Pervoe Reshenie, Apteczka Agafii, Miodowo-roślinny kompleks do włosów w ampułkach, dla wzmocnienia i pobudzenia wzrostu

Pojemność 7 szt

Ziołowo-miodowe serum do włosów w ampułkach. Wzmacnia i stymuluje wzrost włosów, zapewnia intensywną pielęgnację.
Każda z 7 ampułek zawiera zbalansowane aktywne składniki : roślinna placenta, olej sojowy, olej cedrowy, olejowy ekstrakt agawy amerykańskiej, olej z zarodków pszenicy, olej z papryki, pszczele mleczko, olejowy ekstrakt propolisu, olejowy ekstrakt pyłku pszczelego, olej z rumianku, Climbazol, kompleks przeciwutleniaczy.

Mam mieszane uczucia

Używałam go przed każdym myciem (myję włosy co trzeci dzień). Pół ampułki wcierałam w skalp, nakładałam czepek, a na to ręcznik i zostawiałam na głowie przez ok 30 min.

Działanie? Szału nie ma.
Niby troszkę zmniejszył mi wypadanie włosów, ale fakt jest taki, że nie miałam z tym jakiegoś większego problemu wcześniej.
Nie sprawił, że włosy zaczeły mi rosnąć szybciej, baby hair też się nie pojawiły.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe czyli 7 ampułek