Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Eye Shadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Avon, Eye Shadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Baza pod cienie do powiek:
- przedłuża trwałość cieni i zapobiega zbieraniu się ich w załamaniach powieki,
- nadaje powiekom gładki, matowy wygląd,
- odpowiednia dla każdego odcienia skóry.

Skład: Isododecane, Talc, Nylon-12, Cera Alba, Hydrogenated Coco-Glycerides, Disteardimonium Hectorite, Paraffin, C12-13 Alkyl Lactate, Silica, Aqua, Propylene Carbonate, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Methylparaben, Polyethylene, Camellia Oleifera Leaf Extract, Ethylparaben, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Saccharomyces Lysate Extract, C9-15 Fluoroalkohol Phospohate, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Peg-12 Dimethicone, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Cena: 21zł / 3g

Od razu strzał w dziesiątkę

Nie używam cieni na codzień, raczej od święta na jakieś wyjścia itp.
Tę bazę zakupiłam na Allegro na własny ślub bowiem sama się malowałam.
Nie miałam stycznosci z innymi bazami więc nie mam porównania ale z tą trafiłam od razu w dziesiątkę mimo ze nie lubię kosmetyków z Avonu to skusiłam się po recenzjach na Wizazu.
Baza jest wydajna, niewielka ilość wystarczy na pokrycie powiek, cienie ładnie się trzymają choćby nie wiem jakiej badziewnej firmy były. Dzięki niej cienie nie rolują się, nie blakną i nie osypują.
Jest to naprawdę godny polecenia produkt i bardzo udany marki Avon.
Jestem mile zaskoczona.

super baza

Jestem z niej bardzo zadowolona , gdyż spełnia swoje zadanie- zdecydowanie przedłuża trwałość cieni , sprawia ,że sie nie rolują a w dodatku kosztuje naprawdę niewiele, Baza daje lekki kolor ale jak dla mnie jest on prawidłowy , wyrównuje koloryt czasem zaczerwienionej powieki a kolor jest na tyle delikatny ,że pasuje pod każdy cień ! Do tego jest mega wydajna , daje się jej bardzo mało a działa ! Cudo !

Tańszy odpowiednik Art Deco

Z natury mam bardzo tłuste powieki, na których absolutnie żadne cienie, niezależnie od marki, nie dawały rady wytrzymać dłużej niż 3 godziny. Później zaczynały pod wpływem sebum zbierać się w załamaniu powieki, co dawało obrzydliwy efekt. Pierwszą bazą jaką zaczęłam używać była właśnie ta z Art Deco, aż w końcu zdecydowałam się wypróbować Avon.

Baza ma cielisty kolor i nie posiada żadnych drobinek, wyrównuje koloryt skóry i daje jej aksamitną gładkość. Ma zbitą konsystencję, ale gładko sunie po powiekach. Nie zbija się i nie roluje. Zostawia ledwie wyczuwalną warstewkę. A cienie zachowują się na niej bez zarzutu. Bez problemu się je nakłada i rozciera. Wytrzymują cały dzień w pracy (w moim przypadku 8 godzin), a nawet dłużej. Nie tracą koloru i nie zbierają się w załamaniach. Trwałość może minimalnie gorsza od Art Deco, ale i tak jest fantastycznie! Bez problemu mogę używać nawet najtańszych cieni, a makijaż cały czas jest nienaganny.
Baza nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu, nie wysusza i powoduje łzawienia. Bez problemu zmywa się każdym mleczkiem/micelem.

Baza znajduje się w szklanym słoiczku. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza dla osób z długimi paznokciami. Zdecydowanie lepszy byłby szeroki, ale bardziej płaski słoiczek.
Zapach praktycznie niewyczuwalny. Z czasem może zgęstnieć, ale regularnie stosowana zdąży się skończyć.
Kupić ją można już za 9 zł w promocji i zdecydowanie warto wydać te pieniądze.

Boskie!

Fantastyczny produkt, który utrwala cienie na powiekach. Nie wyobrażam sobie makijażu oka, bez tej bazy. baza jest bardzo wydajna, wystarczy jej niewielka ilość by cieszyć się zniewalającym efektem utrwalonych cieni. Z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Ma jedną wadę

Swoją przygodę z bazami zaczęłam od tego kosmetyku. Kiedyś kupowałam dużo produktów z Avon, koleżanka z pracy miała katalogi. Ma podstawową wadę w połowie opakowania zasycha na kamień. Nie zdołałam zużyć do końca. Opakowanie szklany ciężki słoiczek z czarną naktetką.
Forma aplikacji, maziamy palcem i nanosimy na powiekę. Palec umazany pod paznokciem baza trzeba myć. Trochę nie higieniczne to.
Wolę bazy w tubce lub w formie błyszczyka z aplikatorem. Baza podbijała kolor cienia, przedłużyła trwałość cieni. Tylko zauważyłam że skóra powiek była widoczniej zaczerwieniona.

Ma jedną podstawową wadę:(

Baza ta ma dla mnie jedna podstawową wadę, mianowicie w połowie opakowania zasycha tak że nie da się z niej korzystać. poza tym jest świetna, utrzymuje moje cienie na powiece cały dzień a mam opadającą powiekę, więc to nie lada wyzwanie.
Jest tania i bardzo wydajna. Trzeba ja nakładać bardzo oszczędnie bo w innym wypadku ciężko ja wtłoczyć w powiekę i się maże.

Baza koszmar

Bardzo ładne, eleganckie i trwałe opakowanie. Szklany słoiczek przetrwał upadek. Produkt wygląda porządnie i profesjonalnie.

Otwieramy słoiczek, a w nim beżowa maź o konsystencji musu, jakby silikonowa. Myślę super, powinno się przyjemnie nakładać.

Potem jedna wielka masakra. Na powiece się roluje i tworzy grudki. Krycie zerowe. Nałożone cienie szybciej się ścierają i nie sprawia, że są mocniejsze.

Do wyrzucenia, najgorszy zakup.

nie dla mnie

Jestem posiadaczką dość tłustych powiek więc cienie po kilku godzinach się rolują. Postanowiłam zamówić bazę, z nadzieją że mi pomoże. Nie, nie pomogła. Nawet nie wydłużyła czasu utrzymania cieni na powiekach w przyzwoitym stanie. Użyję, czy nie użyję, różnicy nie dostrzegam. Oprócz tego zdecydowanie nie odpowiada mi opakowanie. Przy dłuższych pazurkach, większość produktu pozostaje pod nimi, a śladowa ilość znajduje się na palcu. Więcej nie kupię tego produktu.

Baza pod cienie jest bardzo ważnym elementem, gdyż cienie wtedy lepiej się trzymają i mają bardziej wyrazisty kolor. Cienie dzięki tej bazie nie rolują się, nie rozmazują. Dobrze się trzymają. Efekty sa długotrwałe. Ma bardzo fajne opakowanie, małe, które starcza na bardzo długo. Jest poreczne i możemy je zabrać na wyjazdy,. Nie zajmuje dużo miejsca. Wystarczy nałożyć małą ilość. Osobiśćie nakładam ją nawet na same powieki gdyż mam ciemne i nakładam ją po to aby wyrównać kolor skóry.

+ wydajność
+ opakowanie
+trwałość
+cena
+matowe wykończenie
+zapach
+skuteczność
+poręczna
+cienie nie zbierają sie w załamaniach
+konsystencja
+kolor bazy

Produkt wart swojej ceny

Użyłam kilka opakowań tej bazy. Spełnia swoją funkcję w 100%. Dobrze kryje powiekę, maskuje ewentualne żyłki, cienie trzymają się na niej bardzo dobrze (sypkie, ponieważ te w kremie pomieszają się z nią). Po naniesieniu sypkiego cienia do powiek nie robi się załamanie.

nawet dobra ;)

Bazę dobrze rozprowadza się na powiekach. Nie zasycha w opakowaniu.
Opakowanie malutkie i bardzo poręczne.
Przedłuża trwałość cieni na powiekach jednak nie na tyle ile bym chciała.
Po 5 godzinach cienie i tak rolują się w zalamaniu powiek.

znakomita baza

bardzo lubię tą bazę pod cienie, zastanawiałam się nad inną, ale baza z Avon jest do kupienia w dobrej cenie, w promocji za 9-10zł,

+ dobra cena,
+ wydajna,
+ ładne, odporne na uszkodzenia opakowanie (nie raz spadło na kafelki, ale nie doznało żadnego uszczerbku),
+ nie podrażnia oczu,
+ nie uczula,
+ nie wysusza delikatnej skóry powiek,
+ wyraźnie przedłuża trwałość makijażu oczu,
+ sprawia, że cienie mają bardziej wyraziste kolory,
+ jeżeli się spieszę stosuję samą bazę i delikatnie pudruję - baza pięknie zakrywa zasinienia, zaczerwienia powiek, jednocześnie wyglądają one naturalnie,
+ jest delikatna i komfortowa w aplikacji,
+ ma formę musu, później jest bardziej kremowa, przy regularnym używaniu spokojnie można wykorzystać do końca, jeżeli zaś przez jakiś czas nie używamy, lub używamy rzadko robi się bardzo gęsta i bardzo trudno ją zaaplikować - z moich obserwacji wynika, że jeżeli wykorzystamy ją zgodnie z oznaczeniem na opakowaniu czyli przez rok od otwarcia to będzie ładnie nam służyć,

dla mnie jest to idealna baza na co dzień, podczas upałów daje krótszą trwałość jednak jest to zrozumiałe,
polecam, warto

Całkiem przyzwoita baza

Całkiem dobra baza pod cienie zamknięta w solidnym, szklanym słoiczku. Bardzo wydajna, wystarczy naprawde na długo. Należy nakładać ją z umiarem bo potrafi robić grudki-zbijać się na powiece, jesli nałożymy ją nieumiejętnie. Najlepiej najpierw rozsmarować ja w palcach a potem nałożyć równomiernie. Baza spełnia oczekiwania. Cienie trzymają się dzięki niej cały dzien na powiece! Polecam!