Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Khadi, Ayurvedic Face & Body Oil Anti - Aging (Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy)

Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy jest idealnym rozwiązaniem dla dojrzałej, zmęczonej, suchej skóry. Dzięki zawartym ziołowym składnikom olejek nadaje skórze zdrowy wygląd oraz przywraca jej naturalny blask. Likwiduje przebarwienia oraz inne skazy skóry. Wykonany na bazie kilku olejów: sezamowego, migdałowego oraz oleju z wyciągiem z nasion marchwi oraz kiełków pszenicy. Wzbogacony jest również wyciągami z ziół, które od wieków słynną ze swego dobroczynnego wpływu na skórę.
Olej z nasion marchwi opóźnia efekty starzenia skóry, wygładza zmarszczki oraz nawilża ją. Chroni przed szkodliwymi promieniami słońca oraz zapobiega skórę przed przebarwieniami słonecznymi.
Olej z kiełków pszenicy zawiera witaminy A, E i D. Doskonale nawilża suchą skórę, wspiera jej regenerację. Pomaga wyeliminować blizny i inne problemy.
Manjistha wraz z kurkumą, sproszkowanym drewnem sandałowym i Brahmi także likwiduje plamy oraz przebarwienia. Na twarzy będzie można dostrzec widoczną poprawę. Blizny i inne znamiona będą stopniowo ustępować.
Olej migdałowy oraz rycynowy nawilżają suchą skórę.
Shatavari i Ashwagandha są zioła powszechnie stosowanymi przy gojeniu uszkodzonych komórek organizmu oraz regeneracji nowych komórek.
Olejek paczula pozwoli zregenerować skórę, szybko zagoić rany i blizny. Skutecznie zwalcza infekcje bakteryjne i grzybicze. Ponadto relaksuje i uspokaja.

Skład: Sesamum Indicum Oil **, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Oryza Sativa Oil, Ricinus Communis Oil, Asparagus Racemosus, Withania Somnifera , Pogostemon Cablin essential oil, Rosa Damascena, Santalum Album, Glycyrrhiza Glabra**, Rubia Cordifolia **, Bacopa Monnieri , Mimosa Pudica, Lavandula Angustifolia, Terminalia Arjuna **, Centella Asiatica **, Triticum Vulgare Oil, Tocopherol , Daucus Carota Sativa Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Commiphora Myrrha essential oil, Vanilla Planifolia , Curcuma Longa, Curcuma Aromatica, Geraniol*, Linalool*, Limonene*.
** Organic farming.
* Part of natural essential oils.

Dobry dodatek do maseczek

Stosuję sobie od czasu do czasu. Czasem nakładam go solo, a czasem mieszam go w maseczce. Ma bardzo intensywny zapach, ale nie przeszkadza mi to. Jest idealnie stworzony na twarz – nie zapycha jej, nie spływa, ładnie się „wklepuje”. Czy działa przeciwzmarszczkowo? Nie wiem, ale na pewno buzia jest po nim odżywiona, miękka, poprawia się jej kolor. Dużym plusem jest to, że możemy wybrać czy chcemy wersję mini czy pełną. Ta mini świetnie sprawdza się na dłużej, kiedy używamy jej do maseczek lub od czasu do czasu na twarz, między stosowaniem innych produktów. I chyba bardziej się to opłaca. Myślę, że to dobra profilaktyka. Firma Khadi nie wypuszcza raczej bubli. Pozostaje mi więc tylko cieszyć się, że nie dostrzegam żadnych wielkich zmarszczek.

Wyjątkowy

Zazwyczaj nie używam kosmetyków tego typu, więc zakup tego produktu był dla mnie bardzo spontaniczny, w związku z tym nie miałam zbyt dużych oczekiwań po użyciu tego produktu. Efekt jednak mnie zachwycił. Niezwykle poprawił koloryt mojej skóry. Dodatkowo nawilża skórę. Częściowo wygładził moją cerę. Opakowanie jest według mnie niewygodne. Przepięknie pachnie i zapach długo utrzymuje się.

Uwielbiam

Wypróbowałam już wszystkie olejki Khadi i ten jest zdecydowanie moim faworytem. Uwielbiam go za zapach i działanie. Mam skórę mieszaną z niewielkimi przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Ten olejek stosuję na noc ale w niewielkiej ilość dobrze się też sprawdza na dzień pod makijaż. Doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Poprawia też jej koloryt, rozjaśnia i sprawia że wygląda świeżo. Olejek ma też piękny zapach i jest to dla mnie element wieczornej aromaterapii. Dla mnie jest cudowny. Ciągle do niego wracam.

Anna Małecka masaż twarzy

Świetne zestawienie olejów

Mieszanka zdecydowanie jest przemyślana starannie :) Co prawda nie zauważyłam natychmiastowego zniwelowania zmarszczek, ale jestem bardzo zadowolona z pozostałych funkcji olejku. Moja sucha z natury cera bardzo ceni sobie olejową pielęgnację – w tym przypadku wystarczy kilka kropli nałożonych na żel aloesowy (zwykle na noc) i skóra po jakimś czasie wygląda lepiej :) Plus jest nawilżona i natłuszczona. Obawiałam się trochę oleju lnianego, ale nie uświadczyłam żadnych nieprzyjemności ani zatkanych porów w partiach mniej suchych.

REWELACJA!

Jakiś czas temu zamówiłam produkt o pojemności 10ml, ale w najbliższym czasie definitywnie kupię jego pełną wersję (100ml).
Działanie tego olejku jest rewelacyjne. Świetnie nawilża i odżywia cerę, ma ona wyrównany koloryt i przebarwienia są rozjaśnione.
Jeśli chodzi o zapobieganie powstawaniu nowych niedoskonałości, to żadnej poprawy tutaj nie zauważyłam, jednak produkt ten zdecydowanie przyspiesza gojenie.
Skóra jest wypoczęta, rozjaśniona i ogólnie wygląda na zdrowszą.
Olejek można bez problemu stosować też rano. Po zastosowaniu skóra nie wygląda na tłustą, ale ma lekki połysk, przez co wygląda ona na świeższą.
Przed użyciem olejku oczywiście używam też naturalny krem.

Nooo

Jestem fanka olejków
ograniczyłam ilość kremów do 1 na rzecz tych cudów
olejek Khadi urzeka zapachem lubię takie ciężkie kadzidlane zapachy zwłaszcza zimą
szybko się wchłania
nawilża i odżywia skórę
co do ewentualnych zmarszczek jeszcze nie wiem ;)
nie zapycha
drażni mnie tylko pod koniec butelki kiedy trzeba się wstrzelić w dozownik z resztami olejku , ale wybaczam mając na uwadze całokształt

no no - pierwszy olejek który mnie nie zapchał

Uwielbiam olejki i naturalną pielęgnację. Kocham je ale do tej pory nie była to miłość odwzajemniana. Używałam tych chwalonych, tych z dobrym składem, ale po każdym wyglądałam gorzej niż przed jego nałożeniem. Ten jest super i już z nim zostanę ( albo wypróbuję inne olejki khadi).

- nie zapycha mnie !!!!
- super skład, cena niezbyt ale idzie przeżyć
- kupiłam na próbę małą buteleczkę, zużyłam w tempie ekspresowym, średnio wydajny, może dlatego bo dawałam więcej bo wreszcie nic mnie nie zapchało ?
- nawilża skórę, po całej nocy budziłam się gładziutka, buzia odżywiona i promienna, taka wypoczęta
- pachnie pięknie
- nie wiem czy działa przeciwzmarszczkowo, nie zauważyłam ( a coś tam mam), ale może za krótko używałam. Dlatego nie daje 5 * i nie piszę że to mój hit
- na minus dostępność tylko internet

Polecam spróbować jest ekstra

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Najlepszy od Khadi

Lubię od czasu do czasu używać tego olejku. Moja skóra - delikatna, cienka, ze skłonnością do wiotczenia - dobrze go toleruje. Mogę go używać jako ostatni etap w wieczornej pielęgnacji (ok. 8-10 kropli na twarz i szyję) robiąc sobie masaż, mogę też używać pod krem i makijaż na dzień (2-3 krople). Skórę generalnie mam w dobrej kondycji, ale olejek na pewno się do tego przyczynił, jego aromaterapeutyczne właściwości też doceniam. Ponieważ jest sprzedawany w małych buteleczkach, jeszcze mi się nie znudził. A dzięki samemu pomysłowi takich opakowań, wypróbowałam kilka innych (m.in. hibiskus, lilia wodna, centella) i uważam, że ten jest najlepszy.

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 10ml

fantastyczny

Moje przygody z olejkami do twarzy kończyły się różnie - pieczeniem, przesuszeniem i zapychaniem. Kompletnie nie sprawdził się u mnie zachwalany olejek arganowy, nieco lepszy okazał się z pestek malin. Ponieważ nie poddaję się tak łatwo, zwłaszcza że z zadowoleniem olejuję włosy i ciało, postanowiłam spróbować olejek Khadi, który zbiera świetne recenzje. W pakiecie zaopatrzyłam się od razu w wodę różaną, z którą miały tworzyć duet perfekcyjny. I to był strzał w 10! Mało za ten duet nie zapłaciłam, bo pani w sklepie podliczyła mnie prawie na stówę (olejek + woda różana), ale za to pojemności obu są imponujące i już wiem, że całego olejku w okresie jego ważności do samej twarzy, szyi i dekoltu zużyć nie zdołam, a zatem dostanie się też reszcie ciała :-) Olejku nie używam solo, tylko zawsze wieczorem na oczyszczoną i spryskaną wodą różaną twarz, szyję i dekolt. Zaraz po spryskaniu wmasowuję olejek, co zajmuję mi dłuższą chwilę. Po kilkuminutowym masażu, kosmetyk wchłania się niemalże do matu i nie pozostawia grama tłustej warstwy. Bardzo często po takim masażu jeszcze psiknę się wodą różaną, zresztą często zdarza mi się to też w ciągu dnia, na makijaż, ale o tym napiszę w recenzji wody różanej. Co zauważyłam po miesiącu regularnego używania raz dziennie? Przede wszystkim znaczącą i widoczną poprawę nawilżenia. Ponieważ skóra jest lepiej nawilżona, mniej widoczne wydają się też być zmarszczki, ale nie oszukujmy się, walka z nimi nie jest aż taka prosta :-) po prostu, kiedy skóra jest nawodniona, nawilżona i mnie przesuszona, drobne zmarszczki też robią się mniej widoczne. Zresztą, właśnie poprawy nawilżenia oczekiwałam od tego olejku i tutaj okazał się być świetny. Olejek mnie nie zapycha, nie podrażnia, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Ale zaznaczam, używam go tylko z wodą różaną, być może bez niej, efekty byłyby gorsze, bo jak wiadomo woda różana również świetnie nawilża. Zapach mnie nie przeszkadza, poza tym nie utrzymuje się na skórze więc nawet jak komuś nie pasuje, to jest to tylko chwila podczas nakładania. Podsumowując, olejek w połączeniu z wodą różaną polecam każdemu kto chce cieszyć się nawilżoną i gładką skórą. Kosmetyki Khadi do tej pory znałam tylko dzięki hennie, ale moja przygoda z innymi ich kosmetykami właśnie się rozpoczęła i już planuję zakup olejku na cellulit.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Przyjemny

Na razie moim faworytem jest olejek Khadi w wersji różanej.
Ten też bardzo dobrze się sprawdził, miał obłedny (aczkolwiek kwestia upodobań )zapach, no perfumy Agel, a jak wiadomo Hate or Love.
Mam wrażenie, że ma ciut tłustszą konsystencję niż wspomniana wersja różana i wolę swoją cerę po różanym.
Mimo to nie mam mu nic do zarzucenia.
Nigdy bym się nie spodziewała, że olejowanie twarzy będzie korzystne dla mojej mieszanej cery.
Żadnych niespodzianek, o wiele bardziej nawilżona cera, dobrze sprawdzają się do masażu twarzy.
Nakładam je na zwilżoną wodą termalną twarz a po zabiegu psikam różaną wodą też Khadi. Takie popsikanie na koniec znacznie niweluje tłustość twarzy.
Widzę pozytywne efekty po wprowadzeniu olejków i zamierzam jeszcze kilka przetestować. Używam 2, 3 razy w tygodniu.
U mnie olejki świetnie nawilżają cerę ale nie mają wpływu na zmarszczki mimiczne i inne obiecywane cuda na kiju. Moja twarz znacznie bardziej jest wyprasowana po serum i kremie aczkolwiek wierzę w pozytywne działanie olejków.

bardzo dobry

Nie mogąc się zdecydować na jeden olejek kupiłam dwa- ten i z białą lilią. Oba sprawdziły się rewelacyjnie.

Olejem wykonuję masaż raz, dwa a czasami nawet trzy razy w tygodniu. Spryskuję twarz wodą różaną a następnie nakładam olej (na opakowaniu jest napisane aby robić to w odwrotnej kolejności ale kiedy nakładam olej na wilgotną skórę mam wrażenie lepszego nawilzenia).

Olej stosowany na wilgotną skórę wchłania się bardzo dobrze. Oczywiście na twarzy pozostaje tłusta warstwa ale delikatna i nie powoduje to żadnego dyskomfortu.

Olej:
-jest baaaardzo wydajny
-ma dobry skład
-zapach ma kontrowersyjny :)- nie kazdemu się spodoba. ja go lubię, wolę taki zapach niż "sztuczny i naperfumowany" (zapach jest duzo dużo przyjemniejszy niż olejku z białą lilią)
-nawilża skórę (olej z białą lilią nawilża dużo lepiej dlatego osoby, które borykają się z suchą skórą powinny być bardziej zadowolne z wersji z lilią)
-odżywia
-poprawia koloryt
-rano skóra jest gładka, wypoczęta i promienna
-poprawia wygląd skóry wokół oczu
- jest to obecnie mój ulubiony kosmetyk (razem z olejem z białą lilią), który stosuję następną noc po zoracu- idealnie regeneruje, nawilza i łagodzi skórę dzięki czemu niemal sie nie łuszczę po zoracu (minimalnie na brodzie)
-delikatnie wpływa na jedrność skóry
-nie zapycha porów

Polecam do conocnej pielęgnacji lub do masażu twarzy.

bardzo dobry

Olejek stosuję 2 -3 razy w tygodniu wieczorem na twarz, szyję i dekolt.Rano skóra jest elastyczna, gładka, poprostu ładna.Mam wrażenie ,że twarz jest rozpromieniona.Dodatkowym atutem jest dla mnie zapach.Wyczuwam w tym olejku paczulę i coś lekko słodkiego(może to wanilia).Stosowanie go to przyjemność.Olejek jest bardzo wydajny, na wymienione wyzej partie ciała potrzeba kilka kropel.Obecnie jest istotnym punktem mojej pielegnacji i sądze,że bedę do niego wracać.

Używam tego produktu od: od grudnia 2012