Radical, Szampon nadający objętość

Radical, Szampon nadający objętość

Cena już od 8,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowo łagodny i bardzo dobrze tolerowany przez skórę głowy szampon do częstego mycia i pielęgnacji włosów pozbawionych objętości. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych -; naturalny ekstrakt z kwiatów lipy i skrzypu polnego, kolagen, płynna keratyna i inutec - wyraźnie wzmacnia włosy, poprawia ich dynamikę i sprężystość oraz dodaje objętości i chroni przed uszkodzeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu Radical włosy dłużej zachowują świeżość i większą objętość, stają się bardziej puszyste, lśniące i podatne na układnie.

w butelce
>250ml
Skóra głowy
problemowa

fajny

Jestem mile zaskoczona tym szamponem, kupilam w UK w polskim sklepie za 4 funty, nie mam pojecia ile kosztowałby w Polsce. Starczył ma na około 1,5 mca, mam długie włosy, myje je co dwa dni.Polubiłam go bo fajnie myje, nie obciaza ich sa dlugo swierze, jedynie plataly mi sie w czasie mycia, troche gdzies je tam unosil ale bez jakiegos szalu, mnie jakos przypadl do gustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200133].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok.

Dobry szampon. Nie zdziałał na moich wlosach nic szczególnego, nie zauważyłam zwiększonej objętości.
Lagodny dla skóry głowy.
Jednym słowem- dobry szapon, ale bez cudów

Plusy:
+zapach
+wydajność
+cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073856].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepsko na tłustych włosach

Moje włosy są cienkie, bez objętości, rzadkie, tłuste u nasady i suche na końcach.

Plusy:
-w miarę wydajny, bo starczył mi na 2 miesiące
-cena
-dostępność (w drogeriach internetowych jest go mnóstwo i czasem widuje go w rossmanie lub markecie)
-zapach
-nie dostałam po nim łupieżu
-nie swędzi po nim skalp

Minusy:
-opakowanie jest koszmarne w użytkowaniu... przelałam więc do innego opakowania
-przetłuszcza włosy (początkowo używałam go samodzielnie co 1-2 dni, przy czym raz w tygodniu używałam innego szamponu). Z czasem musiałam go używać jako szampon na pierwsze mycie, a na drugie inny, bo moje włosy z dnia na dzień coraz szybciej zaczynały się przetłuszczać
-nie zauważyłam zwiększonej objętości włosów, bo włosy dzieliły się na strąki i tłuściły u nasady zamiast się unosić

Na moich włosach się totalnie nie sprawdził jako szampon do cienkich włosów, a ostatnie 2 tygodnie jego stosowania polegały na tym, że myłam nim włosy tylko po to by przy drugim myciu innym szamponem uzyskać lepszą pianę...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973643].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepszy, jaki do tej pory spotkałam

Widzę w nim prawie same plusy.

+ ładny zapach
+ wydajny (dwie osoby używają na cały miesiąc)
+ cena w promocji mnie zadowala
+ SUPER OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW
+ włosy stają się lekkie
+ nie obciąża włosów
+włosy są sypkie

- nie mogę znaleźć go od pewnego czasu w żadnym sklepie :(

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889824].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJ !!!

Najlepszy szampon jaki kiedykolwiek używałam.

Plusy

+ niska cena
+ bardzo dobrze wpływa na skórę głowy
+ mimo małego opakowania szampon jest wydajny
+ fajna gęsta konsystencja
+ dobrze się pieni
+ przyjemny delikatny zapach
+ po dłuższym stosowaniu włosy stają się silniejsze ,zdrowsze , błyszczą się
+ dla wrażliwej skóry głowy

Minusy :

- trochę plącze włosy ,ale który szampon tego nie robi
- jeśli chodzi o większa objętość to utrzymuje się bardzo krótko , ale można wyciągnąć sobie włosy na szczotkę i po problemie.

Polecam ten szampon bo naprawdę warto go wypróbować .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841996].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon

Miałam juz wiele szamponów z farmony i ten jest zdecydowanie najlepszy.
Plusy:
Konsystencja rzadka ale nie az tak jak w pozostałych wersjach.
Zapach - cudowny !!!
Wlosy po umyciu są naprawdę puszyste, mięciutkie i błyszczące.
Opakowanie tez jest w ladnej kolorystyce.
Minusy:
Szampon jest troche malo wydajny.
Cena to ok. 11 zl. czyli troche duzo jak na tak małą wydajność. Jednak dzialanie tego szamponu podoba mi się i będę go używać. Polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823495].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Delikatny szampon idealny do codziennego używania. Włosy po nim są miękkie, ładnie pachną, są bardziej puszyste i ładnie lśnią, ale zauważyłam, że troszkę szybciej się po nim przetłuszczają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816835].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wart Zakupu

Szampon, ma bardzo ładną i wygodną buteleczke, dodatkowo ładnie pachnie,Włosy po umyciu nim, też ładnie pachną, Nie jest wydajny, nie nadaje włosom objętości, Słabo się pieni.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno Opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786951].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szamponik

jeśli chodzi o mnie, objętość jest widoczna, ale po dwukrotnym myciu. Szampon dobrze się pieni,ale trochę sporo trzeba dać na włosy. Ze spłukiwaniem nie ma problemu. Nie podrażnia, ani nie uczula. Świeżość i czystość odczuwalna. Jak dla mnie butelka OK, produkt dosyć wydajny. Z aplikacją również nie miałam problemu.

Używam tego produktu od: od 4 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[751486].usefull || 0 }}% pomocna.