Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Cena już od 17,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

Napisanych recenzji: 5

Oryginał działa ;)

To moje drugie opakowanie, oba na szczęście okazały się oryginalne i działają! Ozy mogą trochę szczypać jeśli nałoży się za dużo produktu i spłynie on do oka. Działanie mega, rzęsy długie gęstsze.
POLECAM !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240328].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Niestety nie spełnił moich oczekiwań

Bez efektów po kilku miesiącach stosowania- nie wydłużył rzęs, nie zagęścił itd. Zakupiony na allegro za ok 40 zł, hologram, certyfikat i oryginalnie zapakowany

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227016].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Na efekty trzeba czekać.

Od dawna myślałam o zakupie odżywki do rzęs, która z moich krótkich i prostych rzęs uczyni cuda. Z początku byłam zafascynowana Long4Lashe's widząc edekty które dziewczyny pokazywały w internecie. Jednak nie byłam do końca przekonana przeznaczyć na nią ok 70 zł dlatego podczas zakupów w internetowej drogerii ezebra wpadła mi w oko właśnie odżywka FEG. kosztowała niewiele ponad 17 zł dlatego podchodziłam do niej nieco sceptycznie bo i opinie na jej temat również były podzielone. Zdecydowałam się na zakup bo gdyby okazała się niewypałem to w sumie nic nie tracę bo cena niewielka. Stosowałam codziennie wieczorem po kąpieli na powieki, wzdłuż linii rzęs. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych oprócz tego, że nie działała i gdy dostała się do oka to trochę piekła. Byłam nieco zawiedziona bo po miesiącu stosowania było widać minimalną różnice i zamiast wydłużenia zauważyłam tylko delikatne podkręcenie. Coś ruszyło się dopiero po 1,5 miesiąca stosowania, zauważyłam, że po wytuszowaniu są dłuższe, ładnie podkręcone, a rzęsy w kąciku zewnętrznym oka są mega długie. Wciąż używałam odżywki i używam do dziś, a trwa to ponad 2 miesiące. Dopiero dziś mogę stwierdzić , że odżywka faktycznie działa, wydłuża rzęsy, podkręca je dość mocno. Efekty może nie są tak kolosalne jak te pokazywane po Long4Lashes , ale jak za cenę 17 zł równie zadowalające :) Nie przestaję wciąż jej używać, w pojemniczku słychać , że odżywki jest jeszcze dość dużo, będę stosować do końca i mam nadzieję, że efekty się pogłębią. Polecam spróbować! :)

EDIT: Po 4 miesiącach stosowania jestem zachwycona efektem! Rzęsy są długie, podkręcone, widać znaczną różnicę w długości nawet bez makijażu! Już zamówiłam następne opakowanie bo miałam 3 tygodniową przerwę, a one wciąż rosną! Będę stosować nadal dla podtrzymania efektów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151736].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Napisanych recenzji: 14

Świetna odżywka za małe pieniądze!

Odżywkę kupiłam, ponieważ moje rzęsy potrzebowały wzmocnienia po odżywce 4longlashes, która pokazała co potrafi, ale gdy efekt znikał było tylko gorzej.
Zapłaciłam za nią 20 zł. w drogerii ezebra.pl. Nie byłabym pewna czy za tak małe pieniądze da jakikolwiek efekt, ale zaryzykowałam i się nie zawiodłam.
Rzęsy już po 2 tygodniach były w lepszym stanie - nie wypadały, rosły nieco dłuższe i widocznie się zagęściły, później efekt się potęgował. Może nie był taki, jak po 4longlashes, ale przepaść cenowa jest duża, więć ja i tak byłam zadowolona :) Później jak wiadomo przyszedł czas, gdy rzęsy się wymieniają i normalnie miałabym pełno placków i 3 rzęsy na krzyż, a podczas używania FEG zdziwienie - może nieco mnie gęste, parę rzęs wyleciało, ale nie było tak źle! Rzęsy odrastały dużo szybciej i jeszcze dłuższe niż wcześniej.
Odżywkę używałam we wrześniu przez około 2 miesiące, później miałam 3 miesiące przerwy i teraz używam jej znów drugi miesiąc i jest jej jeszcze całkiem sporo, więc wydajność na plus.
Nie dostałam uczulenia, mimo wrażliwych oczu, ale zdarzało się, że gdy nie wytarłam pędzelka z nadmiaru i nałożyłam odżywki za dużo, spływała do oka i trochę piekło, więc lepiej być ostrożnym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146566].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 74

Totalny bubel

Zamówiłam odżywkę na Allegro i albo trafiłam na podróbkę albo w moim przypadku totalnie się nie sprawdziła... Stosowałam przez około pól roku, aż zniesmaczona brakiem efektów, wyrzuciłam ją. Zapłaciłam ok. 30-40zł... Odżywka na moje rzęsy działała jak woda (i miałam wrażenie, że w opakowaniu zamiast oryginalnej odżywki rzeczywiście jest wlana woda...). Poleciła mi ją koleżanka.

Używam tego produktu od: Używałam pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057951].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 82

Uwaga na buble

Moja odżywka była kupiona w ulubionym renomowanym sklepie internetowym, który nigdy mnie nie zawiódł. Na opakowaniu znajdowały się wszystkie możliwe hologramy i inne cuda. W składzie co prawda nie było bimatoprostu, ale w opisie sklep zapewnił, że na 100% sie tam znajduje i to taki chwyt, żeby można było sprowadzać produkt w większej ilości.
Niestety po 4 tygodniach męczarni (po aplikacji bolały mnie oczy i budziłam się opuchnięta) żadnego efektu nie zauważyłam. Pomyślałam, że być może nie działa na mnie ta magia, ale jakiś czas później skusiłam się na Long4lashes, który zadziałał...

Nie kupię już więcej tej odżywki, zbyt duże ryzyko trafienia bubla. Wole zapłacić więcej i mieć pewność, że nie kupiłam kota w worku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042477].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 115

Tak, tak, tak!!!

Najlepsze cudeńko, jakiego używałam do rzęs!

Mam średnio długie, średnio jasne, proste jak drut i grube włoski, do których bez zalotki nie podchodź. Kupiłam z koleżanką na Allegro (uwaga na podróbki!) i używam sumiennie co wieczór od pierwszego dnia maja. Moje niepodatne na cokolwiek rzęsy stały się dłuższe od dobre 2-3mm, są jeszcze grubsze, ściemniały, a do tego... zaczęły się same podkręcać :O Jestem w szoku, że kosmetyk może zrobić coś takiego.

Polecam z czystym sumieniem, warto :)

Używam tego produktu od: 1 maja
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033137].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 103

działa

Rzęsy faktycznie urosły tak, jakbym je przedłużała albo miała sztuczne - wciąż używam jeden raz dzienie. Chcę jeszcze dłuśze. Jak osiągne efekt wow to może będę używać rzadziej.
Trzeba aplikować tego odrobinkę i tylko tam gdzie są rzęsy. Mnie się regularnie zdarzało wyjeżdżać odrobinę przed oko - tam gdzie już rzęs nie ma nad okiem i mam tam... rzęsy. Wyrywam je pęsetą bo wyglądają idiotycznie. Uważajcie dziewczyny by nie wyjeżdżać z tym poza rzęsy bo urośnie wam meszek. Mam nadzieję, że te rzęsy które mi urosły tam gdzie ich nigdy nie było przez moją głupote i nakładanie preparatu za blisko mi wylecą. A jesli nie to trudno bęe wyrywać pęsetą. Teraz jestem mądrzejsza.
Stosowalam też na brwi, ale nie ma efektu jednak to przez nieregularność. Będę dalej używała i jak zobaczę zagęszczenie brwi za 4 miesiące to napiszę. Na rzęsy w każdym razie działa rewelacyjnie.
Trzeba uważać, by nie trafić na podróbę bo oryginał cięzko dostać. Cena jest niewygórowana jak na taki efekt. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych poza pieczeniem oczu gdy przypadkiem dostał mi się tam preparat - trzeba na to uważać.

=Edytuje: po dluższym czasie używania puchnąpowieki i mocno bolą oczy. Odstawiam to świństwo, będę stosować tylko na brwi. Szkoda oczu. Nie warto

Używam tego produktu od: od czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009440].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Strata czasu i pieniędzy...

Odżywkę kupiłam na Allegro zachęcona pozytywnymi opiniami. Niby orginalna, niby z hologramem, ale efektów zero. Stosuję ponad miesiąc sumiennie co wieczór a rzęsy ani drgnęły.
Ze smutkiem powiększam zatem grono dziewczyn fegoodpornych na które odżywka nie działa :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998100].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Pół na pół

Odżywkę kupiłam na allegro za ok 40 zł. Używam jej już dokładnie 3 tygodnie (codziennie wieczorem), czasami nawet dwa razy dziennie. U mnie efekt co najmniej dziwny. Rzęsy minimalnie podrosły, lecz podkreślam słowo minimalnie. Pojawił się jednak problem - na prawym są przerzedzone i tusz nie chce się ich trzymać - muszę się naprawdę napracować, aby wyszły w miarę ładnie. U mnie się nie sprawdził. Liczyłam na wiele więcej. Zaznaczam, że BARDZO podrażnia gałkę oczną, okropny ból jak wpadnie do oka.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997289].usefull || 0 }}% pomocna.