The Brush Guard Profesjonalne siateczki do suszenia pędzli

The Brush Guard Profesjonalne siateczki do suszenia pędzli

Pojemność 10 szt

Zestaw elastycznych, oddychających siateczek, w formie rurek, które chronią i utrzymują właściwy kształt włosia. Dzięki nim Twoje pędzle będą zawsze wyglądać jak nowe. Siateczki chronią włosie przed kurzem, a po umyciu podczas suszenia ułatwiają wentylację powietrza i utrzymują włosie we właściwej pozycji. Siateczki również pomagają utrzymać właściwy kształt włosia podczas przechowywania pędzli, włosie nie zgniata się i nie odkształca. Idealnie nadają się do suszenia pędzli włosiem w dół. Od dzisiaj suszenie pędzli nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem, wystarczy nałożyć siateczkę na pędzel od strony trzonka ( nie wolno nakładać pod włos), osuszyć w ręczniku papierowym i włożyć do szklanki włosiem w dół. Siateczki zdejmujemy z pędzli z włosiem w dół, nigdy pod włos. Siateczki są uniwersalne i bardzo funkcjonalne. Produkt szczególnie polecany dla osób, które dbają o swoje pędzle.
1 zestaw siateczek zawiera 10 sztuk:
- 5 sztuk siateczek na duże pędzle (o większej średnicy skuwki, trzonka) np. pędzle do pudru, różu, bronzera itp.,
- 5 sztuk siateczek na pędzle (o mniejszej średnicy skuwki, trzonka) np. pędzle do cieni, blendowania, kuleczki itp.

zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra inwestycja !

Jestem pędzlomaniakiem, kocham moje skarby i bardzo o nie dbam. Do tej pory polegało to na dokładnym i częstym czyszczeniu czy odpowiednim przechowywaniu.

Kupiłam siateczki ochronne w sumie z ciekawości, chociaż nie uważałam ich za konieczność.
Sprawdzałam oferty innych firm i złapałam się za głowę! Jak kawałek siatki może kosztować 25 zł? No kilka kawałków.
Firmy najczęściej robią zestawy np. 6 sztuk w rozmiarze S, 5 w M a już większe, rozmiar L w zestawie ma np. 4 siatki, cena to około 25- 30 zł. Wariactwo !

Kiedy wpadłam przypadkiem na siateczki LancrOne, kupiłam bez zastanowienia, cena jest tak niska, że nie ma co marudzić :)

Tak więc mamy tu 10 siateczek w różnych rozmiarach.
Moim zdaniem nie ma to dużego znaczenia bo siateczki są bardzo elastyczne i łatwo się dopasowują do pędzli wszelkiej grubości. Może jest jedyne problem z pencilami, są tak cienkie, że siateczka ledwie je dotyka.

Korzystam z nich bardzo często, nie po każdym praniu, bo zdarzy mi się zapomnieć, ale na prawdę często.
Wydaje mi się, że włosie w pędzlach zbitych schnie wtedy dłużej. Powietrze nie ma takiego dostępu, ale coś za coś. Te bardzo puchate pędzle od razu zostawiam w spokoju na 24 godziny.
Pędzle rzadsze np. do różu czy do oczu, wieczorem są już gotowe do użytku.

Siateczki spełniają swoje zadanie w 100 %, włosie się nie odkształca (a nawet wraca do pierwotnego wyglądu).
Nie ma się do czego przyczepić :)

Dla mnie jednak ich najlepszym zastosowaniem jest przechowywanie lub przewożenie .
Jak pisałam, mam wiele sztuk pędzli, które są swoimi odpowiednikami. Z powodów higienicznych stwierdziłam, że kiedy używam jednego pędzle np. do pudru, wszystkie inne tego typu ubieram w siateczki i tak czekają na swoją kolej. Kurz się na nich nie zbiera, włosie jest chronione. Kiedy pierwszy pędzel idzie do prania, wyciągam inny, czysty i gotowy do użytku.
Żadne odkrycie ameryki, po prostu stawiam na higienę :)

Kolejna sprawa to transport. Zawsze obawiam się,że gdzieś w podróży, pędzle się zniszczą. Zabezpieczam je na ten czas, nie mam jednak profesjonalnego pasa czy etui, dlatego zawsze jest jakieś ryzyko, że włosie się odkształci czy nawet połamie (włosie naturalne).
Teraz jestem spokojniejsza, od strony rączki (to raczej oczywiste ale nie zaszkodzi napisać :) ) ubieram pędzle w siateczki i układam w jakimś pojemniku.
Co by nie było, zawsze docierają na miejsce nienaruszone :)

Podsumowując, bardzo polecam zakup Brush Guardów każdej osobie , nie ważne czy uwielbia pędzle jak ja czy są dla niej tylko narzędziami. Nie ważne, chodzi o to, że płacimy za nie ciężko zarobionymi pieniędzmi, po co to marnować?

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/ 10 sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827824].usefull || 0 }}% pomocna.

Praktyczne i niezastąpione

Siateczki dokupiłam by utrzymywac kształt pędzli po praniu oraz w kosmetyczce.
Niezbędnik dla pedzli.

+ cena
+ ilość
+ funkcja
+ utrzymują kształt wlosia
+ ulatwiają przechowywanie pedzli

+/- nalezy uwazac by pomiedzy oczka siateczki nie weszło włosie inaczej włosie sie odkształci
+/- nie stosowałam do suszenia, jako ze pedzle lepiej suszą się kiedy włosie jest wolne
+/- nalezy pamietac by zakladac je od trzonka pedzla a sciagac zgodnie z włosem

Minusów brak.

Jestem z siateczek bardzo zadowolona.
Spełniają swa funkcję bez zarzutu. Niektóre pedzle po praniu (YR pinceu plat, ombreur, do rozu) traciły kształt, dzieki tym siateczkom pieknie trzyma włosie kształt a pedzle wygladają lepiej niż, gdy je kupiłam. Dodatkowym plusem jest ilość.
Siateczki wykonane są z elastycznego sztucznego materiału, łatwo dopasowuje sie do kształtu pedzla. Z uwagi na swą formę siateczki nalezy zakladac na pedzel dolem zgodnie z włosiem i tak samo sciagac inaczej jedno lub dwa włosy wejdą pomiedzy oczka siatki i kształt pedzla zatraci swą formę do następnego prania. Osobiscie stosuje je po wysuszeniu pedzli, mam wrazenie ze z załozoną siateczką wlosie nie wyschło by szybciej choc siateczka jest przewiewna.

Brush Guard doskonale sprawdza sie w przypadku pedzli nie posiadajacych ochronki, jak i pedzli ktore łatwo traca kształt. Sa niezbednikiem dla tych którzy chcą cieszyc sie pedzlami jak najdłużej oraz cenią porzadek w swojej kosmetyczce.

Cena jak najbardziej przystępna.

Polecam!

Używam tego produktu od: miesiac

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736562].usefull || 0 }}% pomocna.