajna

Ta odżywka zdecydowanie stworzona jest do metody OMO :D Fajnie wtedy nawilża włosy jednocześnie ich nie obciążając :D
Z pewnością jeszcze kiedyś ją kupię. Bo dobrze działa, jest tania i w miarę wydajna.

Używam tego produktu przez 1,5 miesiąca

Anna Małecka masaż twarzy

tak, ale ...

Umówmy się - nie można nakładać na włosy przetłuszczające się odżywek bez spłukiwania. Choćby miała cuda w swoim składzie - będzie obciążać i będziemy mieć strąki, życie tłuściochów jest ciężkie niestety ;) Mimo tego, że ta odżywka ma w składzie parafinę i silikon to nadaje się na przykład do OMO. Wmasowana w skalp daje świetne efekty - włosy są niesamowicie uniesione u nasady, miękkie, nawilżone i super błyszczące, gładziutkie. Przetłuszczają się wolniej przy regularnym stosowaniu - zapewne dzięki pokrzywie. Można ją tunningować witaminkami itp. co daje jeszcze lepsze efekty.

Tak więc polecam, na tłusty skalp jest bardzo dobra (SPŁUKANA !).

Na razie 1*

Odżywka jest okropna. Z pozoru wszystko OK - ładne opakowanie, niska cena, przyjazny zapach i lubiana przeze mnie marka - ale nie ma mowy o stosowaniu jej bez spłukiwania. Czy nałożona na końcówki, czy na całość włosów (zaznaczam, że w minimalnej ilości!) powoduje że na po wyschnięciu mam normalnie strąki. Nie do uwierzenia! Po wyschnięciu musiałam włosy ponownie umyć. Zastosowana na same końcówki sprawuje się też marnie no ale mniej tragicznie bo tylko końce są posklejane.
Odżywka Joanny Naturia z miętą i wrzosem jest o niebo lepsza i równie tania.
Nie próbowałam stosować bez spłukiwania i być może to zrobię, żeby tylko wykończyć opakowanie. W każdym razie już do niej nie wrócę.Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:nadal 1
Niestety obniżyć oceny nie mogę, a chętnie bym to zrobiła. Odżywka spłukana przetłuszcza włosy dokładnie tak samo jak nie. Zaznaczam że nie mam jakichś nienormalnie przetłuszczających się włosów, tylko takie typowo niefarbowane. Każda inna działa na nie mniej więcej w porządku. No bubel normalnie.

Mogłoby być lepiej

Nie zgadzam się z tym, iż nie trzeba jej spłukiwać. Raz tego nie zrobiłam i efekt był... Prawdę mówiąc tragiczny. Zapobiega łojotokowi ( przynajmniej w moim przypadku), a włosy wyglądają świeżej. Razem z szamponem- cudo. Minus za to, że trzeba ją spłukiwać. W każdym razie ja wolę te bez spłukiwania (Garnier).

Używam tego produktu od:miesiąca

przetłuszcza włosy

Odżywka do włosów przetłuszczających się, po której włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej. Ciekawe... Działania na łupież nie sprawdziłam, bo takowego nie posiadam.
Z plusów- niska cena, duża wydajność, lekko usztywnia włosy, dzięki temu łatwiej je ułożyć.

***

Bardzo rzadko stosuję odżywki bo obciążaja moje cienkie i delikatne włosy. Tę dostałam od mamy, używam czasami żeby włosy lepiej się rozczesywały, ale muszę ja spłukać bo inaczej wyglądam jakbym włosów wcale nie umyła. Tak mam zresztą po wszystkich odżywkach. Więc jako nawilżający balsamik jest ok. Zostawia włosy bardzo miłe w dotyku, jest wydajna i przyjemnie pachnie.

OBCIĄŻA !

Zdecydowanie nie polecam: bardzo obciąża włosy a to dyskwalifikuje ją na całej linii. Poza tym jest rzadka. bezzapachowa, pomaga rozczesać włosy tuż po umyciu, ale nie polecam, bo pod koniec dnia są oklapnięte..

lajcikowa ;-)

Plusy:
- ładny subtelny zapach;
- rzadka konsystencja jest mi na rękę, bo nie obciąża włosów (no chyba, że nałożę za dużo);
- ułatwia rozczesywanie;
- trochę wygładza włosy;

Poza tym:
- nie zauważyłam działania przeciew przetłuszczaniu;
- nie wiem na czym polega jej działanie przeciwłupieżowe...

Czasami robię z niej maseczkę według "przepisu" na opakowaniu, bo lubię :D, ale cudów nie zdziała.

dość dobra odżywka o przyjemnym , chłodzącym zapachu mięty. Niestety zauważyłam, że po niej moje włosy jakby były bardziej przyklapnięte, mniej puszyste. Dobra na zimę, na lato wolę szampon i odżywkę z Avonu, które to dodają moim włosom znacznej objętości. Odzywka na pewno wydajna, no i tania - ja dałam niecałe 3zł.

całkiem, całkiem...

Nieźle pachnie. Osiagnęłam to, czego od niej chciałam - po zastosowaniu tej odżywki przez pięć minut ze spłukaniem włosy są "żywe", nie przyklapnięte, ale miękkie i dość błyszczące. Co więcej na drugi dzień wyglądają również ładnie i świeżo, choć i tak z zasady myję włosy raczej codziennie. Miło jednak wiedzieć, że nie muszę tego robić :)Dość rzadka i przez to mało wydajna ale też nie tak, jak inne odżywki z tej serii. Bardzo tania(zapłaciłam 2.90zł!). Jestem mile zaskoczona relacją ceny do jakości.

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale myślę, że się jeszcze skuszę