Yves Rocher, Les Gestes Essentiels, Gommage Vegetal Douceur (roślinny piling do cery wrażliwej)

Idealny do cery suchej, wrażliwej, z rozszerzonymi naczynkami - delikatnie oczyszcza pory dzięki zawartości pudru pszenicznego (0,5 %) wyciągu z hibiskusa ( 4 %) i kolb kukurydzy (3,4 %). Po dokładnym oczyszczeniu nałożyć na twarz i szyję, omijając okolice oczu. Pozostawić na kilka minut do wyschnięcia, po czym zetrzeć opuszkami palców pamętając aby nie rozciągać skóry. Następnie zmyć wodą i nałożyc maseczkę Gommage stosować maksymalnie raz w tygodniu.

byłam jego fanką

Bardzo żałuję, iż YR wycofało ten peeling (i to już całkiem dawno) :( Był to jeden z nielicznych specyfików "ściernych", który mnie nie podrażniał, a przy tym dobrze oczyszczał i wygładzał skórę (stosowałam zazwyczaj razem z maską typu sauna). Było trochę zabawy z nakładaniem (gęsty krem), potem to czekanie aż obeschnie no i na koniec tarcie. Ale efekty, przy mojej wrażliwej cerze, były tego warte.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:sporo tych tubek było

sama nie wiem

Jak dla mnie jest niedobry,ciezko sie go złuszcza wszedzie sie to sypie:[ i zle peelinguje po całym tym zabiegu cere mam okropna wszedzie widac skorki i nie wiadomo co z tym zrobi wysusza poprostu przez to tarcie skore...nie jest dla mnie

Bdb z plusem

Używam go już od ponad dwóch miesięcy i przyznaję, że jest naprawdę dobry. Świetnie oczyszcza oraz zapobiega powstawaniu nowych pryszczy, zaskórników itp. Dodam, że nie zawsze stosuje go tak, jak zaleca sie na opakowaniu. Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do tarcia :) .

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

sama nie wiem

Byłam zaciekawiona formą tego peelingu i odmiennym sposobem używania. Jest to bardzo gęsty beżowy krem, trochę dziwnie się go nakłada, bo niby wydaje się tłusty, a jwednak jest tępy, nigdy nie wiem ile go nałożyć na twarz żeby było ok, jgdy posmaruję cienką warstwą to w oka mgnieniu przysycha,. Skóra nie jest po nim wysuszona, efekt wygładzenia jest odczuwalny. Niestety, żeby dokładnie złuszczyć naskórek, trzeba się trochę napracować. Wolę jednak czuć ścierne drobinki peelingu i ich działanie, więc raczej wrócę do peelingu gruboziarnistego.