Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elseve Cement - Ceramid, Natychmiastowa kuracja odbudowująca

Elseve Cement - Ceramid, Natychmiastowa kuracja odbudowująca

Cena już od 19,22 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Działanie produktu: - podczas aplikacji jedwabista formuła produktu wzbogacona o cement-ceramid, replikę naturalnego cementu międzykomórkowego, łączy się z włóknem włosa i wnika w głąb, aby go intensywnie odbudować.
Kondycja włosów jest często uzależniona od pory roku. Od czasu do czasu dobrze jest zmienić rodzaj używanej odżywki Elseve, np. po lecie, czy zimie, kiedy wymagają intensywniejszej pielęgnacji. Wtedy zmiana poprzez zastosowanie lekkiej odżywki w sprayu, bardziej intensywnej maski lub głęboko regenerującej kuracji sprawia, że działanie odżywki jest lepiej dopasowane do aktualnych potrzeb włosów.
Dla uzyskania lepszego efektu można nanieść odżywkę czy maskę Elseve na lekko wilgotne włosy, rozczesując je szerokim grzebieniem od nasady po końce i pozostawić na 15 minut.
Aby wzmocnić działanie produktu po naniesieniu na włosy, można owinąć głowę ręcznikiem bądź folią i podgrzać ciepłym powietrzem suszarki. Należy pamiętać, aby zawsze spłukiwać odżywkę czy maskę letnią wodą. Włosy należy delikatnie wycierać ręcznikiem, wyciskając wodę tak, by uniknąć ich splątania.
Cement - Ceramid to replika naturalnego cementu międzykomórkowego włosa. Jest on zawarty w formule, która koncentruje działanie na uszkodzonych strefach włosa, aby:
- uzupełniać ubytki: włókno włosa odzyskuje spójność i odporność,
- wzmacniać łuski: powierzchnia włosa staje się gładka i lśniąca.

jako odżywka - niezła

Ułatwia rozczesywanie, włosy są po niej błyszczące. Jedna z lepszych na mój przypalony blond. Warto trochę dłużej potrzymać ją na włosach albo myć metodą o-m-o.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111041].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Na początku napiszę, że używałam cały zestaw z tej serii przez ponad miesiąc Cement-Ceramidy (szampon codziennie, odżywka 2-3 razy w tygodniu, maseczka 2 razy w tygodniu oraz natychmiastowa kuracja 2 razy w tygodniu )

To jest jak odżywką, tylko bardziej gęsta no i nie trzyma się pare minut tylko od razy spłukuje. Włosy łatwo się rozczesują. Są lśniące i miękkie w dotyku. Czy odbudowały moje włosy ? może w jakiś stopniu tak, ale ja nie widzę różnicy zbytnio niż to, że faktycznie mile w dotyku, łatwe w rozczesywaniu... Niestety jest mało wydajny. Mi starczył na ponad miesiąc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041623].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Skończyły mi się maski do włosów, więc kupiłam ta kurację za ok.16zł w Naturze.

Plusy:
-opakowanie
-super zapach;)
-konsystencja
-przenikanie we włókno włosa
-wchłanianie
-szybkość działania (od razu można zmyć)
-wydajny

Minusy:
-cena
-nie nakładać przy skórze,bo przetłuści na 2 dzień lekko włosy (na końcówki ok,bo je fajnie odżywia)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857662].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

zbędne badziewie

Kupiłam ten produkt, bo lubię niektóre produkty Elseve, używam, chętnie wracam. jest to najgorsza rzecz Elseve jakiej używałam.
Rzadka maź oblepiająca włosy i przetłuszczająca- jeśli się ją niedokładnie zmyje. Nie ma sensu jej trzymać długo na włosach, bo to i tak nic nie da.
Plącze, kołtuni, w ogóle nie ułatwia rozczesywania. Obciąża, ale w nie fajny sposób.
Włosy są splątane, suche, przylizane.
Beznadziejny bubel nie wart nawet 2 złotych.
Nic wartościowego. Nie wiem co mam z tym zrobić, każde podejście to klapa. Może zmęczę dodając do innych odżywek...

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839889].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabizna.

W zasadzie nie wiem, czemu ją kupiłam, bo nie wierzę z zasady w żadne ekspresowe maseczki, kuracje i inne tego typu. A ten produkt to w ogóle żadna kuracja i żadna maseczka, po prostu odżywka i to marna.

Za działanie mogę dac jej plus za nawilżenie włosów i to, że są po niej miękkie, ale żadnych więcej efektów, łącznie ze spełnieniem jakichkolwiek szumnych obietnich producenta z opakowania, nie można oczekiwać. Żadnej regeneracji, wygładzenia, nabłyszczenia nie ma.
Włosy rozczesują się po niej średnio, ale nie obciąża ich i nie powoduje szybszego przetłuaszczania się.

Jest natomiast bardzo nieprzyjemna w stosowaniu. Pachnie nawet ładnie, ale jest barwiona, nie wiadomo po co. Ma bardzo płynną konsystencję, po prostu spływa z wilgotnych włosów. Miałam wrażenie, że czasem powinnam nałożyć jej dodatkową warstwę, nawet przy spłukiwaniu za bardzo jej nie czuję na włosach. Rozumiem lekki kosmetyk, ale bez przesady.

Cena regularna jest wygórowana jak na taką jakość, tuba jest dość poręczna, kosmetyk jest wydajny tak sobie, jak zwyczajna odżywka, konsystencja na pewno nie wpływa na wydajność korzystnie.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827482].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Bardzo lubie linie kosmetyków ELSEVE.
Skusiłam się na tą "złotą tube" ponieważ widniejący na niej napis " wypełnia ubytki ! wzmacnia łuski włosa ! włosy uszkodzone i łamliwe ! " spowodował że pomyślałam że to będzie jeszcze większe WOW niż mój ulubieniec z Total Repair ale jednak tak nie dokońca mnie zachwycił...

- Jest w porządku jako taka delikatna odżywka ale nie dla moich włosów które są często traktowane suszarką i prostownicą i potrzebują większego kopa aby się odbudowały. ( producent napisał dużymi literami KURACJA ODBUDOWUJĄCA )

- Są gładkie po użyciu ale bez większej rewelacji kiedy wyschną

- Końcówki są bardziej sklepione ale wciąż się rozdwajają

- Kuracja jest świetnym rozwiązaniem do łatwego rozczesywania włosków

- Ładny zapach, który sie utrzymuje cały dzień ;)

MINUSem jest to że nie czyni ona owej kuracji i odbudowy tylko bardziej odżywia i wygładza. Myślę że na włosy mało problematyczne będzie ok, ja nadal zostaje przy moim starym faworycie Total Repair :)

Przed dodaniem recenzji stosowałam kuracje dwa miesiące - dwa opakowania. ( brak wydajności ale to w każdym opakowaniu ELSEVE natychmiastowa kuracja ).

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806421].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra odżywka - tak, kuracja - już niekoniecznie

+ już po nałożeniu owej "kuracji" włosy są znacznie wygładzone
+ ułatwia rozczesywanie
+ łatwa i szybka aplikacja
+ wydajny produkt, tylko warto pod koniec przeciąć tubę, bo ku naszemu zaskoczeniu możemy odkryć, że chociaż z tuby nic już nie chce wyjść, to w środku znajduje się jeszcze wystarczająco kosmetyku na przynajmniej trzy użycia!
+ ładny zapach sprawia, że używanie jest bardzo przyjemne

- największym moim "ale" jednak jest fakt, że widząc napis "kuracja" na produkcie, więcej po nim oczekiwałam, a dostałam jedynie przyjemną odzywkę do włosów, której działanie nie jest tak skuteczne i długotrwałe, jak sugerować może nazwa produktu
- w związku z tym, że w moim odczuciu to po prostu dobra odzywka, uważam, że standardowa jej cena jest zawyżona i ciesze się, że udało mi się ja upolować na przecenach i zapłaciłam ~14zł zamiast 20

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773468].usefull || 0 }}% pomocna.