Yves Rocher, Reparation [Repair], Apres-Shampooing Nutri-Reparateur [Nutri - Repair Conditioner] (Odżywka odbudowująca do włosów bardzo suchych i kręconych)

Twoje włosy są bardzo suche i kręcone? Zapewnij im właściwą pielęgnację dzięki właściwościom odżywczym i odbudowującym olejów jojoba i z migdała. Efekt: Twoje włosy będą zdrowe, bardziej odporne, gładkie, miękkie i błyszczące.
Zawiera ponad 99% składników pochodzenia naturalnego. Bez parabenów, silikonów i sztucznych barwników.

fajna

Odżywką jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie ma w niej tych trawiastych nut, charakterystycznych dla produktów do włosów marki Yves Rocher. Jest pomocna przy rozczesywaniu moich kręconych włosów, które po jej użyciu są gładkie i przyjemne w dotyku. Mało tego ich skręt jest podkreślony!

Warto

Działa, włosy są miękkie, lśniące, łatwo sie rozczesują, nie puszą sie. Produkt jest dość wydajny, bardzo ładny zapach. Uważam, że produkt jest godny polecenia, efekt jest widoczny i wyczuwalny, tylko trzeba stosować się do zaleceń producenta.

Fajna

Ogólnie odżywka bardzo fajna i przystępna. Mam suche włosy. Po użyciu moje włosy po niej były miękkie, nawilżone, bez obciążenia. Zapach przepiękny, długo utrzymuje się na włosach.

Podkreśla skręt włosa

To chyba jedna z nielicznych odżywek, które miałam od Yves Rocher i kupuje je, gdy są w dobrej cenie, gdyż cena jak za takie opakowanie jest dość spora. Odżywka ma cudowny zapach i konsystencję, która jest dość zbita i nie ścieka z włosów. Nawilża ona włosy i podkreśla skręt włosa. Niestety mi obciążyła dość włosy przez co były oklapnięte. Jeśli miałabym ją kupować, to głównie dlatego , że włosy ładnie się układają po jej użyciu :)

Brak efektów

Stosowałam odżywkę już jakiś czas temu.
Miałam dużo cierpliwości, czekałam na efekty jednak żadnych nie zauważyłam. Włosy jak suche były tak były nadal, możliwe że były nawet jeszcze bardziej puchate. Zniszczenia nie naprawiły się. Włosy kręcone były wyprostowana i puchate.

Takich odżywek jest cała masa.

Ta odżywka od Yves Rocher nie zrobiła na mnie wrażenia, ponieważ takich jest całe mnóstwo na rynku. nie plątała włosów, ładnie błyszczały i były wygładzone ale nie kupiłabym ponownie.

Konsystencja: W porządku, nie spływała z włosów, ale też nie była jakaś treściwa.

Działanie: stosowałam ją co drugie mycie i przyznam szczerze, że mam wątpliwości co do niej. Moje włosy są delikatne, cienkie, wypadają (ale na to nie pomogą odżywki). Zużyłam ją do wygładzenia włosów, by nie elektryzowały się i nie plątały, do tego sprawdziła się. Nie utraciłam tego zdrowego blasku na włosach, więc nie zrobiła im krzywdy.
Odżywka była też mało treściwa, by dokładnie pokryć włosy potrzebowałam porządną dawkę, większą od nakładanych masek.
Produkt nie jest najgorszy, bo zużyłam ją do końca, ale bez większych widocznych efektów. Jest to poziom zwykłej, przeciętnej odżywki, która krzywdy nie zrobi, wygładzi włosy i będą wyglądać okej, ale więcej razy celowo po nią nie sięgniemy.

Zapach: dość słodki, ale nie mdlący, przyjemny, utrzymujący się kilka godzin.

Opakowanie: zielona tubka, nie lubię produktów do włosów w tubach, ale z tej poręcznie mi się korzystało, miękka, wygodna w użyciu mokrymi rękami. Cienki plastik pozwalał na jej przecięcie.

Średniak

Miałam okazję niedawno testować tę odżywkę. Ładnie pachnie. Niestety na moich włosach ta odżywka nie zrobiła nic nadzwyczajnego. Łatwiej się je rozczesywało, były może bardziej miękkie. Niestety nie zauważyłam nic więcej.

Jest ok

Przyjemna odżywka o pięknym zapachu. Cudów nie robi, ale krzywdy moim włosom nie wyrządza. W połączeniu z szapomnem z tej serii moje włosy są przedewszystkim miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.
Nie obciąża włosów, nie przetłusza ich. Należy do tych lżejszych odżywek.
Wielki plus za świetne, lekkie i bardzo wygodne w użytkowaniu opakowanie.

Zwyklaczek

Odżywkę dostałam w prezencie, A że markę yes rocher bardzo lubię i cenie to od razu wzielam się za testowanie.
Konsystencja i zapach- bardzo na plus, nie gęsta, nie rzadka- kremowa i idealna. Taka jak powinna być każda odżywka. Zapach przyjemny, ale raczej nie utrzymuje się po umyciu.
Czy zobaczyłam coś szczególnego po użyciu? Nie bardzo. Może włosy były odrobinę bardziej lśniące. Moje włosy z natury są falowane, po farbowaniu z mocno zniszczonymi końcówkami. Dla mnie średniak.

Przeciętna

+odżywka ma niezły skład, bo nie zawiera parafiny i silikonów, a o to wcale nie jest tak łatwo,
+obłędnie pachnie, słodko i kakaowo,
+nie spływa z włosów, konsystencja nie jest za rzadka, chociaż początkowo się tego obawiałam,
+niska cena,
+bardzo dobrze się zmywa,
+nie obciąża włosów,
+ładna szata graficzna,
+podoba mi się opakowanie w formie tuby, jest bardzo wygodne, ja myję włosy rzadko, więc moja odżywka nie leży na wannie, a w szufladzie, taką formę łatwo mi schować,

-/+jest to odżywka typowo emolientowa, więc do częstego stosowania,
-/+standardowa wydajność, chociaż w przypadku włosów kręconych i suchych, każda odżywka schodzi bardzo szybko,

-nie ma wpływu na skręt włosów,
-jest to po prostu przeciętna odżywka, nie zauważyłam efektu wow, ale włosy były w porządku

W zasadzie to nie jest wykluczone, że do niej nie wrócę. Nie jest droga, ma odpowiadający mi skład. Nie jest to mój hit, ale z braku pomysłu mogę czasem do niej wrócić.

nic konkretnego

Niestety przy moich suchych włosach odżywka nie sprawdziła się zbyt dobrze. To nie tak, że kosmetyk nie ma żadnego efektu ale mimo wszystko efekt nie był tak widoczny jak bym tego oczekiwała. Według mnie na rynku jest wiele innych lepszych odżywek,

nie jestem przekonana..

Kupiłam go nie czytając etykiety (wzięłam na szybko), po powrocie do domu byłam na siebie zła, że tego nie zrobiłam.. Po ochłonięciu stwierdziłam, że jednak może mi się przydać, bo moje włosy z uwagi na czynniki zewnętrze (w tym częste używanie suszarki) stały się bardzo wysuszone i zniszczone... Po zużyciu całego opakowania mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że do niczego mi się ona nie przydała... Mogę nawet powiedzieć, że zamiast choć w małym stopniu odżywić moje włosy, to zaczęły się koszmarnie plątać..
Co nie zmienia faktu, że zapach bardzo wiele mi zrekompensował, bo jest po prostu obłędny.