Olejek do kąpieli z drzewa herbacianego z witaminą A i E w kapsułkach twist off

Olejek do kąpieli z drzewa herbacianego z witaminą A i E w kapsułkach twist off

Pojemność 20 szt

Olejek z drzewa herbacianego wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Spełnia więc ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Usuwa z niej bakterie i grzyby chorobotwórcze nagromadzone po całym dniu pracy. W ten sposób złuszczony i odkażony naskórek jest przygotowany do lepszego wchłaniania substancji odżywczych i wody. Kilkunastominutowa kąpiel w roztworze olejku z drzewka herbacianego wykazuje działanie niwelujące oraz przyspiesza gojenie się ran wywołanych na skutek ukąszeń komarów i innych owadów. Dzięki ułatwionej penetracji dla mikroelementów i witamin A i E dochodzi do bezpośredniego oddziaływania na oczyszczoną skórę. W ten sposób hamuje się procesy starzenia skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek i dezaktywuje niszczące elastyczność skóry wolne rodniki tlenowe.

Cena: 10 zł / 20 kapsułek, 6 zł / 12 kapsułek

Ot taki gadżecik do kąpieli

Oczywiście produkt wpadł do koszyka przypadkiem. Przyciąga uwagę ;-)
Czy pomaga w czymś? Chyba tylko pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu. Od razu po wrzuceniu kulki do wanny roznosi się przyjemny zapach. Odświeżający, lekko jodłowy, ociupinkę mentolowy..
Po jednym opakowaniu chyba trudno powiedzieć, czy działa kojąco na skórę. 3-4 kąpiele to stanowczo za mało, żeby poczuć zmiany na skórze.
Na pewno fajne jest to, że kulki w żaden sposób nie podrażniają skóry.
Czy kupię? Raczej nie, drogo wychodzi ten interes. w cenie 10 zł można kupić inne kosmetyki kąpielowe, które są znacznie wydajniejsze.
Oceniam na 4-.

Piękny aromat i pielęgnacja suchej skóry

Bardzo dobry produkt do kąpieli, gości w mojej łazience od dobrych kilku lat.

Do kąpieli dodaję dwie kapsułki i mogę się rozkoszować przyjemnym aromatem w całej łazience. W przeziębieniu może zastąpić inhalacje, bardzo dobrze się oddycha po takiej kąpieli!

Przy regularnym stosowaniu skóra jest mniej przesuszona i skłonna do otarć.

Jedynym minusem jest to, że szybko się kończą

Bardzo je lubię :) :)

Do wanny wrzucam dwie bądź trzy kapsułki w zależności jaki chce uzyskac poziom zapachu, który się z nich wydobywa. Kulki w miarę szybko się rozpuszczają 5-10minut. Jak się już rozpuszczą w łazience jest bardzo przyjemny rześki, orzeźwiający taki eukaliptusowy zapach, który przyjemnie inhaluje drogi oddechowe podczas kąpieli. Woda posiada taką lekką taflę małych kuleczek z olejkiem, które widac pod światło. Mam wrażenie również że lekko chłodzi. Olejek świetnie nawilża skórę, jest gładka, delikatna, miękka. Przyspiesza gojenie się ukąszeń komarów jak i zmniejsza a w większości przypadkach niweluje swędzenie pod nich (po ukąszeniach komarów) Po użyciu tych kulek skóra wygląda na zdrowszą jak i jest dobrze nawilżona.

Plusy:

+ Piękny zapach, który długo unosi się w łazience
+ W miarę szybko się rozpuszczają
+ Na prawdę niweluje w większości przypadkach swędzenie po ukąszeniach komarów jak i zmniejsza ich zaczerwienienia oraz szybciej się goją
+ Skóra po kąpieli wygląda na zdrowszą...jest miękka, delikatna, gładka jak i jest dobrze nawilżona.
+ W miarę wydajne... jedno opakowanie starcza na 4-6 kąpieli
+ Cena... Opakowanie 12 sztuk kupuję za około 7,50zł

Minusy:

Nie posiada :)

Używam tego produktu od: Używam od półtora roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Około 10 opakowań po 12 sztuk

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Zero działania, nic nie zauważyłam

Takie nic w sumie. Pojedyncza kaspułka jest tak mała, że nie wiem co on może dać. Miałam te i te czerwone, niby fajna rzecz ale nic nie dająca. Dla mnie nie do zniesienia jest ten zapach. To jest olejek z drzewa herbacianego, tak silnie pachnie, ale dla mnie ten zapach do kąpieli nie pasuje, nie relaksuje mnie po prostu. Poza tym jak wlałam do kąpieli tą odrobinkę to tylko zapach był i nic więcej.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Super kąpiel

Kupiłam te kulki po przeczytaniu recenzji na wizazu!I to byl strzał w 10-tkę!
Do wanny napełnionej do połowy wodą wrzucam 2 kulki(wrzucałabym 3,ale oszczędzam,gdyż ciężko je dostać).Woda jest lekko błękitna o ślicznym miętowo-leśny zapchu.Cudo!Moja skóra ma tendencje do tworzenia się krostek na plecach,dekolcie,pośladkach.Po kąpieli w tym olejku stan skóry znacząco się polepszył.Skóra jest nawilżona,miękka,zaczerwienia i krostki znikaja.Skóra się nie łuszczy,nie swędzi,nie piecze,jet nawilżona.
Jedyny minus to taki,że ciężko kupić te kulki.
Gorąco Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Porzuciłam płyn do kąpieli :)

Kupiłam je wraz z kapsułkami Gal A+E w aptece internetowej, bo nigdzie nie mogłam ich dostać. Wypróbowywałam je wraz z kapsułkami czerwonymi z tej samej firmy i z obu jestem równie zadowolona. W zielonych jednak znacznie bardziej odpowiadał mi ten niby leśny zapaszek :)
Nigdy nie byłam skłonna zmusić się do mazania swojego ciała balsamem po kąpieli. Dochodziłam do wniosku, że nie po to idę się myć, by 2 minuty po wzięciu prysznica nakładać jakiś tłuszcz na swoje ciało. Niestety większość płynów i żeli do kąpieli znacznie wysusza naskórek :( Wraz z wrzuceniem tego olejku kończy się problem przesuszonej skóry :)
Na jednorazową kąpiel aplikuję jedną kulkę do wanny napełnionej do połowy :) Taka ilość w zupełności mi wystarczy ;) Nie barwi rewelacyjnie wody, nie pieni się jakoś szczególnie, ale naprawdę już w trakcie kąpieli czuć jej zbawienne działanie. Skóra nie jest tłusta, ale pozostaje na niej taka niewidoczna powłoczka, która nadaje jej gładkość. Po peelingu i depilacji skóra jest jak u noworodka. Efekt nawilżenia utrzymuje się nawet przez 3 dni od kąpieli. Zapaszek relaksuje, perełka rozpuszcza się całkowicie i nie tłuści wanny :) Dla mnie rewelacja :)
Szkoda tylko, że są tak trudno dostępne :( I nigdzie nie mogę dostać większego opakowania :(

Ilość zużytych opakowań: 1,5

obejdzie sie bez balsamu

Jak w tytule, balsam po kapieli staje sie zbedny :). Kuleczki cudownie maja cudowny zapach i sprawiaja ze kapiel staje sie prawdziwa przyjemnoscia. Sa tanie - 1 kulka wychodzi 50 gr - cztery raz taniej niz kulki z Sephory, a w porownaniu z nimi Gal ma o wiele wiecej olejku w kulce, scianki kulki nie sa takie grube. Stosuje 1 kulke do kapieli i tyle w zupelnosci wystarcza by kapieli towarzyszyl delikatny zapach a skora pa kapieli byla nawilzona. Na pewno kupie jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2X 12

fajny kosmetyk

Produkt jako nowosc, polecila mi Pani w sklepie z naturalnymi kosmetykami.
Mam tlusta skorę ze sklonnoscia do podraznien i drobnych krostek, glownie na dekolcie .

W zwiazku z powyzszym mi ten olejek zamniety w kulkach bardzo przypadl do gustu poniewaz:
* poprawia stan skory (drobne zaczerwienienia, krostki)
* pięknie natłuszcza skórę całego ciała (nie uzywam po nim zadnego balsamu)
* skóra (co widać szczególnie na twarzy i dekolcie) jest gładsza i lekko napięta bezposrednio po kapieli
* zmiękcza skórę co ułatwia np golenie nóg podczas kąpieli bez potrzeby uzycia pianek itp
* forma wygodna w uzyciu
* nie pozostawia tlustego osadu na wannie

Odejmuję jedną gwiazdkę gdyż intensywny zapach drzewa herbaciango (jakby miętowy) średnio mi odpowiada ale to juz rzecz gustu. Ja gustuję w owocowych plynach, olejkach do kąpieli.
Do wanny wrzucam 3 kulki przez co uzyskuję efekt, ktorego szukam (zmiekczona skora, nawilzenie po kapieli itd). Ale zapach jest tak intensywny ze nie kazdemu moze odpowiadac.

Ja generalnie bardzo polecam osobom ktorym zalezy na zwalczeniu drobnych niedoskonalosci skóry a gustuja przy tym w zapachu lasu, ięty itp.

Ilość zużytych opakowań:5 kąpilei po 3 kulki ;))

calkiem dobre

Nie chce sie powtarzać bo to samo sądzę o tym olejku co z witaminą A i E. Przede wszystkim mila odmiana, zamiast płynu do kąpieli, tylko ten olejek ma bardziej mocny zapach, który trochę mi nie odpowiada, ale jestem w stanie to przetrzymać dla dobra mojej skóry, ale tych kapsułek nie wrzucę dwóch do wanny, właśnie ze względu na zapach, tylko jedna, ale i tak skóra jest miękka i gładka, ale balsamem i tak muszę sie maznąć.Mialam chyba nadzieję , że będą bardziej tłuściejsze i tak powłoczka na skórze po kąpieli będzie bardziej wyczuwalna.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

świetny

Perełki bardzo dobrze się rozpuszczają, nie trzeba na to długo czekać. Wystarczą dwie na jedną kąpiel. Dość ładnie, świeżo pachną. Świetnie nawilżają, natłuszczają, pokrywają skórę delikatnym, niewyczuwalnym, ochronnym filmem. Widać na skórze kropelki wody, widać, że jest na niej olejek, ale nie czuć w ogóle tłustości. Wygładza, działa antybakteryjnie, po pewnym czasie poprawia stan skóry. Naprawdę przyjemne i skuteczne.