Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Technic, High Lights (Rozświetlacz do twarzy)

Cena już od 9,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płynny rozświetlacz Badgequo Technic High Lights do twarzy, ust i policzków w kolorze bardzo jasnego, perłowego różu. Zaopatrzony w pędzelek, bardzo dobrze się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Nie posiada brokatowych drobinek.
Badgequo Technic High Lights można stosować na kilka sposobów:
- zmieszać z kremem lub podkładem,
- zaaplikować na krem lub podkład akcentując jedynie poszczególne partie twarzy.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 32

Bubel

Pierwsze co się rzuca, po jego użyciu to to okropny różowo- fioletowy kolor, która mało komu będzie pasował. Posiada dosyć duże drobinki, ktore migrują po całej twarzy. Trudno go nałoży, żeby nie narobić sobie plam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 88

Brak zachwytu:(

Kupiłam rozświetlacz na jednej z sklepów internetowych i zasugerowana pozytywnymi opiniami innych użytkowników skusiłam się i ja, tylko co z tego, jak dostałam felerny produkt?! Próbowałam zwrócić to cudo, ale oczywiście zero odzewu, pomijam to i wrócę do tego ówdzie produktu. Mała buteleczka, przypomina bardziej lakier do paznokci niż rozświetlacz i coś w tym jest no bo zapach takowy lakier przypomina, nawet barwę . Zwłaszcza gdy zamiast ładnego perłowego koloru dostałam jeszcze z domieszką jakiegoś brzydkiego różu. Otworzyłam a tam w środku pędzelek jak do malowania paznokci, ok ujdzie, ale żeby był on w całości, a nie pół włosia rozwarstwiony, a przy malowaniu kawałeczki zostawały mi na twarzy. Zresztą okropnie się nim nakłada. Po nałożeniu muszę go jeszcze palcami rozsmarować, co tworzy później okropny efekt. Jedynie cena nie odstrasza. Nie, ja dziękuję za takie cuda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178803].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

light

Kultowa podróbka kultowego rozświetlacza. Ale to nic. Jest fantastyczny! Kupiłam go zupełnie przez przypadek. Taki produkt za 10zł to CUDO. Widziałam kilka filmików porównujących ten produkt z oryginalnym benefitem. Wszystkie opinie były pozytywne. U mnie również się sprawdza. Jest dosyć trwały a drobinki ładnie odbijają światło. Naprawdę warto spróbować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178168].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 3

dobry produkt w świetnej cenie

jak za tę cenę dla mnie bardzo przyzwoity produkt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159111].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

świetna rzecz <3

Bardzo lubię rozświetlacze i testuje ich bardzo dużo- ten jest jak na ten czas moim ulubionym <3 :

+ tworzy piękną taflę
+ ma piękny odcień - ani za różowy , ani za złoty
+ daję niesamowity efekt na powiekach , na łukach brwiowych , w kącikach oczu , na kościach jarzmowych <3
+ tani!
+ można stosować solo jak i z podkładem , kremem bb
+ bardzo wygodny aplikator , całe opakowanie przypomina lakier do paznokci :D
+ bardzo wydajny
+ nie zauważyłam wysuszenia
+ nie zapycha

Polecam jak najbardziej! :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Za taką cenę - polecam wszystkim :)

Generalnie polecam każdej dziewczynie przetestować ten produkt. Cena jest niska, więc nawet jeśli nie będzie strzałem w dziesiątkę, to nie można żałować jego zakupu.
Opakowanie jest miłe dla oka, rozświetlacz wygodnie aplikuje się za pomocą załączonego pędzelka, całość przypomina lakier do paznokci. Kolor jest dość zimny i nie daje efektu typowej tafli na twarzy, choć mimo to dobrze rozprowadzony prezentuje się bardzo ładnie. Na codzień polecam go raczej mieszać z korektorem. Jedynie do rozświetlenia kącików używam go solo i tu daje cudowny efekt.
Ja absolutnie polecam i zakupię go, gdy obecne opakowanie się skończy :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113651].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 117

Rewelacja

Uwielbiam rozświetlacze, ale tylko w odcieniach chłodnego, bardzo jasnego różu. Robiłam nieskończenie wiele podejść do Mary Lou Manizer, ale jest on za żólty i za złoty, Cindy Lou jest z kolei za różowa. Do tej pory kupowałam co popadło, przeważnie za grosze, lub używałam ulubionego cienia Inglota, który został wycofany (bo jakżeby mogło być inaczej). Kilka miesięcy temu wpadło mi w ręce to cudo w buteleczce.

Zalety:

- dla mnie największa ze wszystkich: rozświetlacz nie zawiera drobinek brokatu, dzięki czemu rozświetlenie jest subtelne ale z mocą
- tworzy piękną, migotliwą taflę
- nadaje się dostosowania solo i do mieszania z podkładem (w skromnej ilości, ponieważ mocno rozświetla), lub kremem bb bądź cc
- trwały i siedzi w miejscu, nie migruje w niechciane rejony przy każdym dotknięciu twarzy dłonią
- prostota aplikacji, trochę pędzelkiem a resztę wklepać palcami
- nienachalny, przyjemny zapach
- nie wysusza
- tani
- ekstremalnie wydajny

Wady:

- dosyć szybko zasycha w buteleczce i pędzelek nie nabiera produktu, wywalanie jej do góry nogami i trząchanie nic nie daje

Uwielbiam ten rozświetlacz. W moim przypadku sprawdza się o wiele lepiej, niż tradycyjne w kamieniu lub sypkie. Można nim pięknie i dokładnie wymodelować twarz, podkreślić łuki brwiowe i znaleźć wiele innych zastosowań. Od kilku miesięcy mój zdecydowany ulubieniec!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiej 12 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 172

Mocna czwórka :)

To mój pierwszy rozświetlacz w płynnej konsystencji. Kupiłam go bez większych oczekiwań i pozytywnie mnie zaskoczył.
+Cena ok. 10 zł
+Ładny, zimny odcień (mojej karnacji służy)
+Efekt tafli na skórze
+Dobrze się rozprowadza
+Wchłania się i nie waży
+Dobry dla początkujących bo ciężko z nim przesadzić
+Pędzelek do dozowania ok. Wklepuję palcem.
+Trwały
+Wydajny

Mam pewne "ale".
-Estetyka opakowania. Napisy szybko i nierównomiernie się ścierają. Nie wygląda to ładnie.
-Nie wiem jak rozświetlacz spływa po nakrętce. Kiedy odkręcam kosmetyk spływa po ściankach. Nie higienicznie bo brudzi ręce :/

Za tą cenę warto wypróbować kosmetyk. Nie jest drogi a efekt może być bardzo pozytywny. U mnie sprawdza się świetnie. Jeżeli masz zimną karnację- polecam spróbować! :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w połowie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Nic specjalnego

Dostałam ten produkt od znajomej.

Był to pierwszy mój rozświetlacz. Nie uzywalam nigdy żadnego w ziązku z tym produkt wydawał się mi bardzo dobry. Coś nowego na twarzy.. coś się dzieje, coś troszkę widać. Delikatne drobinki. I po dłuższym stosowaniu plusów produktu tylko tyle.

Zakupilam zaraz rozświetlacze z Lovly (Gold i Silver) więc różnicę widać gołym okem. Ten z Technic poszedł w odstawkę.

Wracając do produktu Technic wg. mnie opakowanie pozostawie wiele do życzenia. Produkt zakręcam mocno a mimo to zawsze jest jego nadmiar na szyjce słoiczka jakby się wylewał gdy lezy.

Nie podoba się mi też spsób aplikacji bo mimo iż jest pędzelek to i tak trzeba użyć palców do wklepania poduktu. Zdecydownie wolę używć jedynie pędzelka.

Produkt bardzo krótko trzyma się na tarzy około godziny czy maksymalnie dwóch godzin. Do tego nie ma efektu tafli..

Mam jeszcze 3/4 produktu także z pewnością go wykorzystam i dam szansę może zmienię też ocenę. Jednak na dziś produkt mnie nie zachwyca bo już znalazlam coś lepszego, trwalszego, tańszego i lepiej wyglądającego na buzi.

Produktu z benefitu nie mialam więc nawet nie porównuję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044764].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 465

Niezbędny gadżecik

Skusiłam się po wielu ochach i achach. Produkt w bardzo nisiej cenie. Kolor zimny, szkoda, że tylko jedna opcja. Aplikacja bardzo łatwa - konsystencja w sam raz , pędzelek ułatwiający nałożenie, bardzo prosto rozsmarować go na wybranych partiach. Ogólnie efekt ładny, zarówno pod podkład jak i na. Niemniej nie jest to totalny efekt tafli, a trwalośc pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na cenę i efekt warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036836].usefull || 0 }}% pomocna.