Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lancome, Akcesoria do cieni do powiek

Lancome, Akcesoria do cieni do powiek

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 3 szt
Cena 0,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Komplet zawierający dwa mini pędzelki do nanoszenia cieni do powiek (jeden prosty, drugi skośny) oraz aplikator do cieni.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

*/**

Firma Lancome produkuje chyba najgorsze pędzle do makijażu . Obok pędzli firm YSL , Clinique czy też dość mizernych [ jak na ceny i markę ] pędzli Chanel prezentują się Lancomy fatalnie ! . Włosie niby miękkie , ale z czasem staje się dziwne w dotyku , szorstkie , takie zużyte , matowe ... pielęgnuję w jeden sposób wszystkie moje pędzle i tylko te wyglądają coraz gorzej . Pędzel do oczu jest tandenty - bardzo brzydko i nierówno ścięty , do ust rozcapierzył się po zaledwie tygodniu , o ile mnie pamięć nie myli , pędzel do pudru wyrzuciłam kilka miesięcy temu . Moje pędzle miały srebrne rączki z logo firmy i nie pochodziły z kompletu , były i są dostępne w perfumeriach na sztuki . Pędzle tej firmy to najgorsze pędzle jakie miałam .

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

fajniusie

Pędzelki z naturalnego, mięciutkiego i delikatnego włosia, nie rozczapierzają się wskutek używania. Zgrabne, zmieszczą sie nawet w małej torebeczce czy kosmetyczce. Aplikator wykonany jest z mięciutkiej gąbeczki, która nie zniszczyła mi się mimo prania. Ubolewam nad brakiem odpowiedniego opakowania do nich, ponieważ używam pędzelków wyłącznie do cieni sypkich, pozostałości sypią się na wszystkie strony. Pędzelki były opakowane w coś w rodzaju plastikowego futerału, który mi się szybko poniszczył.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  367
  recenzji

  4
  pochwał

  9,96

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking