Radical, Szampon nadający objętość

Radical, Szampon nadający objętość

Wyjątkowo łagodny i bardzo dobrze tolerowany przez skórę głowy szampon do częstego mycia i pielęgnacji włosów pozbawionych objętości. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych -; naturalny ekstrakt z kwiatów lipy i skrzypu polnego, kolagen, płynna keratyna i inutec - wyraźnie wzmacnia włosy, poprawia ich dynamikę i sprężystość oraz dodaje objętości i chroni przed uszkodzeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu Radical włosy dłużej zachowują świeżość i większą objętość, stają się bardziej puszyste, lśniące i podatne na układnie.

w butelce
>250ml
Skóra głowy
problemowa

fajny

Jestem mile zaskoczona tym szamponem, kupilam w UK w polskim sklepie za 4 funty, nie mam pojecia ile kosztowałby w Polsce. Starczył ma na około 1,5 mca, mam długie włosy, myje je co dwa dni.Polubiłam go bo fajnie myje, nie obciaza ich sa dlugo swierze, jedynie plataly mi sie w czasie mycia, troche gdzies je tam unosil ale bez jakiegos szalu, mnie jakos przypadl do gustu.

Jest ok.

Dobry szampon. Nie zdziałał na moich wlosach nic szczególnego, nie zauważyłam zwiększonej objętości.
Lagodny dla skóry głowy.
Jednym słowem- dobry szapon, ale bez cudów

Plusy:
+zapach
+wydajność
+cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kiepsko na tłustych włosach

Moje włosy są cienkie, bez objętości, rzadkie, tłuste u nasady i suche na końcach.

Plusy:
-w miarę wydajny, bo starczył mi na 2 miesiące
-cena
-dostępność (w drogeriach internetowych jest go mnóstwo i czasem widuje go w rossmanie lub markecie)
-zapach
-nie dostałam po nim łupieżu
-nie swędzi po nim skalp

Minusy:
-opakowanie jest koszmarne w użytkowaniu... przelałam więc do innego opakowania
-przetłuszcza włosy (początkowo używałam go samodzielnie co 1-2 dni, przy czym raz w tygodniu używałam innego szamponu). Z czasem musiałam go używać jako szampon na pierwsze mycie, a na drugie inny, bo moje włosy z dnia na dzień coraz szybciej zaczynały się przetłuszczać
-nie zauważyłam zwiększonej objętości włosów, bo włosy dzieliły się na strąki i tłuściły u nasady zamiast się unosić

Na moich włosach się totalnie nie sprawdził jako szampon do cienkich włosów, a ostatnie 2 tygodnie jego stosowania polegały na tym, że myłam nim włosy tylko po to by przy drugim myciu innym szamponem uzyskać lepszą pianę...

Dekoloryzacja włosów

Najlepszy, jaki do tej pory spotkałam

Widzę w nim prawie same plusy.

+ ładny zapach
+ wydajny (dwie osoby używają na cały miesiąc)
+ cena w promocji mnie zadowala
+ SUPER OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW
+ włosy stają się lekkie
+ nie obciąża włosów
+włosy są sypkie

- nie mogę znaleźć go od pewnego czasu w żadnym sklepie :(

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

NAJ !!!

Najlepszy szampon jaki kiedykolwiek używałam.

Plusy

+ niska cena
+ bardzo dobrze wpływa na skórę głowy
+ mimo małego opakowania szampon jest wydajny
+ fajna gęsta konsystencja
+ dobrze się pieni
+ przyjemny delikatny zapach
+ po dłuższym stosowaniu włosy stają się silniejsze ,zdrowsze , błyszczą się
+ dla wrażliwej skóry głowy

Minusy :

- trochę plącze włosy ,ale który szampon tego nie robi
- jeśli chodzi o większa objętość to utrzymuje się bardzo krótko , ale można wyciągnąć sobie włosy na szczotkę i po problemie.

Polecam ten szampon bo naprawdę warto go wypróbować .

bardzo dobry szampon

Miałam juz wiele szamponów z farmony i ten jest zdecydowanie najlepszy.
Plusy:
Konsystencja rzadka ale nie az tak jak w pozostałych wersjach.
Zapach - cudowny !!!
Wlosy po umyciu są naprawdę puszyste, mięciutkie i błyszczące.
Opakowanie tez jest w ladnej kolorystyce.
Minusy:
Szampon jest troche malo wydajny.
Cena to ok. 11 zl. czyli troche duzo jak na tak małą wydajność. Jednak dzialanie tego szamponu podoba mi się i będę go używać. Polecam !

Mieszane odczucia

Delikatny szampon idealny do codziennego używania. Włosy po nim są miękkie, ładnie pachną, są bardziej puszyste i ładnie lśnią, ale zauważyłam, że troszkę szybciej się po nim przetłuszczają.

Nie wart Zakupu

Szampon, ma bardzo ładną i wygodną buteleczke, dodatkowo ładnie pachnie,Włosy po umyciu nim, też ładnie pachną, Nie jest wydajny, nie nadaje włosom objętości, Słabo się pieni.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno Opakowanie

dobry szamponik

jeśli chodzi o mnie, objętość jest widoczna, ale po dwukrotnym myciu. Szampon dobrze się pieni,ale trochę sporo trzeba dać na włosy. Ze spłukiwaniem nie ma problemu. Nie podrażnia, ani nie uczula. Świeżość i czystość odczuwalna. Jak dla mnie butelka OK, produkt dosyć wydajny. Z aplikacją również nie miałam problemu.

Używam tego produktu od: od 4 tygodni