Lancome, Akcesoria do cieni do powiek

Lancome, Akcesoria do cieni do powiek

Pojemność 3 szt

Komplet zawierający dwa mini pędzelki do nanoszenia cieni do powiek (jeden prosty, drugi skośny) oraz aplikator do cieni.

*/**

Firma Lancome produkuje chyba najgorsze pędzle do makijażu . Obok pędzli firm YSL , Clinique czy też dość mizernych [ jak na ceny i markę ] pędzli Chanel prezentują się Lancomy fatalnie ! . Włosie niby miękkie , ale z czasem staje się dziwne w dotyku , szorstkie , takie zużyte , matowe ... pielęgnuję w jeden sposób wszystkie moje pędzle i tylko te wyglądają coraz gorzej . Pędzel do oczu jest tandenty - bardzo brzydko i nierówno ścięty , do ust rozcapierzył się po zaledwie tygodniu , o ile mnie pamięć nie myli , pędzel do pudru wyrzuciłam kilka miesięcy temu . Moje pędzle miały srebrne rączki z logo firmy i nie pochodziły z kompletu , były i są dostępne w perfumeriach na sztuki . Pędzle tej firmy to najgorsze pędzle jakie miałam .

fajniusie

Pędzelki z naturalnego, mięciutkiego i delikatnego włosia, nie rozczapierzają się wskutek używania. Zgrabne, zmieszczą sie nawet w małej torebeczce czy kosmetyczce. Aplikator wykonany jest z mięciutkiej gąbeczki, która nie zniszczyła mi się mimo prania. Ubolewam nad brakiem odpowiedniego opakowania do nich, ponieważ używam pędzelków wyłącznie do cieni sypkich, pozostałości sypią się na wszystkie strony. Pędzelki były opakowane w coś w rodzaju plastikowego futerału, który mi się szybko poniszczył.