Giordani Gold, Rejuven-A Lipstick (Pomadka z witaminą A o działaniu odmładzającym) (stara wersja)

Dodaje ustom koloru i jednocześnie je pielęgnuje. Wzbogacona witaminami A, C i E. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry ust. Osiem różnych odcieni pozwala dobrać harmonizującą pomadkę do typu urody, okazji lub ubrania.

Kremowe nawilżenie :)

Pomadka pozostawia przyjemną, kremową warstwę. Ma bardzo ładny połysk. Wybrany przeze mnie kolor to Pink Passion i w brew nazwie jest... pomarańczowawa z domieszką rózu. Ładnie się prezentuje na ustach. Ma bardzo eleganckie opakowanie - miło się z nim pokazać. Dodatkowym plusem jest silne nawilżanie i dyskretny, przyjemny zapach. Minusem pomadki jest mała trwałość.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo lubię

Przede wszystkim - właśnie w gamie kolorów tych pomadek udalo mi się znaleźć absolutnie idealny dla mnie - Prune. Był czas, gdy byłam od niego uzależniona - wszystkie 3, które kupiłam, były właśnie w tym kolorze :) Bardzo ładnie się rozprowadza wygładza usta i mam wrażenie, że ma pewne właściwości pielęgnacyjne. Trwałość taka sobie, ale chyba nie miała być z założenia supertrwała - po prostu normalna pomadka, która się "zjada".

Używam tego produktu od: kilka lat

całkiem przyjemna szmineczka

mam kolor lucious lavender czy jakos tak ;-) pomadka daje taki seksowny "platynowy" efekt mi odpowiada :)nieco powiększa usta kolor inny niż w katalogu to normalka :D zapach i opakowanie cudo :P szkoda tylko że nie pokrywa ust bardziej ,daje taki dość delikatny efekt mimo wszystko polecam ! szkoda że jest tylko 8 odcieni.. (prawie wszystkie ciemne..)Używam tego produktu od:9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczełam pierwsze

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

polecam

Bardzo polecam, bo szminki są naprawdę dobre i mają ładne kolorki. Sama mam Peach, Goldem Decadence i próbki [coco red i lucious Lavender] i wszystkie są bardzo ładne. Szminka nawilża usta [choć na moje wargi na ogół szminki kiepsko wpływają i mają ładny połysk [szczególnie Peach]

Używam tego produktu od:-

super

Pomadki mają ładne kolorki. Dobra konsystencja (nie za tłusta, nie za sucha). Długo pozostaje na ustach i nie waży się. Polecam gorąco.

średnia

Kolorek z którym miałam styczność to Luscious Lavender, niestety trochę różnicy między kolorem w katalogu i na ustach jest. To taki jakby różowy brąz z drobinkami, dosyć ładny odcień. Nawilżanie jest kiepskie, szminka raczej przesusza, szybko się ściera. Jest taka sucha na ustach, ciężko się rozprowadza, zbiera w załamaniach. Zapach i smak takie sobie. Cena zawyzona. Ale opakowanie jest ładne.

SUPER !! !! !!

Goraco polecam!!!

Dlugo utrzymuje sie na ustach, ma piekny kolor i 15 odcieni do wyboru. Ale najwazniejsze ze dlugo sie utrzymuje! Wytrzymuje picie i umierakowana ilosc jedzenia :D Na upartego bez poprawek wytrzyma w szkole caly dzien :wow: Moze nie nawilza super, ale Tisane, lub inny dobry balsam, zalatwia sprawe. W promocji jak najbardziej polecam!!!

Usteczka jak stempelek

Doprawdy świetna rzecz, za nieweilkie pieniądze (polecam oczywiście w cenach promocyjnych). Swoją w kolorze PRUNE (kolor wina dla zimnego typu urody)kupiłam dość dawno, czasem o niej zapominam, ale jak już wygrzebię z dna kosmetyczki przez dłuższy czas używam namiętnie. Lubię zwłaszcza zimą, gdy zdarza mi się malować usta intensywniej (jak ja lubię takie soczyste usteczka na tle porcelanowej twarzyczki). Pomadka pachnie klasycznie, pomadkowo ;) , ale nie drażni, dla mnie jest taki zapach zdecydowanie bardziej akceptowalny niż mydlane wonie. Nakłada się cienką warstwą, gdyż nawet taka ilość gwarantuje intensywność koloru. Obecnie poszerzona została gama kolorystyczna, i chyba uleglę kolejnej. Trwałość nie jest najlepszą stroną tej pomadki, lecz jeszcze gorsze jest to, że pozostawia wszędzie ślady niczym stempelek, głównie dzieje się tak, gdyż jest tłusta i nawet nie tyle nawilża co odżywia. Świetnie sprawdza się wtarta w usta, odciśnięta chusteczką, w ten sposób uzyskuje się nasycony lecz naturalny kolor. Generalnie, nasycone eleganckie barwy są zdecydowaną zaletą pomadek Giordani. Opakowanie trwałe i dopracowane, dalekie od tandety, co dla mnie odgrywa niebagatelną rolę i jest miłym zaskoczeniem za tę cenę.

Nie jest idealna, ale warta polecenia.

kremowy buziak

Moja mama używa tych pomadek od dawna, niedawno sprezentowano jej odcień matowy desert sand, w kolorze nugatowo-koralowym czyli dokładnie takim w jakim się nie nosi i mi oddała.Kolor jest trwały i intensywny, ta pomadka naprawdę długo się trzyma na wargach, jednak nie ściąga skóry, nie wysusza tylko nawilżai odżywia, na wierzchu tworzy się delikatna powłoczka która pięknie wydobywa kształt ust, uważam ze niepotrzebna jest konturówka. Mój patetnt na tę pomadkę na codzień to opuszkiem palca wmasować niewielka ilość pomadki , aby usta nabrały naturalnego ale mocnego koloru i pociągam to błyszczykiem lub balsamem do ust, dzięki czemu ciągle mam usta jakbym jadla świeze czerwone owoce :) bardzo wydajna, piękne , klasyczne opakowanie zadługuje w pełni na ****

***

Przyznam, że ta pomadka jest całkiem dobrym produktem za niewysoką cenę. Świetnie pielęgnuje usta, delikatnie je nawilża. Jej niektóre odcienie są zachwycające i naprawdę ładnie wyglądają na ustach. Nie należy ona jednak do najtrwalszych szminek i bardzo szybko znika zjedzona, bądź pozostawiona na czymś/kimś.
Podoba mi się jej opakowanie, które jest ładnie wykończone.

Jedna z najlepszych

Pomadka przede wszystkim zadziwiła mnie przepiękną gamą kolorystyczną... cudownie głębokie, wspaniale nasycone pełnią barwy, przy tym nawilżające... miodzio :DKolor w dodatku utrzymuje się na ustach bardzo długo, zachowując swoją pierwotną głębię :D - jedyną jej wadą jest pozostawianie śladów na wszystkim czego się dotknie,,, Generalnie - z czystym sumieniem mogę ją polecić :D ja się zakochałam w Redwood, nigdy nigdzie nie widziałam tak pięknego odcienia czerwieni-bordo-brązu...

świetna

Ja od dłuższego czasu polowałam na tę pomadkę, tz. na promocję bo nie należy do tanich. Niedawno była promcocja i kupiłam ją za 24zł z hakiem. Warto było bo jest doskonała, mam kolor Peach, najjaśniejszy. Nakłada się delikatną warstewką, dzięki czemu się nie zjada, jest bardzo trwała. Polecam.