Lee Stafford, Argan Oil, Nourishing Miracle Oil (Odżywczy olejek arganowy do włosów)

Luksusowe lekkie serum do wszystkich rodzajów włosów, zawierające kompleks składników zmiękczających i nabłyszczających, które pozostawia włosy w doskonałym stanie. Ten cudowny olejek z kompleksem PRO-ARGAN odżywia włosy i wzmacnia ich naturalny blask. Zapewnia gładkość, blask i jedwabiste wykończenie, a jednocześnie nie odkłada się na włosach.

olejek
nabłyszczające, wygładzające
z silikonami
z pompką

Nie jest to czysty olejek,ale serum z dodatkowymi składnikami. Niemniej jednak jest dobry. Stosuje na mokre włosy a potem do ugładzenia na wystylizowanych. Jedna pompka wystarcza na suche włosy z długością do łopatek. Skupiam się na aplikacji na końcówki, resztę nakładam na całą długość. Włosy sa po nim miękkie i lejące. Bardziej delikatne w dotyku, mniej szorstkie. Pachnie intensywnie na początku, trochę męsko, ale zaraz to znika.
Sprawuje się dobrze, więc polecam.

O tak!

Jest ze mną od bardzo wielu lat, będzie dobre 9! To jeden z pierwszych produktów, które dostępne były na rynku w popularnych drogeriach w przystępnych cenach zawierające olejek arganowy. Mieli nosa! I utrzymują się na rynku do dziś, ponieważ olejek ten tak jak kiedyś tak i dziś działa, naprawdę działa. Stosuję go na suche włosy przed myciem i na końcówki po myciu głowy. Efekty widoczne są od pierwszego użycia. Włosy są nawilżone, siano całkowicie znika. Włosy gładko się rozczesują, są sypkie, miękkie i błyszczące. Produkt na medal.

Świetny!

Moje włosy wręcz uwielbiają olejek arganowy, ten również! Świetnie zmiękcza włosy i nadaje im blasku. To dzięki niemu potrafię utrzymać włosy bez rozdwojonych końcówek. Polecam!

Olejkowy HIT!

Kupiłam zachęcona promocją, ładną buteleczką i pozytywnymi recenzjami. Cena wydawała mi się nieco wygórowana, ale postanowiłam zaryzykować. I nie zawiodłam się!

+ działanie - bardzo dobrze wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie, zapobiega rodwajaniu się końcówek
+ baaardzo wydajny - spokojnie starcza mi na pół roku albo i więcej (przy systematycznym stosowaniu)
+ zapach - delikatny, przyjemny
+ ładna, estetyczna buteleczka z praktyczną pompką
+ fajna konsystencja, dość gęsty olejek, ale w dłoniach staje się idealny do nakładania

+/- cena - wysoka tylko na pierwszy rzut oka, bo przy tej wydajności naprawdę warto

W zasadzie nie mam żadnych zarzutów. Do tej pory najlepszy olejek, z jakim miałam do czynienia i wciąż chętnie do niego wracam.

bez szału

Produkt drogi, cena nie adekwatna do jakości. Używałam produktu od 3 tygodni, dzień po dniu i nie widziałam większych rezultatów, taki o, po prostu olejek. Po tym czasie zakupiłam Mythic Oil od L\'oreal, którym zachwyciłam się od razu, efekty były natychmiastowe i są coraz większe, a cenowo oba olejki wypadają podobnie, jednak za 60 zł kupiłam opakowanie 125 ml, a nie 50 ml jak w przypadku Lee Staford. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Po umyciu, wysuszeniu, nałożeniu na włosy nie zachwyca mnie, więc używam go w tym momencie tylko do olejowania. Jedyny duży plus to wydajność.

Lubię go, co nie zdarzało się zbyt często

Bardzo pozytywnie nastawiona do firmy Lee Stafford, kupuję od czasu do czasu jakiś nowy kosmetyk, wyprodukowany przez tę firmę. Nie będę się tu rozwodzić na temat tego, co już wypróbowałam, kiedy i dlaczego, również z Lee Stafford, ponieważ było tego naprawdę wiele, nie będę nudzić. Chodzi o to, że ten olejek oceniam jako jeden z lepszych.

Kosmetyk mający w składzie olejek arganowy i silikon, na początku budził moją nieufność, miałam wtedy fazę na odstawianie silikonów. Szybko z tej fazy wyszłam, bo zobaczyłam na swoich włosach, iż silikony im służą, zwłaszcza jeśli chodzi o zapobieganie rozdwajaniu się końcówek.

Olejek jest bezalkoholowy, więc wielkie "Wow!" dla osób długowłosych i zapuszczających włosy, nic tak włosów nie niszczy, jak kosmetyki z alkoholem, zwłaszcza z denaturatem. Ten olejek jest od alkoholu wolny. Dla mnie rzecz idealna, mam włosy długie, rozjaśniane, więc po każdym myciu nakładam odżywkę/maskę i olejek/serum na końcówki. Włosy są w coraz lepszym stanie, podcinam je rzadko, co około 3-4 miesiące.

Jakie dokładnie efekty widzę po użyciu tego olejku- serum? Włosy się nie rozdwajają, dobrze się rozczesują, można mówić nawet o połysku. Zauważyłam, że nawet zimą moje włosy się nie elektryzują, może to wpływ olejku, może ogólnej pielęgnacji.

Mam jedno opakowanie tego olejku, widzę w (ładnej) butelce ile jeszcze go zostało, więc jest jeszcze trochę, jestem zadowolona z działania, mimo dość wysokiej ceny było warto ten produkt kupić.

*Edit: Uwaga, kosmetyk może przeproteinować włosy. Jeżeli włosy nie lubią protein, to serum może im niestety zaszkodzić. Włosomaniaczki będą wiedziały o czym mówię. Nie odejmuję gwiazdki, ponieważ przeproteinowanie to sprawa indywidualna i nie można mieć o to żalu do producenta. Luty 2015.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 50 ml w 50 %

Plus za zapach, działanie średnie :/

Kupiłam przyznam szczerez ze względu na zapach, gdyż miałam maskę z tej serii i zakochałam sie w aromacie :) Zapach tutaj jest mniej intensywny, własy nie pachna cały dzień a tego przede wszytskim oczekiwałam. Jeśli chodzi o działanie - standardowe,cos tam nawilży ,ale nie sa to efekty spektakularne, praktycznie takie same jak tańsze ala olejki arganowe :/
\\n
\\nCena jest wysoka, można za takie pieniądze kupić dużo lepszy i tresciwszy produkt.
\\nMoże kupie ponownie, jak zatęsknie za zapachem i w promocji...

Genialny :)

Świetny, świetny świetny!

Mam długie rozjaśniane włosy (mniej więcej za łopatki). Dzięki temu olejkowi wyglądają bardzo zdrowo i pi ęknie błyszczą. Końcówki przestały się rozdwajać (dotychczas był to mój wielki problem). Włosy po jego zastosowaniu bez problemu się rozczesują - normalnie jest to dla mnie udręka (cienkie, długie i geste włosy... możecie sobie wyobrazić).

Bardzo wydajny - na moje długie włosy wystarczają 2 kropelki.

Na pewno będę go kupować, próbowałam jedwabiu i tańszych zamienników - niestety po nich włosy były matowe i przesuszone.

Idealny :D

Jak dla mnie świetny produkt, poprawił kondycję moich końcówek, które były bardzo przesuszone.
Plusy:
Zapach
Wydajność
Świetnie działa na włosy
Minus - Cena wg. mnie sporo zawyżona.

Lepszy od jedwabiu na końcówki

Przede wszystkim - megawydajny :-)
Używam od 4 miesięcy - ja i córki, zużyłyśmy może 1/4 opakowania.
Wystarczy maleńka kropelka olejku - aby nanieść na końcówki włosów - odżywia i chroni (czyli lepiej niż jedwab, który tylko chroni).

Zdarzyło mi się zastosować go do olejowania włosów (akurat nie miałam innego) i też dał radę.

Piękny zapach :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Śuper polecam

Zalety:
wydajny
nie obciąża włosów
piękny zapach
wygładza
nabłyszcza
fajna buteleczka - olejek nie wyleje się bo jest pompka
Wady:
cena mogłaby być niższa, ale mam go już 6 mc przy codziennym stosowaniu więc jest bardzo wydajny

Tak, ale nie do końca...

Fajny, lekki, naprawdę dobry, ale cena powala...

Plusy:
+zapach
+nie klei się do rąk, nie jest nadmiernie tłusty
+działanie

Minusy:
-nikczemna pojemność za tą cenę
-wydajność

Jest naprawdę w porządku, polecam każdemu, ale...mając do wyboru jedną buteleczkę tej marki lub trzy butelki olejku gorszej marki, wybrałabym tą drugą opcję. Ot, skąpstwo :)