Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

FEG, Eyelash Enhancer (Odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost)

Odżywka posiada zestaw specjalnie dobranych składników, które nie tylko głęboko odżywiają, wzmacniają rzęsy, ale także stymulują ich wzrost. Efekt można zauważyć już po ok. czterech tygodniach systematycznego stosowania preparatu.
Składnikiem odżywki FEG, odpowiadającym za wzrost rzęs jest Bimatoprost. Ta substancja jest stosowana od wielu lat w okulistyce. Zaobserwowano, że u pacjentów leczonych preparatami zawierającymi Bimatoprost wystąpił nadmierny wzrost rzęs. Ten fakt wykorzystali producenci odżywki FEG, umieszczając Bimatoprost w składzie kosmetyku. Składnik ten stymuluje wzrost rzęs (indukuje fazę ich wzrostu) oraz hamuje proces wypadania.
W składzie FEG znajduje się także specjalnie dobrany zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych o działaniu pielęgnacyjnym i kojącym delikatną skórę okolic oczu:
- ekstrakt z ogórka (działanie przeciwzapalne i kojące),
- ekstrakt z granatu (działa regenerująco, przeciwobrzękowo, łagodzi podrażnienia,
- zielona herbata (źródło antyoksydantów, działa nawilżająco),
- ekstrakt z pestek dyni (bogaty w fitosterole i rzadkie aminokwasy działa kojąco, wspomaga procesy odnowy skóry).
Formuła FEG Eyelash Enhancer została dodatkowo wzbogacona kompleksem witaminowym ( witamina A w postaci palmitynianu retinylu oraz witamina B12).
Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę.
Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne - nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki. Produkt został przebadany dermatologicznie (testy przeprowadzono w 2011 roku w Naval Medical Center w San Diego).
Jedno opakowanie serum wystarcza na ok. 5 miesięcy kuracji.

Skład: Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

Używa produktu od: próbka

Środek na porost włosów, zero odżywienia

Laski słuchajcie, nie kupujcie tego badziewia - dowiedziałam się więcej, w tej "odżywce" tak jak w odżywce Long4Lashes jest środek na jaskrę - którego skutkiem ubocznym właśnie jest porost włosów. "Odżywka" ta nie powoduje odżywienia włosów, a ich porost, i to niekoniecznie włosami takimi jak rzęsy - jedna pani już pisała, że włosy zaczęły rosnąć jej długie i np. kręcone :> i niebezpiecznie blisko oka.

Nie kosztem zdrowia!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553426].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem co myśleć

Pierwsze opakowanie, które zużyłam dostałam w prezencie. Rzęsy faktycznie rosły, były baardzo długie, trochę ciemniejsze, raczej nie gęstsze, ale za to bardzo bardzo długie, czyli efekt super! Pilnowałam smarowania rzęs przed snem, codziennie. Odżywka szczypała mnie nieco w oczy kiedy przesadziłam z ilością, ale tłumaczyłam to tym, że działa :D
Ostatnio zamówiłam sobie FEGa na merlin.pl, cena super bo 32 zł., niska, ale jako, że mam zaufanie do merlina nie sądziłam, że trafię na bubel. a jednak.
Odżywkę stosowałam dokładnie w ten sam sposób jak za pierwszym razem, codziennie bezpośrednio przed snem nakładałam na linię rzęs no i czekałam na efekty. I mogłabym tak czekać i czekać, bo żadne efekty się nie pojawiły, nic a nic, totalnie! Odżywka nie piekła mnie w oczy przy stosowaniu, specjalnie zrobiłam test z nałożeniem ewidentnie za dużej ilości produktu- w przypadku pierszego FEGa, który miałam zalałabym się łzami, a tutaj nic się nie wydarzyło.
Po prostu kasa wyrzucona w błoto.
Mam bardzo mieszane uczucia co do tej odżywki, nie wiem czy zmieniono skład, czy może ja trafiłam na nieoryginalny produkt, ale ona po prostu nie działa tak jak kiedyś! Moja teściowa, która sprezentowała mi pierwsze opakowanie ma podobne odczucia w tym zakresie. Też używała FEGa dopóki dzialał. Dodam, że ona kolejną odżywkę kupowała z innego źródła, nie na merlinie tak jak ja.
Pewne jest, że przerzucę się na inne cudo do rzęs.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477476].usefull || 0 }}% pomocna.

Oryginał działa ;)

To moje drugie opakowanie, oba na szczęście okazały się oryginalne i działają! Ozy mogą trochę szczypać jeśli nałoży się za dużo produktu i spłynie on do oka. Działanie mega, rzęsy długie gęstsze.
POLECAM !!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240328].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Niestety nie spełnił moich oczekiwań

Bez efektów po kilku miesiącach stosowania- nie wydłużył rzęs, nie zagęścił itd. Zakupiony na allegro za ok 40 zł, hologram, certyfikat i oryginalnie zapakowany

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227016].usefull || 0 }}% pomocna.

Na efekty trzeba czekać.

Od dawna myślałam o zakupie odżywki do rzęs, która z moich krótkich i prostych rzęs uczyni cuda. Z początku byłam zafascynowana Long4Lashe's widząc edekty które dziewczyny pokazywały w internecie. Jednak nie byłam do końca przekonana przeznaczyć na nią ok 70 zł dlatego podczas zakupów w internetowej drogerii ezebra wpadła mi w oko właśnie odżywka FEG. kosztowała niewiele ponad 17 zł dlatego podchodziłam do niej nieco sceptycznie bo i opinie na jej temat również były podzielone. Zdecydowałam się na zakup bo gdyby okazała się niewypałem to w sumie nic nie tracę bo cena niewielka. Stosowałam codziennie wieczorem po kąpieli na powieki, wzdłuż linii rzęs. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych oprócz tego, że nie działała i gdy dostała się do oka to trochę piekła. Byłam nieco zawiedziona bo po miesiącu stosowania było widać minimalną różnice i zamiast wydłużenia zauważyłam tylko delikatne podkręcenie. Coś ruszyło się dopiero po 1,5 miesiąca stosowania, zauważyłam, że po wytuszowaniu są dłuższe, ładnie podkręcone, a rzęsy w kąciku zewnętrznym oka są mega długie. Wciąż używałam odżywki i używam do dziś, a trwa to ponad 2 miesiące. Dopiero dziś mogę stwierdzić , że odżywka faktycznie działa, wydłuża rzęsy, podkręca je dość mocno. Efekty może nie są tak kolosalne jak te pokazywane po Long4Lashes , ale jak za cenę 17 zł równie zadowalające :) Nie przestaję wciąż jej używać, w pojemniczku słychać , że odżywki jest jeszcze dość dużo, będę stosować do końca i mam nadzieję, że efekty się pogłębią. Polecam spróbować! :)

EDIT: Po 4 miesiącach stosowania jestem zachwycona efektem! Rzęsy są długie, podkręcone, widać znaczną różnicę w długości nawet bez makijażu! Już zamówiłam następne opakowanie bo miałam 3 tygodniową przerwę, a one wciąż rosną! Będę stosować nadal dla podtrzymania efektów :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151736].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka za małe pieniądze!

Odżywkę kupiłam, ponieważ moje rzęsy potrzebowały wzmocnienia po odżywce 4longlashes, która pokazała co potrafi, ale gdy efekt znikał było tylko gorzej.
Zapłaciłam za nią 20 zł. w drogerii ezebra.pl. Nie byłabym pewna czy za tak małe pieniądze da jakikolwiek efekt, ale zaryzykowałam i się nie zawiodłam.
Rzęsy już po 2 tygodniach były w lepszym stanie - nie wypadały, rosły nieco dłuższe i widocznie się zagęściły, później efekt się potęgował. Może nie był taki, jak po 4longlashes, ale przepaść cenowa jest duża, więć ja i tak byłam zadowolona :) Później jak wiadomo przyszedł czas, gdy rzęsy się wymieniają i normalnie miałabym pełno placków i 3 rzęsy na krzyż, a podczas używania FEG zdziwienie - może nieco mnie gęste, parę rzęs wyleciało, ale nie było tak źle! Rzęsy odrastały dużo szybciej i jeszcze dłuższe niż wcześniej.
Odżywkę używałam we wrześniu przez około 2 miesiące, później miałam 3 miesiące przerwy i teraz używam jej znów drugi miesiąc i jest jej jeszcze całkiem sporo, więc wydajność na plus.
Nie dostałam uczulenia, mimo wrażliwych oczu, ale zdarzało się, że gdy nie wytarłam pędzelka z nadmiaru i nałożyłam odżywki za dużo, spływała do oka i trochę piekło, więc lepiej być ostrożnym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146566].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalny bubel

Zamówiłam odżywkę na Allegro i albo trafiłam na podróbkę albo w moim przypadku totalnie się nie sprawdziła... Stosowałam przez około pól roku, aż zniesmaczona brakiem efektów, wyrzuciłam ją. Zapłaciłam ok. 30-40zł... Odżywka na moje rzęsy działała jak woda (i miałam wrażenie, że w opakowaniu zamiast oryginalnej odżywki rzeczywiście jest wlana woda...). Poleciła mi ją koleżanka.

Używam tego produktu od: Używałam pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057951].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwaga na buble

Moja odżywka była kupiona w ulubionym renomowanym sklepie internetowym, który nigdy mnie nie zawiódł. Na opakowaniu znajdowały się wszystkie możliwe hologramy i inne cuda. W składzie co prawda nie było bimatoprostu, ale w opisie sklep zapewnił, że na 100% sie tam znajduje i to taki chwyt, żeby można było sprowadzać produkt w większej ilości.
Niestety po 4 tygodniach męczarni (po aplikacji bolały mnie oczy i budziłam się opuchnięta) żadnego efektu nie zauważyłam. Pomyślałam, że być może nie działa na mnie ta magia, ale jakiś czas później skusiłam się na Long4lashes, który zadziałał...

Nie kupię już więcej tej odżywki, zbyt duże ryzyko trafienia bubla. Wole zapłacić więcej i mieć pewność, że nie kupiłam kota w worku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042477].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, tak, tak!!!

Najlepsze cudeńko, jakiego używałam do rzęs!

Mam średnio długie, średnio jasne, proste jak drut i grube włoski, do których bez zalotki nie podchodź. Kupiłam z koleżanką na Allegro (uwaga na podróbki!) i używam sumiennie co wieczór od pierwszego dnia maja. Moje niepodatne na cokolwiek rzęsy stały się dłuższe od dobre 2-3mm, są jeszcze grubsze, ściemniały, a do tego... zaczęły się same podkręcać :O Jestem w szoku, że kosmetyk może zrobić coś takiego.

Polecam z czystym sumieniem, warto :)

Używam tego produktu od: 1 maja
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033137].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009440].usefull || 0 }}% pomocna.