Klorane, Creme Nutritive Peaux Seches (Krem odżywczy dla suchej skóry)

Klorane, Creme Nutritive Peaux Seches (Krem odżywczy dla suchej skóry)

Krem odżywczy dla suchej i bardzo suchej skóry dla dzieci z wyciągiem z nagietka. Na każdą pogodę

Cena: 22 zł / 50ml

Dobry krem

Stosuję go osobiście mimo że nie jestem dzieckiem.
Delikatna konsystencja,dobrze się rozsmarowywuje,delikatnie pachnie,nie uczula.
Buzia jest po nim gładka i naprawdę odżywiona.
Dobrze się wchłania a buzia nie świeci się jakoś wybitnie.
Stosuję przed wyjściem-pod makijaż.Makijaż nie spływa i się nawet dobrze trzyma. Stosuje również czasem grubszą warstwę na noc - a rankiem buzia jest baaardzo gładziutka. Tak więc ogólnie polecam również dla mam:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

bardzo dobry

Używam jesienią i zimą jako krem ochronny do twarzy i rączek mojej córki. Nie testowałam na silniejszym mrozie bo wtedy smarowałam ją dodatkowo Neutrogeną ale tak do -5 wystarcza. Nie ma też chyba filtrów więc na bardzo słoneczny zimowy dzień nie wystarczy. Ale ogólnie jest bardzo dobry. Nie jest tłusty i dobrze się rozprowadza. Buzia na prawdę mniej się podrażnia przy jego stosowaniu. Odejmuję jedną gwiazkę gdyż producent zapewnia że można stosować na ciemieniuchę. Może i można ale bez żadnego absolutnie rezultatu. Na to akurat nie pomaga zupełnie, za to okropnie oblepia włosy i jest trudny do spłukania.

moje objawienie

Mam przyjemnosc pierwsza wystawić ocenę i jest to duża 6:)Krem bardzo ladnie natłuszcza i nawilża buzię,pięknie pachnie.Moje dzieci mają bardzo wrażliwe buziaki,to jak dotad jedyny krem który tak im służy.Po spacerach w spory mróż widać ,że buzie były dobrze zabezpieczone.Plus za zamknięcie.