Baby Delfi, Płyn do kąpieli z oliwką

Baby Delfi, Płyn do kąpieli z oliwką

Łagodny płyn do kąpieli zalecany jest dla dzieci po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Doskonale myje i pielęgnuje delikatne ciało niemowląt i dzieci. Zawiera oliwkę, która skutecznie natłuszcza oraz uelastycznia skórę podczas kąpieli. Dzięki stosowaniu płynu delikatna skóra dziecka nie ulega wysuszeniu. Nie powoduje łzawienia oczu.

Cena:

Delikatny, polecam!!!

Płyn jest biało-perłowy, rzadki, ma bardzo lekko wyczuwalny świeży zapach, choć dla niektórych może nie pachnieć wcale. Świetnie się pieni, piana jest miękka i dość długo się trzyma. Jest dość wydajny, niedrogi. Skóra po kąpieli jest miękka i nawilżona, nie smarowałam maluszka juz niczym. Nie szczypie w oczy. Jest to taki zwykły łagodny płyn do kąpieli z pianką, mimo zawartości oliwki będzie jednak za slaby dla skory suchej. Lubie ten płyn, choć jest ciężko dostepny, zamawiałam w aptece internetowej. Polecam mamom i maluszkom, jest łagodny dla skóry.

nawet dobry

Uzywam do kąpieli dla moich trzech pociech.Wlewam do wanienki i skóra synka(2 miesiące) jest delikatna i gładka.I dobrze że nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.Ładnie sie pieni choc zapach mógłby być ładniejszy.Na wysuszona skóre raczej jest za słaby i trzeba szukac specjalistycznych specyfików.Ten produkt jest bardziej pielgnujacy a nie leczniczy.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam dokładnie,kilkanaście

Taki średniak

Używam go razem córka, ja mam przesuszona skore a ona mały człowieczek potrzebuje czegoś delikatnego. Ani mi ani jej ten płyn zbyt nie pomaga, czegos jakby mu brakowało, a może poprostu nie jest to płyn odpowiednio dobrany do naszych przesuszonych skór

Używam tego produktu od:4 miesięcy

depilacja zalety

Przyjemny

Płyn nie zrobił "krzywdy" mojemu dziecku ale rewelacyjny też nie jest. Oliwki prawie wogóle nie czuć ale skóra dziecka była mięciutka. Chociaż jest ona mięciutka po "czymkolwiek". Zapach bardzo neutralny, prawie niewyczuwalny. Nie podoba mi się opakowanie, jest okropne.

niezły

Nie jest to ideał, ale jest niezły. Może zacznę od tego, że używam go sama, pod prysznicem, gdyż mam suchą skórę. Do kupna zachęciła mnie ta oliwka w nazwie, myślałam że będzie pożądnie natłuszczał skórę podczas mycia. No cóż, trochę natłuszcza, ale mam wrażenie, że tej oliwki jest za mało, a żel jest zbyt rzadki. Nieźle się pieni, pachnie delikatnie, jest łagodny. Wydajny. Ale poszukuję czegoś z bardziej intensywnym działaniem natłuszczającym. Będę szukać dalej.
Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1
Acha, dodam jeszcze, że kosztuje ok. 8 zł (objętość 300ml)

nic specjalnego

więcej nie kupię, jak dla mnie mogłabym wogóle nie uzyc płynu-efekt byłby ten sam. Zapach taki sobie na skórze wcale go nie czuc(a lubie jak mój dzidzius przyjemnie i dyskretnie pachnie po kąpieli). Co do wlasciwosci pielęgnacyjnych, jak wczesniej wspomnialam specjalnych efektow nie zauważyłam. Przerzucam sie na Jonsona z lawendą ( o wiele przyjemniejszy w stosowaniu). Jednym słowem nie polecam.

raczej dla mam

przeznam sięszczerze, że ne mam dzieci, ale kosmetyki dla dzieci uwielbiam. ten płyn też przypadł mi do gustu, jest wydajny, slicznie sie pieni i pachnie oliwka, nie wysusza skóry. nie wiem jak się sprawdza na skórze dzieciaczków, ale dla mnie bomba

na pewno są lepsze

testowałam ten płyn do kąpieli na sobie,nie na dziecku.Jeśli mam być szczera to kupiłam go zachęcona niespotykaną formułą z oliwką.Dodam ponadto,że jestem maniaczką wszelkich płynów i balsamów do ciałą,używam ich naprawdę sporo i muszę stwierdzić,że ten płyn najmniej mi odpowiadał.Nie nawilżał skóry tak jak się spodziewałam zasugerowana zawartością oliwki,żle się spłukuje a oprócz tego ohydnie pachnie.Raczej nie polecam,gdyż sądzę że każdy inny płyn tego rodzaju jest lepszy...

dobry

Jestwydajny, opakowanie 300ml, pozostawia na delikatnej skórce dziecka "warstwę ochronną", zapach jest delikatny i taki świeży. Efekt jest zadawalający. Jedyne zastrzeżenia mam do trudności związanych ze spłukiwaniem, no i jeśli kąpie maluszka sama ( to zdaża się baaardzo rzadko) to wolę mydło, gdyż po tym płynie trudno utrzymać pociechę, wyślizguje się z rąk.